Паническо разстройство - 51

  • 28 690
  • 765
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 053
Днеска пак срам и разочарование за мене. Трябваше да занеса документи за почване на работа и си забравих не нещо друго, а трудовата книжка. Срам. Не съм на себе си тия дни и просто ми иде да потъна в дън земя. Неадекватна съм и не знам как ще работя.

# 271
  • Мнения: 1 226
. На работа ми е ад, едвам кретам, през нощта се събуждам с ужасна тревожност,парене на цялото тяло и изпотяване. Изобщо незнам този път ще има ли пак светлина в тунела Cry
Ужасно е това, аз поне не работя, но помня как беше като работех.
Ей този симптом, удебеления имам аз и за първи път срещам друг с него.

Георги, има ли такова парене на цялото тяло при нашите състояния?
Нямам Т, меря в такъв момент.
Пия парацетамол и минава малко, но не е ли вредно всеки ден да го пия?
Имам проблем с черния дроб по принцип.

# 272
  • Мнения: 2 764
. На работа ми е ад, едвам кретам, през нощта се събуждам с ужасна тревожност,парене на цялото тяло и изпотяване. Изобщо незнам този път ще има ли пак светлина в тунела Cry
Ужасно е това, аз поне не работя, но помня как беше като работех.
Ей този симптом, удебеления имам аз и за първи път срещам друг с него.

Георги, има ли такова парене на цялото тяло при нашите състояния?
Нямам Т, меря в такъв момент.
Пия парацетамол и минава малко, но не е ли вредно всеки ден да го пия?
Имам проблем с черния дроб по принцип.
Има. То не е парене, а изтръпване, но се усеща като парене. Не е рядко. Аз го имам по гърба най вече.

# 273
  • Мнения: X
Това парене си е жива гореща вълна - симптом на пременопауза и менопауза. Ако сте над 45 , много вероятно атаките ви да са  просто климактериум. Движение, спорт искат тези състояния. За намаляване на естрогена и нервността. Физическата борба със себе си, помага и на душевната.

# 274
  • Мнения: 1 226
Това парене си е жива гореща вълна - симптом на пременопауза и менопауза. Ако сте над 45 , много вероятно атаките ви да са  просто климактериум. Движение, спорт искат тези състояния. За намаляване на естрогена и нервността. Физическата борба със себе си, помага и на душевната.
Да, в менопауза съм.

# 275
  • Мнения: 2 764
Това парене си е жива гореща вълна - симптом на пременопауза и менопауза. Ако сте над 45 , много вероятно атаките ви да са  просто климактериум. Движение, спорт искат тези състояния. За намаляване на естрогена и нервността. Физическата борба със себе си, помага и на душевната.
Извън менопаузата също го има. Но не е точно по цялото тяло, или поне незнам за такова.

# 276
  • Мнения: X
Тъкмо влизам да търся съвет за това парене. В предменопауза съм, при мен е на места (не по цялото тяло)- лакти, колена, ръце, гръб и се мести на различни места. Отделно понякога се трнсформира в нещо като ставна болка или мускулна треска, изтръпване (не мога да го определя). Къде ли не ходих, какви ли изследвания не правих. Аз го свързвах с лириката, но може и да не е.
Като цяло може да е съвпадение, но при мен неволите започнаха със спирането на Аритави + Флуанксол. После се започна синдром на отнемане, после цикълът се разбърка и всичко така се обърка, че хипохондрията ми е на макс и тичам от лекар на лекар, което ме досъсипва. Утре съм на консултация за лириката и какво изобщо да правя.
Спряла съм засега да чета диагнози, че психясах (буквално).

# 277
  • Мнения: 2 764
Тъкмо влизам да търся съвет за това парене. В предменопауза съм, при мен е на места (не по цялото тяло)- лакти, колена, ръце, гръб и се мести на различни места. Отделно понякога се трнсформира в нещо като ставна болка или мускулна треска, изтръпване (не мога да го определя). Къде ли не ходих, какви ли изследвания не правих. Аз го свързвах с лириката, но може и да не е.
Като цяло може да е съвпадение, но при мен неволите започнаха със спирането на Аритави + Флуанксол. После се започна синдром на отнемане, после цикълът се разбърка и всичко така се обърка, че хипохондрията ми е на макс и тичам от лекар на лекар, което ме досъсипва. Утре съм на консултация за лириката и какво изобщо да правя.
Спряла съм засега да чета диагнози, че психясах (буквално).
Милгамма Н, магнерот и витамин Д-3 пробвала ли си?

