пушат ли ви фурните?

  • 5 664
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
моята не, но купихме на мама Горение,която 'пуши'
казали са й, че е така било newsm78

 Peace

Нашата е gorenje и пуши, откъдето трябва и има отвор за пара.

# 16
  • Мнения: 1 403
И нашата е на Горени и си пуши яката  Crazy

# 17
# 18
  • Мнения: 6 461
Моята фурна още такъв номер не ми е правила.Но вече знам,че ако "пропуши"първото нещо дето ще направя е да я почистя.

# 19
  • Мнения: 2 116
 newsm78 По моята логика, би трябвало да пуши, ако нещо изгаря! Щом е чиста  Wink мисля че не е редно!  Crossing Arms А мирише ли ти на нещо този дим?

# 20
  • Мнения: 1 065
моята мирише странно, ама мисля, че е от това че е нова. иначе гадината нито пуши, нито пара излиза от нея. пък аз като съм свикнала с всички екстри, та ме хвърля в размисъл  newsm78. иначе също е горене и силно се надявам да не пропушва тепърва

# 21
  • София
  • Мнения: 35 969
Излиза пара. Пуши само като съм я оклепала с нещо мазно #Cussing out
Peace и при мен е така

# 22
  • Мнения: 3 457
явно е от наденичките и нивото на което ги пекох-иначе е аег

# 23
  • Мнения: 818
Изчисти я отгоре,между реотаните.Понякога там се събира мазнина и пуши   bouquet

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Точно така- от наденичките вероятно се пръска мазнина до реотаните и пуши. Преди това пушише ли?  Ако не- значи наистина е за почистване. Peace

# 25
  • Мнения: 135
Аз като пека наденички,ги бодвам на няколко места с вилица и така не пръскат много мазнина Simple SmileИ аз мисля че най-вероятно е от мазнината която пръска по реотаните

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 12:56 от Crazy

# 26
  • Мнения: 2 040
Мазнината е причината да пуши .. когато не пръска мазнина от кюфтета или прочие, не би трябвало да пуши .. същото като котлона .. почне ли да пуши като го включа, значи е капнало олио от предното готвене на него ..
Иначе пара излиза като отворя вратичката на фурната, иначе не .. ама това зависи дали плътно е затворена ..

# 27
  • Мнения: 4 546
не, макар че и аз не си чистя особено често печката  Embarassed

# 28
# 29
  • Мнения: 184
Моята е новичка и много малко пара излиза, но затова си имам абсорбатор.

Общи условия

Активация на акаунт