💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 3 (12.09.-19.09.2021)

  • 62 320
  • 1 602
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 241
Скрит текст:
Някакъв човек е публикувал снимка от игрите днес (взета е от промото за днешния епизод). На нея се вижда как Шампионите и Приключенците се радват, сандъците им (за пъзел предполагам) са отворени. Само червеният е затворен. Може би Бойците губят.

# 706
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Снощи писах по едно време, че ако са хора, Морунов и Елена щяха да паднат нарочно, за да вземат награда приключенците и се предполагаше, че е храна. Елена нали е голям хуманист! Но не. Простакът Тодор направи това миналата година и получи заслужени аплодисменти.

А Морунов няма оправдание за пламенната защита на госпоИца Тъ. Хората под пагон са хора на честта. Нещо не се връзва. Доволен си стои в резиденцията, знаейки, че нечестно са я "спечелили".

# 707
  • SF
  • Мнения: 21 167
Мани и Саня, ако са умни, трябва да номинират някой друг, не Неделчо. При игра мъж-жена-мъж-жена дават някоя "умна игра" с пъзели, където Неделчо ще ги отупа. Нищо, че си мислят, че понеже много им знаят устите, могат да решават и пъзели. Лялянето по кафетата и правенето на схеми няма нищо общо с това как ти сече пипето.

# 708
  • London
  • Мнения: 6 732
Има значение, защото форумката иска да каже, че има къщичка на плажа. Тоест че човека спи на топло там, а съвсем не е из камънаците на плажа. Поне аз така го разбирам......едва ли на някой иначе му дреме нов ли е плажа, не е ли. На мен лично самата площ сякаш ми е по-малка, но знам ли....

# 709
  • SF
  • Мнения: 21 167
А, да, вярно че за целите на конспирацията, е от значение. Ами то не е изключено и без колибата, да му се намерят хубави царски условия на живот и хладилник, пълен с шоколад и сметана. Може и стриптийзьорки зад кадър да му се осигуряват. Тези от реката коя колиба ползват, или привилегиите са само за Симеон?
Тя голямо откритие е направила форумката!

# 710
  • Мнения: 9 475
Заради цялото внимание към госпожата от Ханой, се усещам, че има хора, които изобщо не  ги дават. Стратимир например изобщо го забравих, Рабухчиев го виждам само на битки, Милена също. Виктория, добре че върти около Туджаров та я хваща камерата.

# 711
  • София
  • Мнения: 2 656
А какво се очаква от Морунов да каже?! Та да не би те да си определиха променените правила, продукцията го направи, на нея да се сърдят всички. От него може би се очаква да го беше казал това пред Ралица и Димо? Водещата е мега неадекватна с коментарите си.

# 712
  • Мнения: 9 700
Приключенците да номинират Милена (която е много сладка и миличка, опитва се, понякога успява, но тези игри не са нейното нещо и само се тормози) и Семира/Виктория/Туджаров (следващите по-слаби звена). Поли може да я хейтят, може и с право, но тя си е хитруша и за момента знае как да си играе играта. Има си и тя стратегия като Туджаров, но не дрънка.
Най-добрият избор на номинирани: Мани, Соня, Милена и Семира. Тези феминистки приказки в предаването ме дразнят - жените (не всички) като са слаби играчи, да ги гонят.
Според мен Паулина не може да избегне номинация на този етап. Според мен и втората номинация на Приключенците ще е за жена - Семира.
При Бойците е ясно всичко - Мони и Соня, ако Продукцията удари дъното тогава Соня и Мартин.
При Шампионите е сигурен Андрей. Втората номинация е възможно да се определи с много малко гласове, но там жените мисля, че държат юздите в ръка, а Братоев им играе по свирката за момента. Така че аз бих заложил на Алекс като евентуална втора номинация.

Но си мисля, че битката за спасение от елиминация ще е изцяло женска между Бойци и Приключенци тази седмица.

# 713
  • Мнения: 3 495
Снощи писах по едно време, че ако са хора, Морунов и Елена щяха да паднат нарочно, за да вземат награда приключенците и се предполагаше, че е храна. Елена нали е голям хуманист! Но не. Простакът Тодор направи това миналата година и получи заслужени аплодисменти.
Много се надявам това да не се случва, или поне не често - не искам да гледам такива битки. Ако победата ще се дава по милостиня, по-добре въобще да няма капитански дуели. А и няма никаква гаранция, че бедстващите на реката ще получат храна. Може да им дадат примерно въдица.

