Питайте! Въпроси с бърза обратна връзка!

  • 43 321
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
На сезонна работа съм и договорът ми изтича след броени дни. Не знам от колко години вече търся нещо постоянно, където да чувствам сигурност и да мога да се развивам. Постоянно нещо се случва: или лични трагедии, или Ковид съкращения, или временен договор и т.н. и все не се получава, това което желая в работата. Банален въпрос, но ще си намеря ли близките 3-4 седмици нова, постоянна работа? Да си призная - страх ме е, да остана без работа, точно сега. Благодаря!

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 18:37 от Анонимен

# 46
  • Мнения: 5 594
Предложиха ми втора работа, дали да приема? Ще бъдат ли добри условията и ще се чувстам ли добре, въобще някаква перспектива и дали си струва?

# 47
  • Мнения: 305
Здравейте! Ако мога да попитам защо К. се връща в живота ми, какво да очаквам от тези отношения?

# 48
  • Мнения: 783
Здравейте! По време на бременноста си качих килограми, които немога да сваля, а спортувам доста. Дали имам здравословен проблем?

# 49
  • София
  • Мнения: 554
Angel_wing, обръщам се към теб.
В работата в момента стават промени в отдела където работя.
Застрашена ли съм от освобождадане от фирмата? Много ми е спешно. До един два дни ще се реши.
Благодаря.

# 50
  • Мнения: 4
Със съпругът ми сме заедно от 13 години, ще имаме ли дете?
Имам ли направена магия?

# 51
  • Мнения: 12 473
Със съпругът ми сме заедно от 13 години, ще имаме ли дете?
Имам ли направена магия?
Ще имате дете, но не толкоеа скоро, колкото очаквате.
Магията е енергия. Ако мислите за нея, ще я привлечете.

Здравейте! По време на бременноста си качих килограми, които немога да сваля, а спортувам доста. Дали имам здравословен проблем?

Нямате здравословен проблем

# 52
  • Мнения: 290
Здравейте,
в момента работя на постоянен трудов договор, но ми предлагат да започна  работа по заместване и се колебая дали си заслужава да го направя и ако го направя дали ще се намери начин да остана в тази фирма,, но на друга длъжност?
Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 01 окт 2021, 18:09 от elf575

# 53
  • Мнения: 752
Здравей Енджъл. Предстой ми ин витро и искам да попитам дали има някакъв генекологичен здравословен проблем. Минах много изследвания и освен запушените ми тръби друго не се откри, а бременност още няма.

# 54
  • Мнения: 2 621
Здравейте!
Опитваме за бебе вече 6м. Пускахме нужните изследвания,има проблем с щитовидната и високият пролактин. Имам една операция ендометриоза.
На 25ти октомври имаме час при репродуктивен специалист.
Ако някой може да се включи да каже какъв е проблема, предстои ми цветна снимка на тръбите. 🥺

# 55
  • Мнения: 13
Здравейте, безработна съм от 1 октомври, бихте ли ми казали дали ще започна работа октомври, ноември месец.
благодаря за отделеното време

# 56
  • Мнения: 12 473
Здравейте!
Опитваме за бебе вече 6м. Пускахме нужните изследвания,има проблем с щитовидната и високият пролактин. Имам една операция ендометриоза.
На 25ти октомври имаме час при репродуктивен специалист.
Ако някой може да се включи да каже какъв е проблема, предстои ми цветна снимка на тръбите. 🥺

Нямате сериозен здравословен проблем, само мисловен такъв.
Здравей Енджъл. Предстой ми ин витро и искам да попитам дали има някакъв генекологичен здравословен проблем. Минах много изследвания и освен запушените ми тръби друго не се откри, а бременност още няма.

Нямате пречка да забременеете. Освен притесненията и напрежението вътре във Вас.

# 57
  • Мнения: 2 621
Ейнджъл благодаря ти 🤗 значи и с тръбите всичко ще е наред?

# 58
  • Мнения: 752
Благодаря Енджъл. Напълно е вярно. Ще направя всичко за да се освободя от напрежението събрало се в мен. Бъдете здрави.

# 59
  • Мнения: 1
Здравейте изкам да попитам за в бьдище как ще се развиват нещата

Общи условия

Активация на акаунт