На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 35

  • 83 230
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 470
Скоро обсъждахме течния перилен на yumos. Този в зелената туба не ми хареса, но този за черното е страхотен. Доста по-добър  от Первол. Взела съм и за цветно, но още не съм го ползвала, за да дам отзив.
Благодаря на Ивчето за препоръчания локум от дядото на складовете. Взех и аз - имаше 4 вида, но най-много ми хареса този с лешниците  и лешникова паста.
Скоро се обсъждаше и магазин за ядки. Аз взимам винаги от едно малко магазинче, точно до баклавата на Gulluoglu на центъра. Винаги са били вкусни,не съм имала проблем досега.

# 376
  • Мнения: 20
Здравейте как са цените на петъчния пазар в Одрин за първи път ще ходя там и искам да знам дали си струва ходенето

# 377
  • Мнения: 256
Здравейте,
Търся някой,  който ще ходи скоро в Турция. Трябва ми едно лекарство.

И аз със същия въпрос.

# 378
  • Ропотамо
  • Мнения: 146
Здравейте Simple Smile полезна Simple Smile
И аз бях но в петък. За детето напазарих от lcwkiki и ебебек. Като в ебебек имаше доста намаления от летни и есенни дрехи, памперс на тяхната марка 2рия пакет - 50%.  И аз посетих Hummel купих си маратонки доста хубаво качество от 270 лири намалени на 165.Мигроса в мола беше доста добре зареден, имаше доста изгодни промоции, както хранителни така и не. Малко напазарих от там, оставих по едрите покупки за големия мигрос, за което съжалявма защото беше много отбрано от към някои продукти. Иначе кашкавал имаше от muratbey600гр 2рия - 50%.на мен лично много ми хареса тази марка и е повторих.Сиренето в кутия също беше доста намалено на - 30% и кремa за мазане Labne зелената опаковка. Добри промоци също и в гратис, шок и 101. Исках да мина през odrin yapi за моноблок, но не бях сам и на другите не им се обикаляше вече. За детски магазин в центъра Breeze. Много евтин и хубаво качество. Цените пак са се вдигнали оосбено на олиото и баклавите, малко и на ядките . Но все още си заслужава да се ходи.

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 19:26 от ОтМоретоСме

# 379
  • Варна
  • Мнения: 291
Ох, очарована съм от пътеписа на GJK за Люлебургас, най-малкото защото  това градче много го обичам, молът Бурда 39 за мен е един от най-красивите в Турция…. да не влизам в подробности сега за прочутия златен WC там. И въобще съм сторонник (брех, че хубава дума избрах) на идеята, че не е хубаво да се пазари в Одрин, по-добре е да се ходи в Чорлу, Люлебургас, Силиври . Но това си е моя фикс идея.
И така, много харесах инфото за  пътеките, защото точно това търся. Много ниска цена бе, в БГ са най-малко двойно. То си зависи и какъв вид са, че исках да попитам с латексово покритие отдолу ли са и трябва ли да се обримчват на местото на срязването.  И олиото както гледам  5 литра по 2,40 лв. литъра си е голям удар. Само единствено номерът на Мадам Коко с тенджерите - 2 на цената на една, при такива  цени, на мен по-скоро ми изглежда, като 2 на цената на три;))).

# 380
  • Мнения: 455
Още едно мнение за Люлебургас.
Търговията там не е това,  което беше преди 3 години.
Търговският център на главната улица е почти изпразнен от магазини, а вътре имаше за мен поне 5 хубави магазина.
В Бурда също хубавите магазини за конфекция на втория етаж, магазина за обувки на първия са сменени с други нямащи нищо общо.
Може би само МАVI  все още е добре зареден. Много от магазините с турски марки среден и по- висок клас ги няма. В останалите нищо особенно.Изборът на спално бельо и пердета също е ограничен.
Дрехи от тип " пазар за всеки" по уличките около центъра колкото искаш, но качество никакво.За който пазарлъка за цената е спорт, тука общо взето слаба работа.
За хубава дамска конфекция, нищо.
Магазините са заредени с дрехи по вкуса на местното население. Предлагането е доста  ограничено. Храна и лекарства,  на цени като Одрин.
Но Одрин като избор на храна е по заредено. Наложи ми се ремонт на очила, казаха ми след 2 дни, в Одрин оптика на същата марка Atasun Optik  ми свършиха работа за 1 час.
Иначе, спокойно и чистичко навсякъде, никакъв проблем с паркиране. По малко българи, гърци почти няма.
За хубав хотел  Чорлу или Текирда. За по- различен пазар, пак там.

