Как се предпазвате от забременяване?

  • 6 246
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 730
Само презервативи!

# 31
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Все още кърмя, така че хапчетата са изключени. Презервативи мразя, от спирала се страхувам  Simple Smile Познайте как се пазим  Laughing

# 32
  • Мнения: 5 140
Презервативи.

Опция 4 не е начин за предпазване  Laughing


Ама върши работа. Mr. Green Whistling

# 33
  • Мнения: 1 202
Опцийка 4.

# 34
  • Мнения: 3 478
Ами с презервативи. Още повече, че скоро плануваме за второ, така че това е най-удачния вариянт. Била съм на хапчета, на този етап нямам намерение  да се връщам към тях. Не знам дали някога бих.

# 35
  • Мнения: 1 584
С противозачатъчни. Пих Регулон 5г, нямах никакви оплаквания, забременях на втория месец след спирането им. Сега по време на кърмене пия също специялни хапчета (съвместими с кърменето) - Cerazette.

P.S. Опция 4 не е начин за предпазване  и за мен Laughing

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 22:04 от maira

# 36
  • Мнения: 492
спирала

# 37
  • Мнения: 6 472
2 години бях със спирала. В момента за съжаление го караме само на презервативи. Спирала не мога да сложа заради проблем със шийката на матката, а поради мастеопатия не мога да пия и хормонални таблетки.

# 38
  • Мнения: 11 607
Лелееееее, никой ли не използва спирала? До сега май само две мами са писали това......

# 39
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Пия противозачатъчни.основната причина,поради която лекарят ми ги изписа е нередовен цикъл-с тях цикълът ми е редовени се чувствам добре.
Същата причина!  Peace

# 40
# 41
  • Мнения: 6 461
Спиралка.Много съм доволна.(поне за сега) Mr. Green

# 42
  • Мнения: 404
С презервативи.

# 43
  • Мнения: 11 329
Лелееееее, никой ли не използва спирала? До сега май само две мами са писали това......
Ползвах, ама...сега ходя през 3 месеца на цитонамазка заради нея.

# 44
  • Мнения: 2 070
V ovulaciq i postinor ne pomaga..Imam gorchiv opit s posledval abort,zabremenqh vupreki postinor... Predi da rodq se predpazvah samo s prekusnat polov akt,no tova ne te pazi ot infekcii... Sled kato rodih samo prezervativi...ne iskam da piq nikvi himii.... A seksa e po-dobur ot predi na sto procenta... Ne zaradi prezervativite de

Общи условия

Активация на акаунт