Пазаруване от Aliexpress.com 63

  • 27 604
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 69 283
Чак сега схавах, че Abreviatura има предвид не за цялото проследяване, че се генерирало случайно, а само за това от София до локалния център на бг пощи..?

# 676
  • Варна
  • Мнения: 3 249
От вчера се опитвам да направя поръчка на нов акаунт в мобилното приложение. Поръчките ми веднага са Closed, причина "security concerns". Пробвах да направя поръчка без плащане, отново същия проблем.

# 677
  • Мнения: 2 406
От вчера се опитвам да направя поръчка на нов акаунт в мобилното приложение. Поръчките ми веднага са Closed, причина "security concerns". Пробвах да направя поръчка без плащане, отново същия проблем.
Засекли са нещо съмнително и ще искат документ за самоличност. Пробвайте карта за градски транспорт библиотека или нещо подобно. В случай, че се опънат заличавате важните данни от шифиорската Wink или личната карта преди да им пратите

# 678
  • Мнения: X
Чак сега схавах, че Abreviatura има предвид не за цялото проследяване
Цялото, цялото. Кацнал в България според трека на cainiao е математически моделиран статус. Както и всички останали трекове на милиони пратки седмично....

# 679
  • Мнения: 69 283
Ааааааа...значи всички са в схемата, не само нашите...така излиза...
Е не...

# 680
  • русе
  • Мнения: 647
Благодаря на teta75 и на musicdoubl3 за съветите относно диспута. Направих го и спора е решен в моя полза, макар и дребна сума, но съм доволна.
Пише че продавача е приел да възстанови средствата и че спора е приключил. Аз трябва ли да правя нещо или да чакам да преведе сумата и в какъв срок става това? А ако продавача не ги плати какво следва?
Извинете ме за многото въпроси, но както казах ми е за първи път.

Последна редакция: ср, 09 фев 2022, 11:06 от mypi1975

# 681
  • Мнения: 2 406

Аз трябва ли да правя нещо или да чакам да преведе сумата и в какъв срок става това? А ако продавача не ги плати какво следва?
Парите ги връщат алиекспрес не продавача.
Скрит текст:
https://www.facebook.com/AliexpressBulgariaFAQ/photos/a.97940861 … /1021867154625732
Писано е в далечната 2016 година Simple Smile
Вообще в https://www.facebook.com/AliexpressBulgariaFAQ/ има много неща макари стари са все още валидни, но има и такива дето са остарели ( примерно за 30 те лева).

# 682
  • Мнения: 2 658
Моля ако може някой да ми каже какъв е този имейл? Каква е пратката и защо ми искат пари, нищо не е ясно. Пък и линкът за плащане не се отваря. Уж е от Български пощи с текст от DHL


# 683
  • Мнения: 69 283
Еййй..как не се научихте че е измама.
Щом ти искат пари...
Аз ако ти пиша че искам, ще ми пратиш ли Grinning

# 684
  • Мнения: X
Сигурно! Ако в бг-мамма и кажат...че всичко е ок

# 685
  • Мнения: 2 658
Де да знам. Чакам пратки, идват имейли.... Що за измама е това, при положение, че няма активен линк за плащане. Какво целят? Оф, цялата държава ни е сбъркана

# 686
  • Варна
  • Мнения: 457
И аз получих същия мейл. Според мен е измама. Игнорирах го

# 687
  • Мнения: 2 925
Аз имах пратка от октомври, която не дойде. Повдигнах диспут и ми върнаха сумата. Доволна съм. Но става въпрос за долар и 43 цента. Незнам хората, които поръчват телефони примерно как им е спокойно, че ще дойде нещо изобщо или дали ще дойде нещо читаво.


Моля ако може някой да ми каже какъв е този имейл?



Като гледам скрийншота пощата ви е абв. Сменете я незабавно, защото това е най- смотаната и несигурна поща, която може да съществува. Пълна е със спамове и фишинг. 100% и това писмо е измама.

# 688
  • Мнения: 2 406
Моля ако може някой да ми каже какъв е този имейл? Каква е пратката и защо ми искат пари, нищо не е ясно. Пък и линкът за плащане не се отваря. Уж е от Български пощи с текст от DHL
Скрит текст:
Скрит текст:
Следващата вълна от опити за кражба на лична информация. Каза ви се махнете абв пощата от регистрацията в алиекспрес. Направете друга в гугъл и закачете профила на алиекспрес към нея. Вообще спрете с АБВ много боклук се получава там.

# 689
  • София
  • Мнения: 9 972
Toва има ли смисъл да го чакам, последно бях в пощата преди седмица / по име проверяват, понеже е непроследима/.
 Един път по тел ми казаха, че ги разнасяли техните съдружници /spidi, rapido...М.../ и не звъняли.

Лятото получих една за под месец, но беше с тракинг /платена доставка/
 
За напред каква доставка да слагам, за да не стават подобни недоразумения.
Cainiao Super Economy Global
BG000000703323
Скрит текст:
Цитат

Последна редакция: сб, 12 фев 2022, 11:29 от Starrydream

Общи условия

Активация на акаунт