Кога казахте на приятелите си,че сте бременна?

  • 6 250
  • 130
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 773
На родителите ни казахме на Коледа, точно 2 седмици след като ние разбрахме. А на приятелите казахме малко след 24:00ч. на Нова Година.

# 106
  • София
  • Мнения: 11 728
На близките казахме веднага като разбрахме, а останалите оставихме сами да разберат като ми порасна корема  Simple Smile
И аз така!

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 891
След като отидох на видеозон7-8 седмица бях

# 108
  • Мнения: 1 259
Аз разбрах,че съм бременна във втория месец.Тогава и казах Mr. Green

# 109
  • София
  • Мнения: 4 590
Много ви благодаря, момичета за отговорите  bouquet Всички сте много мили smile3525
И аз започвах полека лека да казвам на приятелите,а и вече един от шефовете знае,ама си мълчи разбира се. Все пак аз трябва лично да кажа на останалите Grinning
А и се оказа,че съм в по-напреднала бременност, а не както си мислех. Сега съм в трети месец и някъде на 05.11 влизам в четвъртия  newsm68 Наистина си е време да кажа на приятелите си, а и има някои роднини, които още не знаят Simple Smile
На всички бременни желая лека бременност(каквато е моята засега, но да не казвам голяма дума:)) и здрави и красиви бебчета newsm51

# 110
  • Мнения: 3 456
Пожелават ти лека бременност   bouquet

# 111
  • Мнения: 857
Още в първия месец.

# 112
  • Мнения: 5 683
 FlutterТъй като беше дългоочаквано бебе, още докато ми потвърдиха в болницата добрата новина и веднага казах на всички, значи около 2.5-3 месеца

# 113
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Веднага след като разбрах

# 114
  • Мнения: 1 353
Към края на третият месец.

# 115
  • Мнения: 1 733
Веднага щом разбрах (още в първия месец) разтръбих на целия свят.Не съм от тия дето крият.
И аз така!!!

# 116
  • Мнения: 96
Някои знаеха от самото начало - те преживяха заедно с мен трепета и свикването с мисълта.
Иначе то беше малко отпускарско време и в крайна сметка на всички, начело с шефа, съобщих като приключих успешно третия
месец - в началото на септември! И сега всички се надпреварват да ме тъпчат с разни лакомства на работа newsm47

# 117
  • Мнения: 509
Казах на всички веднага след като разбрах.

# 118
  • Мнения: 8 917
Към 2-я месец Peace

# 119
  • Мнения: 7 914
между 5 и 6-та седмица Peace

Общи условия

Активация на акаунт