# 278
  • Мнения: 1 780
Мен ми пари лицето, като се погледна съм червена като домат. На 43 год съм, но го имам от 30 годишна, мисля че при стрес и при разбутвате на хормони ми става. Аз съм с поликистоза.
Lovely кое му е срамното? Стига бе, аз постоянно забравям. Даже вече всички си ме знаят вече. Тази вечер тръгнах за Еконт, стигнах и видях че не съм взела пратката, извиних се - те са ми свикнали, върнах се и пак. Забравям си парите за магазина, списъците какво ще купя, телефон. Всичко. В дни когато имам много неща даже мога и да не се сетя къде са ми ключовете и да ги търся дълго. Аз лично не се срамувам. Тръгвам с книжа ( така си мисля) , стигам . Книжата - в офиса, връщам се и пак. Търся си крючовете в чантата по 10 Мин. На бензиностанциите направо едва ме издържат. Един път бяха паднали до седалката ми, тъкмо вече щях да се разрева от яд и ги видях.
Какво сега? Такава съм. Мъжът ми много ми се дразнеше, сега работи сам за себе си и стана като мен - на два пъти забравя да заключи вкъщи, а той е маниак на заключване, губи си ключовете. Викам ха, дойде ли на моята!

Последна редакция: пн, 27 сеп 2021, 20:05 от opelcorsa

# 279
  • Мнения: 781
Това парене го имам от преди 16 години, тогава бях на 26 години, та аз въобще не го свързвам с климактериум. И да Георги предимно в гърба е, но понякога го усещам и на други места. Ужасно е това. Понякога е толкова силно, особено през нощта, все едно някой огън е запалил вътре в мен. И не е моментна вълна, може да пари с часове. И ми се случва само когато съм в рецидив. Затова си знам че е от тревожност, не съм търсила физиологична причина, пък може и да има..знам ли..

# 280
  • Мнения: 350
Това парене го имам от преди 16 години, тогава бях на 26 години, та аз въобще не го свързвам с климактериум. И да Георги предимно в гърба е, но понякога го усещам и на други места. Ужасно е това. Понякога е толкова силно, особено през нощта, все едно някой огън е запалил вътре в мен. И не е моментна вълна, може да пари с часове. И ми се случва само когато съм в рецидив. Затова си знам че е от тревожност, не съм търсила физиологична причина, пък може и да има..знам ли..
изследвали ли сте витамин В12?

# 281
  • Мнения: 781
Това парене го имам от преди 16 години, тогава бях на 26 години, та аз въобще не го свързвам с климактериум. И да Георги предимно в гърба е, но понякога го усещам и на други места. Ужасно е това. Понякога е толкова силно, особено през нощта, все едно някой огън е запалил вътре в мен. И не е моментна вълна, може да пари с часове. И ми се случва само когато съм в рецидив. Затова си знам че е от тревожност, не съм търсила физиологична причина, пък може и да има..знам ли..
изследвали ли сте витамин В12?
Не съм, но планирам скоро.

# 282
  • Мнения: X
Имате ли идея ако спра аритави от раз - пила съм го 25 дни, дали ще имам синдром на отнемане?

# 283
  • Мнения: X
Да, отскоро пия вит Д и б12 в ударни дози. Ще си взема и Милгамма. Кетонал ми изписаха, ама на мен нещо не ми действа. Може би трябва да се приема по-продължително време.
Цвети, вероятно ще имаш някакъв синдром на отнемане. Ако видиш зор от рязкото спиране, на мен ми бяха казали през ден. Колко мг пиеш?

# 284
  • Мнения: X
Да, отскоро пия вит Д и б12 в ударни дози. Ще си взема и Милгамма. Кетонал ми изписаха, ама на мен нещо не ми действа. Може би трябва да се приема по-продължително време.
Цвети, вероятно ще имаш някакъв синдром на отнемане. Ако видиш зор от рязкото спиране, на мен ми бяха казали през ден. Колко мг пиеш?

60. Мисля, че откакто пия хапчетата се влошавам всеки ден, не знам какво да правя…

Общи условия

Активация на акаунт