Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 522
  • 825
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 343
Пътувала съм при него на 150 км..., а той не е изследвал дори уринана...Изписвал ми е скъпи лекарства без да знае, какво ми е. Всичко е напразно.

# 451
  • Мнения: 233
Здравейте, спешно ми е нужен добър уролог в София. Проблема е кръв в урината. Правена е безкръвна операция в Хил клиник преди около 7 месеца за премахване на тумор на простата. Моля за мнения и къде работят лекарите. Благодаря предварително

# 452
  • София
  • Мнения: 1 037
Професор Нейков и д-р Валентин Табаков от УСБАЛО.

# 453
  • Мнения: 1 343
Не ходи в частен кабинет на д-р Василев, който се рекламира...уж е урологичен кабинет. Лъжа е! Той е млад лекар, неопитен..Не ми е улучил лечението, небрежен е...

# 454
  • Мнения: 1 522
Здравейте,
Дядо ми е с хиперплазия на простата и с остра бъбречна недостатъчност. Живее извън София. Искам да ви попитам да ми препоръчате Човечен най-вече уролог и професионалист който би му обърнал внимание. Сега и с Covid-19 всичко е доста особено. Ще се радвам и на отзиви коя болница в момента приема вече пациенти за операция на простата. Знаете ли какви цените за оперативно лечение на простата в Токуда например? Ще съм много благодарна на всякаква информация за да решим на къде да се насочим?

# 455
  • Мнения: 16
Във Варна НЕ препоръчвам доц. Ганев! Безотговорност, немърливост и без грам човечност! Материалист!

# 456
  • София
  • Мнения: 1 758
Отзиви за др.Иван Велев от болница Софиямед?
Преди няколко месеца бях на преглед в урологичен център Василев по повод постоянни болки в областта на яйчниците(ниско долу в корема),кръста от 1 год.
Той ми каза,че не вижда причина за болка и че причината е някъде другаде.
Преди да отида при него съм ходила при няколко гинеколога,но и те не откриват причината.Правени са ми всички изследвания(мико и уреаплазма,хламидии,микробиология,стерилна урина)Всички са в норма.
Ходила съм и на гастроентеролог и той ми назначи изследвания-в норма са.
Днес бях пак при гинеколог,който ме посъветва да отида при др.Велев(уролог)
Негова близка е имала подобни болки и той и е помогнал.
ЯМР не съм правила,но май трябва и него да направя като последна стъпка.

Последна редакция: вт, 23 юни 2020, 00:43 от Даяна1111

# 457
  • Мнения: 14 301
За д-р Велев нямам отзиви, но ако се отхвърли урологична причина бих препоръчала да минете и през невролог и, ако имате възможност, да намправкте ЯМР или поне скенер ма кръста. Оперирана съм от дискова херния и преди да назлее ситуацията съвсем се е случвало да ме боли силно и режещо в областта на яйчниците без причина. Чак след операцията болката и там изчезна и направих връзката.

# 458
  • Мнения: 493
За Велев направо не ми се говори, както и за цялата урология в София Мед. Това е най-големия търгаш сред лекарите. Докато бях в болницата вървеше след дядовците в отделението и ги питаше "плати ли си, плати ли си?", докато те едва кретаха след операция. Отвратително, гнусно. Даже сестрата му направи забележка, че не се прави така. На мен искаха, той и подчинения му Ботев, да ми правят супер сложна отворена операция. Естествено, защото струва повече пари. Аз си поисках документите и се махнах от отделението. Отидох на друго място, където ми направиха процедурата ендоскопски, без разрези, а те искаха да ме отрежат по дължината на целия уретер - от бъбрека до мехура... Няма да обяснявам какви психически травми ми нанесе този, добре че се усетих на време.
Та, съветът ми е - бягай с 200 от урологията на София Мед.

# 459
  • Мнения: 1 343
Отзиви за др.Иван Велев от болница Софиямед?
Преди няколко месеца бях на преглед в урологичен център Василев по повод постоянни болки в областта на яйчниците(ниско долу в корема),кръста от 1 год.
Той ми каза,че не вижда причина за болка и че причината е някъде другаде.
Преди да отида при него съм ходила при няколко гинеколога,но и те не откриват причината.Правени са ми всички изследвания(мико и уреаплазма,хламидии,микробиология,стерилна урина)Всички са в норма.
Ходила съм и на гастроентеролог и той ми назначи изследвания-в норма са.
Днес бях пак при гинеколог,който ме посъветва да отида при др.Велев(уролог)
Негова близка е имала подобни болки и той и е помогнал.
ЯМР не съм правила,но май трябва и него да направя като последна стъпка.
За този д-р Василев и аз писах...В болницата не може да оставя, а работи и в Александровската в отделение...нямам думи.

# 460
  • София
  • Мнения: 1 758
Аз като ходих не ме преглежда др.Василев,а др. Кръстанов,който отхвърли урологичен проблем.
Казах това на гинеколога и въпреки това той ме съветва да отида при др.Велев.
Чудя се има ли смисъл?
Толкова лекари обиколих вече и нищо..

# 461
  • Мнения: 1 343
Аз като ходих не ме преглежда др.Василев,а др. Кръстанов,който отхвърли урологичен проблем.
Казах това на гинеколога и въпреки това той ме съветва да отида при др.Велев.
Чудя се има ли смисъл?
Толкова лекари обиколих вече и нищо..
Ходенето при д-р Василев в този частен кабинет е напразна загуба на време...Той не може да хоспитализира, ако имаш нещо по-сериозно или да остави пациента в болницата, за да го изследва по-обстойно....Напразно ходене и плащане...Той е млад и неопитен...Кабинетът е от 2 стаи - нищо в тях няма...Не става с него нищо..

# 462
  • Мнения: 5 860
Извинете, ама как очаквате от частен кабинет да ви насочат към хоспитализиране в държавна болница? Rolling Eyes

# 463
  • Мнения: 7 106
Извинете, ама как очаквате от частен кабинет да ви насочат към хоспитализиране в държавна болница? Rolling Eyes
Не само че очакваме, но и ни насочват, естествено към болницата, в която работят - "Александровска". После ти казват, че трябва да си платиш избор на екип, конусмативи, които не се поемат от НЗОК - стент, нож и т.н.
Поне трима от лекарите в този кабинет работят и в болницата. И на мен не ми се струва изобщо корекгно. Д-р Василев не бих казала, че е неопитен, шеф е и на отделение в болницата.

# 464
  • Мнения: 5 860
Имах предвид, че от поста на потребителката разбирам, че тя е очаквала да я хоспитализират, на база преглед в частен кабинет. Ами, няма как да стане, системата в България не работи така. Направление за хоспитализация (не помня кой точно номер се водеше) може да ти издаде или личният лекар, или специалист, работещ със НЗОК.
На мой близък преди време, например, Крум Кацаров не му даде направление, точно защото прегледът беше частен, макар да се случва на територията на самата "ВМА". Насочи го към личния лекар, който да ни снабди с въпросното направление за хоспитализация, и чак след това се върнахме в болницата, за да бъде извършена манипулацията.
Между другото, аз от години обикалям по лекари (не от добро, естествено) и досега не съм се сблъсквала с лекарска некоректност, във връзка с финансовите въпроси. Просто нищо лошо не мога да кажа за родните специалисти. Даже се е случвало да се опитват да ми спестят харченето на неоправдани суми. В това отношение просто нямам никакви забележки. Вече - като компетентност и отношение - критиките ми са доста, но това е отделен въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт