Питане за един крем

  • 1 797
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 956
На Рок кремовете са много добри - и дневните и нощните, и за иколо очите и слънцезщитните. Много съм доволна. Е - има и по-добри , но са 2 пъти поне по-скъпи. За цената си Рок са много добри. Също толкова добри са и Ла рош посе

# 16
  • Мнения: 98
Няма защитен фактор този крем.Но горещо ти препоръчвам това,creme hydra*eclaircissante UV(SPF 7),
http://www.algotherm.fr/fr/pvisage-06.html
Къде ги продават тези кремчета и на каква цена?
Във Варна знам къде,но В София....?!!Предполагам във всички по-луксозни магазини за парфюмерия и козюметика.Това е адреса на офиц.представител за България-Елана Бюти ООД,София,кв.Лозенец,ул.Плачковица 9,ет.3 тел 02/962 01 70;962 15 26.Късмет!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Алготерм, струва ми се, съм виждала в големите аптеки - в ХИТ, примерно, или в аптека "Ремедиум".
За продуктите на Л`Ореал - знам, че ги има в МЕТРО /благодаря ти, Смърфиета  bouquet/, отам си купувам Хепидерм крем с помпичката, обаче нямаше Хидрафреш, подробно огледах при най-скорошното си посещение там. Вчера питах в една аптека, която също продава техните продукти, и оттам ми казаха, че Хидрафреш вече не се внасял /произвеждал - бил заменен с Хепидерм. Това ме учуди, защото бях останала с впечатление от пистингите на Блонди, че серията съществува и понастоящем, но е възможно нещо да съм пропуснала.
За кремчетата на Шелер - много се "точа" на този с минералите и зеления чай, защото съм с много чувствителна кожа. Обаче аха-аха да го купя, и се възспирам. Преди доста години /може би 8-10/ съм ползвала крема на Шелер с ананас. Беше доста парфюмиран, предполагам, че и от това се изприщвах. Добре е при чувствителна кожа да няма парфюмни и оцветяващи съставки, алкохол - също.
За крема на Рок Хидра+витамини съм чувала много хубави отзиви. Може би това ще бъде и моят следващ крем.

# 18
  • Мнения: 8 505
Чета,този,който си купила,няма фактор.Ползвала съм го.И да,имат и матиращ,а също и със слънцезащитен фактор.Имаха и един с витамини,но май са го спряли вече.

# 19
  • Мнения: 18 542
Уф, на мен определено ми трябва с фактор, защото мисля и някакво избелване да правя.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Hydra + Vitamines Actives това го пише на син фон
на долното поле с малки буквички пише:
Daily Moisturising Care.  Moisturises for 24 hours. Soft and radiant skin in 1 week
Търсих го този крем снощи в аптеката на ХИТ, обаче го нямаше. Дали наистина не са го спрели от внос/производство? Имаше този, за който пише Чета, в три разновидности, според типа кожа. Засега се колебая.
Видях и продуктите на Алготерм, за които също се писа по-горе. Производство са на Космофарм /ако добре си спомням, периодично върви тук, в темите на този форум, "препоръка" от страстни техни фенки Laughing/ и са доста скъпи, поне за мен - цената на един от кремовете, в кутия, беше над 60 лв. ooooh!

# 21
  • Мнения: 18 542
... и са доста скъпи, поне за мен - цената на един от кремовете, в кутия, беше над 60 лв. ooooh!
Уха! Аз за съжаление крем за повече от около 30 лева не мога да си позволя, така че Алготерм отпадат

Общи условия

Активация на акаунт