Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Септември 2021 (Тема 14)

  • 83 179
  • 868
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 12 358
И през зимата, и през лятото вкъщи съм с къси гащи и потник, разликата е, че през зимата съм с пантофи тип ботушки Wink

За спорт ползвам клинове с всякакви дължини.

# 391
  • Мнения: 2 886
Момичета, пак сте много хубави! Перуника, теб сякаш за първи път мяркам, но много нежна ми изглеждаш Flowers Hibiscus
 
Официални анцузи и аз нямам Confused ... имам само един на 4-5 години, който ползвам у нас при ремонти и за миене на баня.
Сникърси, тези три чифта нося често напоследък:
Скрит текст:

и днес трябва да ги измия и да изпера връзките, както се вижда Blush
Вкъщи най-често ходя с къси панталонки или рокля от трико през лятото и рокля-пуловер/дънки, панталон на ластик зимата.

Сисли, голяма чаровница тази рускиня от видеото. Хареса ми ...  

Ще ви хвърля в друг сезон ... само на мен ли ми се струва или тази година има много хубави палта и якета. Тези си харесах:
Скрит текст:





... и сега съм в голямо чудене кои да взема ....

И това Живанши е много красиво, но ми идва над психологическия праг за цена на палто, ....

Пък и в ежедневието доста трудно приложимо.

# 392
  • Мнения: 463
Каква марка са?

Току-що отстрелях и тези:
Скрит текст:
Любов от пръв поглед Heart Eyes, не можах да се удържа! Blush
Все един от двата чифта ще оставя, но май клоня към бежовите Ласоцки.
Къде съм дремала до сега та не съм носила сникърси!?
Добре, че намерих вас да се поотракам, още щях да си джиткам демоде. Grinning

# 393
  • Мнения: 3 834
Вече си имам и бежови сникарси! Innocent Страхтни са! В действителност са много по-красиви и нежни, чак ММ ги хареса. Пепето ги върнах, не са моите.

finеsse, Ласоцки са.

Лайт, палтото рибена кост е жестоко! Много по-актуалн модел и на практика извън времето. Това асиметрично закопчаване на Жванши-то малко поотмина като тренд и не е толкова удобно.
Имам кожено манто Петек с подобно закопчаване, но с цип и нещо не ми се вмества в актуалните тенденции в момента. Чудя се какво да го правя, а е страхотно! Маслинено зелено е с безупречно качество, от агнешка кожа и много интересна яка. Thinking

# 394
  • Бургас
  • Мнения: 8 096
Скрит текст:
Момичета, пак сте много хубави! Перуника, теб сякаш за първи път мяркам, но много нежна ми изглеждаш Flowers Hibiscus
 
Официални анцузи и аз нямам Confused ... имам само един на 4-5 години, който ползвам у нас при ремонти и за миене на баня.
Сникърси, тези три чифта нося често напоследък:
Скрит текст:

и днес трябва да ги измия и да изпера връзките, както се вижда Blush
Вкъщи най-често ходя с къси панталонки или рокля от трико през лятото и рокля-пуловер/дънки, панталон на ластик зимата.

Сисли, голяма чаровница тази рускиня от видеото. Хареса ми ...  

Ще ви хвърля в друг сезон ... само на мен ли ми се струва или тази година има много хубави палта и якета. Тези си харесах:
Скрит текст:





... и сега съм в голямо чудене кои да взема ....

И това Живанши е много красиво, но ми идва над психологическия праг за цена на палто, ....

Пък и в ежедневието доста трудно приложимо.

"Чии" са тези красиви якета? Особено синьото и кафявото Heartpulse

# 395
  • Мнения: 5 831
Харесвам този тип анцузи лично аз





Ако намеря като предпоследния, няма да му се замисля хич, макар да нямам къде да ходя с него.

# 396
  • Мнения: 10 829
Синьото и бялото якета взимам веднага, и анцузите на Стрина и тях. Точно такива са ми по вкуса. Много хубаво всичко. Heart Eyes

Ще съм "старомодна" от миналата зима, но може и да си взема някаква пухенка, моята е за смяна.

# 397
  • София
  • Мнения: 12 358
Днес съм така


35 градуса е и след малко се товарим в това чудовище.

# 398
  • София
  • Мнения: 46 754
Коженото манто с къса или поне тясна тениска и широк панталон. Ей сега ще намеря пример.

# 399
  • Мнения: 7 898
Ах змия, жива да те оплачем Simple Smile.

# 400
  • Sofia
  • Мнения: 8 311
С какво бихте комбинирали тази пола?



И носите ли кожени дрехи , освен якета? Някои от вас намират ли ги неподходящи за 40+?

# 401
  • Мнения: 7 898
Можеш както с тениска, така и с поло или риза.

# 402
  • Мнения: 3 834
Karen, не само нося, но и считам за задължителна дреха в гардероба на всяка женаq включая и 40+++ Grinning
Преди носех по-къси, сега миди. Имам и панталон. Планирам и поне още един различен модел в бордо, маслинен цвят или зелен точно като полата, която си показала.
Нося ги с пуловери, жилетки, ризи, топове или тениски. Почти с всичко. Много сгодана дрешка са. Особено в дъждовните и хладни сезони коженият панталон е най-практичен. Почистваш с мокра кърпичка ако си се опръскал при ходене и продължаваш. Simple Smile

Ето идеи:
https://confettissimo.com/bg/%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D1% … %D0%BD%D0%B8.html

http://www.missbloom.bg/moda/dreskod/neshto-goreshto-kozhena-pol … /?gallery-photo=2

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 07:38 от Sysly

# 403
  • София
  • Мнения: 46 754
Нося много кожа. Имам два панталона - черен и бордо, пола-панталон. Имах и две поли молив, ама ги продадох, защото напълнях. А, имам една велурена. Тази година може да си взема някоя по-свободна.

# 404
  • Мнения: 2 886
Галчудо, синьото и кафявото яке са Марела. Мисля да погледна и да пробвам, ако ги има налични във физическите магазини на mdl. Другите якета са Сисли и Бенетон. Последното го има в много цветове. Клоня към тъмносиньо от последния модел и бялото Сисли.
И хубаво дълго палто ми трябва.

Кожените дрехи не намирам неуместни за 40+, но не нося. Не са ми удобни някак - не застават меко като плат, на топло запаряват, а на студено ми стоят като ламарина. Купувала съм поли един-два пъти, но така и не съм носила повече от веднъж. Затова и спрях с опитите. Само якета.

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 20:19 от Light Beam

Общи условия

Активация на акаунт