Читава фирма за саниране на апартамент

  • 708
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 593
Търся фирма да ни санира панелен апартамент на 4 етаж, София. Става въпрос за външна изолация.
Oбаждах се на izo.bg , обещаха ми да дойдат март месец.
Аз искам сега, преди да почне зимата.
Някой ако е доволен от такава фирма, моля да сподели!

Последна редакция: ср, 15 сеп 2021, 15:16 от monii

# 1
  • Мнения: 46 437
Ако става въпрос за София, мога да препоръчам Петър 0889430334.
Разботят качествено и стегнато, изпипват всичко, изкарахме 1 зима, всичко е идеално.

Единствено не останах доволна от това, че се бяхме разбрали да ни шпаклова и боядиса и предната стена на неостъкления балкон (като си платим, колкото струва, разбира се). Каза - другата седмица и повече не се обади. Но за изолацията нямам забележки, затова го препоръчвам.

# 2
  • Мнения: 5 593
Ако става въпрос за София, мога да препоръчам Петър 0889430334.
Разботят качествено и стегнато, изпипват всичко, изкарахме 1 зима, всичко е идеално.

Единствено не останах доволна от това, че се бяхме разбрали да ни шпаклова и боядиса и предната стена на неостъкления балкон (като си платим, колкото струва, разбира се). Каза - другата седмица и повече не се обади. Но за изолацията нямам забележки, затова го препоръчвам.
Благодаря! Да, за София става въпрос.
Този Петър  има фирма ли? С въжета или скеле работи? Като цена колко беше?

# 3
  • Мнения: 46 437
Ние сме на 6 етаж, с въжета бяха.
Мъжът ми се занимаваше с него и не помня подробности, но мисля е фирма.
Излезе около 1260 лв. за 2 стаи, наполовина външни (само северната страна санирахме), като имахме част от материалите вече закупени. Иначе предполагам щеше да е малко под 1500 лв.

Цената е различна, в зависимост от дебелината на изолацията, боята отгоре и т.н.

# 4
  • Мнения: 5 593
Благодаря много!
Дано и някой друг да предложи и даде отзиви за други фирми.

Общи условия

Активация на акаунт