Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Любов, логика, отмъщение (Aşk Mantık İntikam) с Бурджу Йозберк и Илхан Шен Тема 1

• 21 226
  • 355
  •   1
Отговори
# 300
Благодаря, добре съм. Стоя и се ядосвам, че развалиха сериала.

# 301
  • тук, на мястото си
Не се ядосвай, задължително ще е с хубав край. Grinning Ако бяха тарикати щяха на 15-та серия да завършат сезона и напролет още 15 серии с повече майтап. Да, ама не! Grinning

# 302
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
Нещо не мога да харесам прическите на Озан - с къдравите въженца ми е много изкуствено  за мъж, а като му пуснат косата по челото в ретроспективните карти пък му седи идиотски.
На Бурджу пък понякога ѝ обличат прекалено къси роклички с пухкавите крачка е като  10-годишно момиченце.

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 13:51 от Светълчо

# 303
    На мен Илхан много ми харесва на външен вид и ми е слабост. Някой може ли да даде линк за онлайн гледане довечера. Така и така няма какво да правя ще гледам и аз, пък и нищо да не разбирам какво говорят.

# 304
    На мен Илхан много ми харесва на външен вид и ми е слабост. Някой може ли да даде линк за онлайн гледане довечера. Така и така няма какво да правя ще гледам и аз, пък и нищо да не разбирам какво говорят.

https://turkru.tv/lyubovrazummest50/
    Тук довечера ще пуснат лайф с руско аудио, отварят линк някъде към 21 без 5.
    Аз там гледам новите серии, понеже турски изобщо не разбирам, а поне на руски успявам да разбера горе-долу какво се случва.

# 305
    • Planet Earth 🌏
    Много почнаха да разводняват... сега пък Есра ще се хване с Чънар да дразни Озан... чак не ми се гледа. Neutral Face

# 306

Аз гледам оттук https://www.youtube.com/watch?v=hEKLBRtOQ08

# 307
    Хаштага на новата серия - Не мога да те загубя

# 308
    • тук, на мястото си
    Не знам може ли или не може тук в темата да  публикуваме поздрави или песни. Ако правя грешка, моля да бъда извинена!
    Днес чух една песен, която много ми хареса и искам да ви поздравя с нея.

# 309
    • Пловдив
    Нещо не мога да харесам прическите на Озан - с къдравите въженца ми е много изкуствено  за мъж, а като му пуснат косата по челото в ретроспективните карти пък му седи идиотски.
    На Бурджу пък понякога ѝ обличат прекалено къси роклички с пухкавите крачка е като  10-годишно момиченце.

Аз ги харесвам като визия, даже Бурджу ми изглежда много по-реална и естествена от останалите актриси - започнах да гледам Ada masali и Айча Айшин Туран е ужасно слаба, много е красива, но за съжаление малко жени изглеждат така. Но това е естествено доста субективно, всеки има различно виждане. Е полите наистина са късички... Трябва стилистът да се замисли.
    Благодаря за линковете, пуснах да гледам!

# 310
    Имам чувството, че гледам едно и също от сватбата до сега. В момента Еко и Елиф са ми по-интересни. Озан и Есра ми иде да ги хвана и да ги блъскам в някоя стена докато се уморя.

# 311
    Образа на Еко е много интересен, а в комбинация Елиф са много сладки. Определено за момента те вълнуват повече от измислените развръзки и обрати на Есра и Озан

# 312
    Епизодът най-вероятно свърши, май накрая Озан защити Есра от това, което успях да разбера. Елиф и Еко са много сладки. Зюмрют вече взе да ми омръзва.

# 313
    Ох, чок шюкюр! Есра му призна, че Чала я е заплашвала Head Band

# 314
    Купонът ще е другата седмица, ако естествено не свърши така епизодът. Интересно дали ще катастрофират Чаала и Чънар, и дали Чаала ще пострада като в оригиналната версия.

Общи условия

Активация на акаунт