Как да постъпя с мъж, който не говори за сериозна връзка?

  • 13 088
  • 195
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 323
Зарязваш го и започваш да си търсиш мъж, който да е готов за сериозна връзка, ако искаш такава. Ако не си правите секс докато не му писнеш и не си намери друго занимание.

# 106
  • София
  • Мнения: 166
Драги, когато човек те обича, заживяването заедно, семейството, децата, кой каквото му е важно, не идва след преговори, нерви и поставяне на срокове и условия. Идва леко, естествено и без напрежение, като естествено развитие на връзката и на отношенията. Нека всеки от нас, независимо дали мъж или жена, си сложи ръката на сърцето и да си отговори честно на въпроса, ако е срещнал Човека, ще се наложи ли да бъде умоляван, да му се дават ултиматуми и т.н.

Евала. Точно така е. Авторката това да го прочете и да помисли, ама много да помисли.

Добре, благодаря.

# 107
  • Мнения: 4 954
Не помня колко време продължава тази връзка..
Но смятам, че при проблем се говори.
Започнеш ли да гадаеш и да я караш на гордост и мълчане, бързо се скапват нещата.
То ако има любов, другата страна подхваща и намирате решение (действия) Вземе ли да шикалкави, да се оправдава или напада - няма смисъл.
Но поне всичко е ясно!

# 108
  • София
  • Мнения: 166
Не помня колко време продължава тази връзка..
Но смятам, че при проблем се говори.
Започнеш ли да гадаеш и да я караш на гордост и мълчане, бързо се скапват нещата.
То ако има любов, другата страна подхваща и намирате решение (действия) Вземе ли да шикалкави, да се оправдава или напада - няма смисъл.
Но поне всичко е ясно!


Да, така е.
Самият факт, че не казва нищо вече все повече ми се изяснява.
За съжаление явно човекът си е "играч", както го нарекоха някои от момичетата тук.
Скоро ще има възможността да се радва на свободното си време без мен.
То и без това за него времето е доста разтегливо и имагинерно понятие или се прави на луд и представя така нещата, не знам.
Но на 40 години да се държиш като на 23, нещо не е окей и чашата ми преля.

# 109
  • Мнения: 4 515
flower_to, ти говори ли с него?
Според мен, ако не си и се разделите, без да сте си изказали нещата, или поне ти твоите размисли и страсти, това ще ти тежи. Няма да можеш емоционално да приключиш.
Мое мнение, ти решаваш как да постъпиш.

# 110
  • София
  • Мнения: 166
flower_to, ти говори ли с него?
Според мен, ако не си и се разделите, без да сте си изказали нещата, или поне ти твоите размисли и страсти, това ще ти тежи. Няма да можеш емоционално да приключиш.
Мое мнение, ти решаваш как да постъпиш.

Не сме говорили, но снощи му викам "добре, че отвреме навреме се сещам да пиша" и той вика "вярно е".
Той така може да си кара и с години, това е леко налудничаво поведение.

# 111
  • Мнения: 4 515
Това, което си му казала ми звучи като намек, а по мои наблюдения мъжете не разбират от намеци. Трябва нещата да се казват точно и ясно, за да няма проблеми в комуникацията. Питаш го открито как вижда взаимоотношенията ви и ако не сте на едно мнение, всеки по пътя си. Усеща се, че ти тежи. Най-малкото нямаше да пускаш тема, ако не беше така. Човек не трябва да стои в отношения, които го натоварват и тормозят.
Пак казвам, мое мнение. За себе си, ти решаваш.

# 112
  • София
  • Мнения: 166
Това, което си му казала ми звучи като намек, а по мои наблюдения мъжете не разбират от намеци. Трябва нещата да се казват точно и ясно, за да няма проблеми в комуникацията. Питаш го открито как вижда взаимоотношенията ви и ако не сте на едно мнение, всеки по пътя си. Усеща се, че ти тежи. Най-малкото нямаше да пускаш тема, ако не беше така. Човек не трябва да стои в отношения, които го натоварват и тормозят.
Пак казвам, мое мнение. За себе си, ти решаваш.

Е, да. Тежи ми, разбира се. Все пак имах желание взаимоотношенията ни да се развият по друг начин. Мислех си, че  е възможно да имаме сериозна връзка, предвид съвпаденията в темперамент, комуникацията, очевидното приятно усещане, което има всеки от нас след среща.
Но май няма да стане, гледам, че той си се забавлява, не се замисля по въпроса, явно, че може да си прекарва времето добре и без мен, защо само да му преча или пък да съм някаква притурка?

# 113
  • Мнения: 3 350
flower_to, ти говори ли с него?
Според мен, ако не си и се разделите, без да сте си изказали нещата, или поне ти твоите размисли и страсти, това ще ти тежи. Няма да можеш емоционално да приключиш.
Мое мнение, ти решаваш как да постъпиш.

Не сме говорили, но снощи му викам "добре, че отвреме навреме се сещам да пиша" и той вика "вярно е".
Той така може да си кара и с години, това е леко налудничаво поведение.
Не е налудничаво, а незаинтересовано. Човека не е луд, просто не е влюбен.

# 114
  • Мнения: 4 515
Но май няма да стане, гледам, че той си се забавлява, не се замисля по въпроса, явно, че може да си прекарва времето добре и без мен, защо само да му преча или пък да съм някаква притурка?

Въпросът трябва да е защо да стоя във взаимоотношения, в които не съм щастлива. И да последва заслужавам да бъда уважава, обичана, приоритет и т.н. Simple Smile

# 115
  • Мнения: 14 862
На мен ми се струва, че мъжът прекрасно знае къде е, какво представлява и какво иска. Много добре ти е разбрал намека.
Ти с това 'писане отвреме навреме' му даваш знак, че все още си на негово разположение. И той си се възползва от предложеното.
Хич не е луд.

# 116
  • София
  • Мнения: 166
На мен ми се струва, че мъжът прекрасно знае къде е, какво представлява и какво иска. Много добре ти е разбрал намека.
Ти с това 'писане отвреме навреме' му даваш знак, че все още си на негово разположение. И той си се възползва от предложеното.
Хич не е луд.

Да, за съжаление. Точно това се получава - аз пиша "отвреме навреме" и след това, като му скимне на него се възползва от момента и от ситуацията, след което отново е "зает".
flower_to, ти говори ли с него?
Според мен, ако не си и се разделите, без да сте си изказали нещата, или поне ти твоите размисли и страсти, това ще ти тежи. Няма да можеш емоционално да приключиш.
Мое мнение, ти решаваш как да постъпиш.

Не сме говорили, но снощи му викам "добре, че отвреме навреме се сещам да пиша" и той вика "вярно е".
Той така може да си кара и с години, това е леко налудничаво поведение.
Не е налудничаво, а незаинтересовано. Човека не е луд, просто не е влюбен.

Може и така да е, тогава поне да не лъже, че е влюбен, гадно е.

# 117
  • Мнения: 5 832
Много добре е разбрал той намекът ѝ, защо ги мислите за толкова глупави мъжете? Просто не е заинтересован достатъчно за връзка, само за периодично забавление. Ама като гледам авторката как с лека ръка обявява хората за луди, не се учудвам, че не иска да задълбава.

# 118
  • Мнения: 3 505
На мен ми се струва, че мъжът прекрасно знае къде е, какво представлява и какво иска. Много добре ти е разбрал намека.
Ти с това 'писане отвреме навреме' му даваш знак, че все още си на негово разположение. И той си се възползва от предложеното.
Хич не е луд.
Точно! С такива мъже не се оставят вратички, а се кара право, куме, у очи.

# 119
  • Мнения: 14 862
Ама той лъже ли те?

Абе да не сме баджаначки с тебе? Много ми напомня описанието за един вечно зает ергенин, дето много му бях на сърце, оубачеее... Оказа се, че докато ми се обяснява в любов във вайбър, оре други ниви.

Общи условия

Активация на акаунт