имам нужда от информация (болки в корема)

  • 1 466
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 958
Здравей, аз имах такива болки в началото на бремеността даже още преди да разбера че съм бремена (мислех че ми идва цикъла) след това като разбрах всеки път като ме заболяваше търчах на лекар при мен се оказаха безобидни и не беше проблем, на твое място не бих се шашкала бих отишла веднага да попитам за собствено успокоение. Успешна бременост ти пожелавам  Peace

# 16
  • Мнения: 481
Благодаря на всички,които ми отговриха.Много сте мили-аз се чух с моята лекарка и тя ми каза че това било нормално,защото матката ми наистина започвала да се разтяга и намества..и затова ги имам тези болки,и ми препоръча да пия ношпа най много 2хапчета..Може ли да ми каже някой до коя седмица се гледа на вагинален?Аз сега съм в 10седмица....знам че след определен период вагиналния не се препоръчва.Благодаря Ви!!!  bouquet

# 17
  • Мнения: X
Хубаво, че че няма проблем с болките. Аз днес имах такива, а можей да видиш в коя седмица съм. Притеснително си е, ама се случва, аз си взех хапченцеи сега съм по добре.
Мисля, че вече в 10-та седмица се гледа с обикновен видеозон. Мен ме гледаха на вагинален в 5-та седмица, а после вече на 2Д. А за вагиналните прегледи знам, че не се препоръчват, но на мен се наложи да ми направят около 3, така, че спокойно.

# 18
  • Мнения: 481
Cvetelinka,благодаря за бързия отговор......това означава че вече е време да ме гледат  на обиконовен а не на вагинален?!

# 19
  • Мнения: X
Мисля, че да. Например в Шейново записват картон към 10-та седмица и правят първи консултации тогава, следователно можеш спокойно да ходиш на обикновен

# 20
  • Мнения: 481
аз започнах да ходя в клиниката на Щерев,при Д-р Савова...доволна съм от нея защото е много внимателна и мила,всичко ми обяснява когато я попитам разбира се:)
Записала съм си час за 09.11 тогава ставам на 12седмици и сътветно ме помоли да си направя пълни изследвания и да и ги занеса....

# 21
  • Мнения: 169
И на мен ми се слу4и ама отидох на лекар за6тото с това 6ега не бива казаха ми 4е е от матката била 4увствителна Отиди и ти

# 22
  • Мнения: 229
И мен ме боли така корема, а съм в 12г.с. Изписаха ми Но-Шпа и Спазмалгон, но болките така или иначе пак си се появяват (е по-леки са де). Някоя мам може ли да каже дали през цялата бременност е така или отшумяват Thinking

# 23
  • Мнения: 205
авторката на темата по-добре да каже при нея как е. Аз влязох в 6-тия и продължава да ме приболява на моменти. Имам си но-шпа в къщи и на работа и като се наложи пия. Успех! Peace

# 24
  • Мнения: 1 273
През цялата бременост бях с болки, пиех но Шпа, което не помагаше особено. Моя съвет е веднага отивай на лекар--кадето и да отидеш няма да те върнат.

# 25
  • Мнения: 329
Болки имах , но доста леки - не им обърнах внимание.Но един ден леко прокървих и гледай как моментално си взех чантичката- напуснах работното място и хоп при доки.Изписа ми Дуфастон......повече така и не прокървих, но си изпих цялата опаковка хапове..Така че за да ти е мирна главата- отиди на преглед, така сама ще се успокоиш
Що се отнася до вагиналния- на 9-тата седмица последно ме видя с него, след това вече почнахме с коремния
Успех и много целувки!!!Леко бременеене и прекрасно бебче на финала
 Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 6 182
Aз болки имах също през цялата бременност. 5-ти месец прокървих и последва: отпуска, никакъв секс, много почивка, но-шпа. Въпреки това 8-ми месец ми засякоха истински контракции та пих и по-сериозни хапове 1 месец.
Като влязох в 9-ти ми спряха всички хапчета, аз се успокоих и контракциите и болките престанаха Mr. Green Така, че и душевното спокойствие е важно, макар и да е трудно постижимо.

Общи условия

Активация на акаунт