Туморна формация-имали други като нас?

  • 22 575
  • 231
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 504
Разбира се, че ще се бориш! И настина е хубаво да има с кой да споделяш, аз без форума не мога, сутрин, вечер, през деня на работа, чувствам необходимата нужда да прочета във форума кой какво е писал.

Успех за Израел, ако мога да помогна с нещо...

# 16
  • Мнения: 774
Чудесно е да мага да контактувам с хора в моето положение.Съжалявам,че толкова късно "открих"форума.Много е хубаво когато питаш да има кой да ти отговори.На мен това рядко ми се е случвало.                                                                                                                   
Вики получи ли разрешение от фонда?

# 17
  • Мнения: 3 914
                                                                                                                 
Вики получи ли разрешение от фонда?
На мен ми трябваше за Германия тази година ,но датата за операция беше за след точно три седмици и аз нямах време,защото както ти казах комисията заседава два пъти месечно.Комисията беше минала ,когато аз получих документа от клиниката, а следващото заседание беше седмица след датата за операцията,просто се разминах,но моя приятелка мина комисия с доста чакане ,след което много бързо стана всичко.Сигурна съм че до две седмици ще имаш разрешение  bouquetАко ти трябват обаче средства ,защото от фонда одобряват сума ,но далеч под тази която ти трябва ,пиши на лични ,ще ти дам връзка с двама души които са шефове на фондации, които искаха да ми помогнат ,но аз вече бях събрала парите и отказах .

# 18
  • Мнения: 774
bouquetЯвно се получава някакво разминаване.Във фонда аз кореспондирам с Нинковскаи знам от нея,комисията заседава всеки четвъртък.Досега ни връщаха три пъти за различни бележки.Последно в петък ми каза,че детето има доказана нужда от лечение в чужбина, но и трябва по разширено становище от Бранков/той прави биопсията на Ивет/.Протокола бил готов като и занесем становището ни прехвърля към фонда.                                                               
Благодаря за предложената помощ,ако има нужда ще се възползвам!

# 19
  • Мнения: 3 914
Предпопожих че има разлика,при нас е комисия от офталмолози начело с доц. Христова,изглежда са различни за различните видове заболявания.А при мен се получи друго,аз знаех че нямам време и не ги потърсих ,а направо почнах да търся фондации ,после като се включиха медиите ,не аз ,а те мен потърсиха и ми предложиха помощ.Сега обаче може и да има промени и да заседават вече всяка седмица-незнам.Но пък щом ви е готов протокола-на финала си Peace

# 20
  • Мнения: 774
Дано да си права!Това ще бъде най хубавият коледен подарък за семейството ми.

# 21
  • Мнения: 3 914
Как сте,получи ли разрешението? Пиши какво става?

# 22
  • Мнения: 152

    Здравейте,
 Ние също имаме подобен проблем.Преди два месеца откриха тумор на дъщеря ми,но нашия е злокачествен и е в областа на лицето и шията.Засега лечението върви добре. След три курса на химиотерапия в ИСУЛ тумора значително намаля.Имаме реални шансове за излекуване,но ще трябва да се направи операция,която в тази област където е тумора е много трудна и едва ли ще може да се осъществи в България.Затова ме интересува всякаква информация относно набирането на средства за лечение в чужбина и осъществяване на контакти с болници.Виждам че имате опит в това отношение.Моля помогнете.

# 23
  • Мнения: 3 914
Първо потърси клиника която се занимава с това.Напиши в Гугъл диагнозата и къде се извършва лечение,след което извади имейлите на лекари които се занимават с това .Преведи документите на съответният език и чакаш.Всяка клиника обаче ще иска преглед на място.Когато дойде време за средствата ще го мислим ,но този процес който ти описах е бавен,затова първо това направи ,пък тогава средствата.Ако имаш въпроси пиши Hug

# 24
  • Мнения: 774
В края на месеца ще е заседанието на фонда ,това ми казаха вчера.Продължаваме да чакаме.Вики и мама при вас нещо ново?

# 25
  • Мнения: 774
Неда.Дикова както вече ти писа Вики и мама първо трябва да намериш клиника,в която може да се направи операцията.По горе в тмата има адрес на лекаря в Израел,който се ангажира с дъщеря ми.Можеш да ориташ там.За средствата ще му мислим после.Има държавен фонд,има фондоций.Въоражи се с търпение и право напред!Успех! Peace

# 26
  • Мнения: 3 914
В края на месеца ще е заседанието на фонда ,това ми казаха вчера.Продължаваме да чакаме.Вики и мама при вас нещо ново?
Ще стане,стискам палци.При нас нищо,още чакам отговор от Израел.Аз обаче пратих в Шеба,щото в сайта на клиниката  в която сте вие пише че се занимават с много малко очни заболявания-честите,а при нас е тежка аномалия,много рядка,пък и сме с доста операции ,та не всеки ще посмее пак да оперира.Все пак пратих но в университетската им клиника-Шеба.
Това от мен,поздрави за всички  bouquet

# 27
  • Мнения: 152


   Здравейте пак,нашите документи са преведени на английски,но засега имаме само един скенер,а на него тумора се вижда че е много голям и неоперативен и докато направят следващия на 15.12 най-вероятно никой хирург няма да се ангажира с операция.Затова  явно ще трябва да почакаме още.

# 28
  • Мнения: 3 914
Здравей NEDA ,би ли написала точната диагноза,ще пробвам да помогна.А ЯМР сканирала ли си ,защото се прави по по- специален начин,поне при мен беше сложен процес.
В стремежа си да намеря клиника за нас ,влязох във връзка с някой които лекуват доста сложни заболявания,тъй че пиши диагнозата,може да излезе нещо Hug

# 29
  • Мнения: 774
Вики и мама в Асута не работят само с техни специалисти,а от цял Израел нашият  е от друга болница.Мисля,че ако пишеш на доктора той ще потърси всички възможни лекари,който могат да ви помогнат ::.А за фонда е почти сигурно,че ще стане от там ми го казаха.

Общи условия

Активация на акаунт