“БРАТЯ” - сезон 3

  • 28 707
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 277
Като гледам в промото Лоринка много бързо загърби мъката си а ще си има гадже накакъв смешко. 😂

Това съм го изтървала , нов герой ли?

# 61
  • Галифрей
  • Мнения: 4 081
Ох Ива и Черкезов са сладка двойка, ех така се надявах да си останат заедно 😭  Като гледам няма свясни двойки в тоя сериал стават токсик. Надеждага ми е в Сандо и блодинкага от  в ресторант/бар където всички киснеха. Забравих й името Гери ли беше?

 Valeria Orlova дам тя Йолана беше поснала някъв пич в смешен костюм. Казва,че ще го обикнем.

# 62
  • София
  • Мнения: 5 744
Може дъщерята на Черкезов да спаси Симката от дрогата и Вики 🙂 Странно ми е и това с нея - преди бягаше от училище, сега от учене няма време даже да му звънне.
И аз си помислих, че е невъзможно да не открият нито труп, нито следи от подпалването. Или гледам много американски филми Simple Smile
Снежа е много зле, но на мен дори не ми изглежда страдалческа физиономията й, а все едно леко се подсмихва. И Лора изглеждаше по-скоро освободена от бреме, отколкото тъжна.

# 63
  • Мнения: 9 483
Е, ясно ни е, че не се е прегърбила от учене Виктория. 😁

Явно Дария няма да участва и така са решили да я извадят.

# 64
  • Мнения: 6 604
А хазяйката на Симката за кого работи? 🤔 😜
Опитват се да правят ситуациите заплетени и неочаквани, но подозирам, че накрая ще стане точно манджа с грозде, както винаги. 😱😂

# 65
  • София
  • Мнения: 5 744
Дали не говореше с Денис? Нещо примерно да го следят дали работи по задачата, която му е дал? Аз не видях какво пишеше на личстето, а не мога да си връщам сериите тук. И друго се сетих - той нали беше обещаващ ученик, сега се е отказал от студенство ли?

# 66
  • Мнения: 8 758
Кой е бащата на Юлия, онзи украинеца, възрастния ли?

Много харесвам Христо Шопов, секси мъж е.
Аз помислих че Лора и героя му ще се влюбят, но не следя инстаграмите и не знам кой е новия екранен партньор.

Амфетамина също може да се смърка.

# 67
  • Мнения: 11 726
Да се включа при вас. За няма седмица изгледах всички епизоди. Много ми хареса първи сезон. Втори ми дойде тегав с това издирване на Борката цял сезон, но изгледах го.
Любима героиня ми е Мая. Много симпатична ми стана актрисата.

# 68
  • Мнения: 7 180
С това, че не е намерено човешко ДНК дали не си оставят вратичка за евентуално завръщане на Врачански?

Ива ми харесва с новата прическа и минималния грим. А Лора с предишния цвят коса беше по-добре.

Два месеца са минали от предния сезон, според думите на Драго.

# 69
  • Мнения: 277
Кой е бащата на Юлия, онзи украинеца, възрастния ли?

Много харесвам Христо Шопов, секси мъж е.
Аз помислих че Лора и героя му ще се влюбят, но не следя инстаграмите и не знам кой е новия екранен партньор.

Амфетамина също може да се смърка.

Да , Фьодор беше

# 70
  • Галифрей
  • Мнения: 4 081
Ако Лора и бащата на Драго се влюбят, официално ще й казвам Брук Форестър.

# 71
  • Мнения: 8 987
Гласът по телефона, който разговаряше с хазайката е на Радо, не мога да го сбъркам, то това е най-хубавото в него. Simple Smile
Ако ще се появи пак Борис, е това ще е голяма фантасмагория вече.
Ива наистина е по-приемлива с тази прическа и по-лек грим. А Йоанна още по-изрусена и с тъмно червило - ужас!

# 72
  • Мнения: 68
Е-е, тука се оляха … не може да няма останки нито от кучета, нито от човек. Това да не е доменна пещ 😜
А може и Борката да “възкръсне” следващия сезон

А Симо смърка амфети като кока? / ама и аз какво ли разбирам от съвременни наркотици 😂/
Не е доменна пеш, но не остава ДНК. Затова понякога наследниците на починалия бързат да го кремират, ако (примерно) се опасяват, че има незаконни деца с претенции за наследство. Но не пречи да "възкръсне" Борката, (когато на Врачански му свършат другите ангажименти). Май им е заложено в ДНК- то на братята. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 14 770
И на мен Ива ми харесва повече. Май и лицето си е пооправила,или не я дават толкова от близо,или е ходила на някакви процедури. Може и от грима да е,но е по-добре.

# 74
  • Галифрей
  • Мнения: 4 081
От грима а и върнаха цветовете. И аз си я харесвам Ивчето, любовта с Черкезов и се отразява доста добре ❤ Да си останат заедно!! Калин поне се успокоил, предишният сезон не можех да го гледам.
На мен ми е смешно като чета коментарите в фейса, част от феновете се надяват,че Борис е жив и ще завърне. И кажете ми как той да не е феникс да възкръсне  от пепелта?

Последна редакция: ср, 08 сеп 2021, 11:51 от Диана Бишоп

Общи условия

Активация на акаунт