Ужас - яде панирани калмари!

  • 2 911
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Хе хе - ти си и дала, а сега ужас Laughing

Ахъм.. Laughing
Щом е малко, защо не.

# 16
  • Мнения: 4 399
Е, нали ти си му ги дала, не те е издебнало, защо си толкова ужасена?

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз бих се ужасила повече заради пърженото. То на мен като голям човек ми става тежко от панировки(особено на заведения), пък какво остава за малко дете. За моите гледам да отложа максимално дълго яденето на пържена храна.

# 18
  • Мнения: 376
Наистина пърженото е неподходящо, затова давах от самия калмар - отделях панировката. Поне вече има имунитет към такава храна. /То ще е за първи и последен път. Вече ще внимаваме какво ядем пред нея. Макар че е трудно.../

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз бих се ужасила повече заради пърженото. То на мен като голям човек ми става тежко от панировки(особено на заведения), пък какво остава за малко дете. За моите гледам да отложа максимално дълго яденето на пържена храна.
Естествено! Но....нали си имаме своите малки слабости......
Сладкишка, последния постинг е отговор на притесненията ти!

# 20
  • Мнения: X
Сладкишке, жена, ти ме уби - е какво си мислеше, когато му го даваше....... даваш на детето, че и специално махаш панировката и после ауууууу какво направих...не е истинапросто Shocked

# 21
  • Мнения: 376
Сладкишке, жена, ти ме уби - е какво си мислеше, когато му го даваше....... даваш на детето, че и специално махаш панировката и после ауууууу какво направих...не е истинапросто Shocked

Защо ми се подиграваш?

# 22
  • Мнения: 3 886
не се притесняваи но не прекаляваи.моят син от малък яде всичко морско Peace На малката ощенищо не съм давала освен печена риба  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 621
Аз съм на принципа, че ако всичко се хапва с мярка, няма проблем
Това е и моето мнение Peace

Общи условия

Активация на акаунт