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 23:08 от Tony Maria 22

# 381
  • Мнения: 4
    Може ли да ми кажете къде точно се намира този магазин Breeze.
[/b]
Здравейте Simple Smile полезна Simple Smile
И аз бях но в петък. За детето напазарих от lcwkiki и ебебек. Като в ебебек имаше доста намаления от летни и есенни дрехи, памперс на тяхната марка 2рия пакет - 50%.  И аз посетих Hummel купих си маратонки доста хубаво качество от 270 лири намалени на 165.Мигроса в мола беше доста добре зареден, имаше доста изгодни промоции, както хранителни така и не. Малко напазарих от там, оставих по едрите покупки за големия мигрос, за което съжалявма защото беше много отбрано от към някои продукти. Иначе кашкавал имаше от muratbey600гр 2рия - 50%.на мен лично много ми хареса тази марка и е повторих.Сиренето в кутия също беше доста намалено на - 30% и кремa за мазане Labne зелената опаковка. Добри промоци също и в гратис, шок и 101. Исках да мина през odrin yapi за моноблок, но не бях сам и на другите не им се обикаляше вече. За детски магазин в центъра Breeze. Много евтин и хубаво качество. Цените пак са се вдигнали оосбено на олиото и баклавите, малко и на ядките . Но все още си заслужава да се ходи.

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 10:03 от Егория

# 382
  • Димитровград
  • Мнения: 806
Магазинчето Breeze до миналата година беше ТУК.
Но като гледам снимката от поста, който цитирате е преместен или има и друг.

# 383
  • Мнения: 167
Здравейте! Вчера  ходихме до Одрин,очаквахме да вали,но беше само облачно.Разходихме се,хапнахме в Мадо на центъра и по живо по здраво се върнахме.
Напазарувахме си от Мигрос 5М,чак в къщи видях,че някак си съм забравила керамични ножове  и шпатула,на касата, как е станало,не знам.Мъжът ми бързаше,сина ми прибираше покупките.Дали ще ми ги дадат при следващо ходене?! Как мислите?!
Седмица след това, сина ми посети  Мигрос 5М и му бяха върнати забравените вещи.Как да не пазариш отново от там?!

# 384
  • Мнения: 118
Здравейте, кога започват намаленията в Одрин?

# 385
  • Мнения: 4
Магазинчето Breeze до миналата година беше ТУК.
Но като гледам снимката от поста, който цитирате е преместен или има и друг.
Благодаря ви но този магазин го знам. На снимката ми изглежда,че е друг,затова попитах за него.

# 386
  • Ропотамо
  • Мнения: 146
Магазинчето Breeze до миналата година беше ТУК.
Но като гледам снимката от поста, който цитирате е преместен или има и друг.
Благодаря ви но този магазин го знам. На снимката ми изглежда,че е друг,затова попитах за него.
Near Yeni, Yılmaz Büfe, 39780 Lüleburgaz/Kırklareli

# 387
  • Мнения: 4
Магазинчето Breeze до миналата година беше ТУК.
Но като гледам снимката от поста, който цитирате е преместен или има и друг.
Благодаря ви но този магазин го знам. На снимката ми изглежда,че е друг,затова попитах за него.
Near Yeni, Yılmaz Büfe, 39780 Lüleburgaz/Kırklareli
Благодаря ви,неразбрах,че не е в Одрин.Хубав ден.

# 388
  • Мнения: 29
Здравейте момичета! Знаете ли кое сирене използват за кюнефе/подобно на моцарела/?

# 389
  • Ст.Загора
  • Мнения: 678
Здравейте момичета! Знаете ли кое сирене използват за кюнефе/подобно на моцарела/?
Може с моцарела .

Общи условия

Активация на акаунт