# 714
  • Мнения: 899
И какво трябваше да каже Морунов на Ралица—оправяйте се,вие сте продукцията,вие допуснахте всичко това да се случи,решенията са ваши! Даа ще каже,та даже и ще го излъчат Simple Smile
Единствено не го оправдавам,че беше твърде обяснителен когато Тъъ се беше разкекерчила във ваната с разтворени крака пред него. Трябваше твърдо да я засече,а не да ѝ слуша наглите внушения.
Не съм привърженик на конспирации и ала-бала,но тази година просто вадят очите толкова много нередности,манипулации,лъжи и несправедливост от страна на продукцията,че нямам думи. А Ралица и Димо,които разбира се си карат по сценарий са ми безкрайно отвратителни вече.

# 715
  • София
  • Мнения: 27 175
Биг брадърски епизод с главни действащи лица, силиконовите страшилища, Мани и Соня, особено Мани. Много нагла жена, без никаква реална представа за себе си и къде се намира. Соня пък е сред най-добрите жени във формата, но характерът и е отвратителен, а двете са и много грозни за гледане, просто ме отблъскват с всичко. Груби, кресливи, невъзпитани, с отвратителни татуировки и силикони.
Дъно.
Леко съм разочарован от Морунов, но да видим ако стигнат до съвет как ще гласува и дали ще се подведе по приказките на Мани, а и на Ралица.
И надявам се, че от продукцията няма да се изложат и да дадат възможност на Мани да си купи имунитет толкова рано и то само за някакви си 100 гроша.

Ако не се лъжа, Soney позна за сокола на Симеон. Браво.
Както писах вече, Дренски 2 номер, само дето кучето е сменено с птица. Лошото е, че отвсякъде крещи на зле режисиран театър. Но какъвто главния режисьор и сценарист, такъв и главния актьор. Просто НЕ стават.

Капитанската битка отново остави чувството на нагласеност. Това е големия проблем на продукцията, не успяват да убедят зрителите, че всичко е точно и почтено. В малко дуели наистина виждаме истински равностоен сблъсък в който най-добрия печели. Извинявам се но кога мъж би имал предимство в подобна игра? Едно единствено нещо трябваше да пипнат и нямаше да кажа нищо. Размерът на гредите на които стъпваха капитаните след 20-та минута трябваше да са съобразени спрямо обиколката на ходилата на участващите в битката. Прекалено голям хендикап дадоха на Елена. И сякаш съзнателно държат приключенците гладни, за да има сеир. Жалко.

А пък при шампионите за цял епизод не чух нито веднъж Андрей да продума нещо. Отчуждил се е съвсем, но и като им гледам мисленето, реакциите и ценностната им система, какво да направи човека.

Разочароващ епизод.

# 716
  • Мнения: 4 075
Някои участници толкова не ги показват, че като чета за Виктория, трябва да гледам коя е.

С този Симеон хич няма да им се получи май. Разбирам от вас, неговата роля е копие на Николай от Сървайвър. Само че, доколкото съм виждала Николай и сега Симеон, мисля, че вторият няма шанс да стане любимец на публиката и тя да е доволна, ако той спечели. Той просто няма харизмата на Николай, изражението на лицето му е едно и също, дори, когато общува с други хора. Гледаме го само как обяснява кое насекомо има протеин и колко скакалеца и жаби бил изял днес. Не виждам при това как ще стане емоционалната свързаност на зрителя с него.

# 717
  • София
  • Мнения: 1 891
Морунов остави у мен впечатление на наивник.Мисля,че точно преди битката разбра защо са в резиденцията Simple Smile
Мани няма толкова мозък да измисли сценария.Остава някой да й го е подшушнал.То не е много трудно а се досетим,че този някой остава да е Стоян.Интересни тактики му хрумват...
Ясно е,че днес това племе ще падне.Дано не им претупат съвета като миналия път.

# 718
  • Мнения: 6 241
Аз пък си мисля, че може Соня нещо да е подшушнала на Мани. Все пак Соня не е тъпа, но е много голяма интригантка. Не понасям такива като нея - имат качества в игрите, но опротивяват с такова поведение. Затова стискам палци да си хваща багажчето и у дОма.

# 719
  • Мнения: 3 495
Затова стискам палци да си хваща багажчето и у дОма.
Но все пак, ако е възможно, да си ходи у дОма след Манито. Simple Smile Соня, колкото и да е дразнеща, поне в битките се представя добре.

Общи условия

Активация на акаунт