Лош дъх при 1-годишно дете

  • 10 042
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
Винаги ли когато детето има лош дъх се касае за заболяване ? Бобо има лош дъх откакто мина на твърда храна, но го отдавах на храната. В смисъл, че и възрастен като стане сутрин от сън не му мирише устата на теменужки нали ?
Напълно съм съгласна с теб! PeaceАлександър също има лош дъх и то откогато мина на твърда "човешка" храна.Правихме му профилактични изследвания, но няма бактерии.И не значи, че ще се разболява като му е лош дъха, той никога не е боледувал!

Оххх Биляна поне ти ме успокои - вече си мислех, че има нещо нередно. Утре сме на микробиологично изследване заради дългата кашлица и хрема и пак ще видим, но до сега е бил здрав пък с лош дъх.

# 16
  • Мнения: 888
И при нас лошият дъх се появи с включването на твърдите храни;а Теа досега е боледувала 1 път, така че не всичко може да се обясни с бактериите и болестите... Naughty При нас не е така!Може да почнеш да миеш зъбките, ако досега не сте!И да си му даваш водичка след мялкото вечер и храненията като цяло...дано да няма нищо общо с инфекции... Praynig Hug

# 17
  • Мнения: 3 456
Искам да попитам- когато говорите за лош дъх като сигнал за разболяване- този лошдъх запазва ли се през целия ден или е само сутрин newsm78. Лорена сутрин също има специфичен дъх с първото отваряне на устата, но само след10 мин. вече не.

# 18
  • Мнения: 2 332
Скоро питах ДжиПи-то за този лош дъх - тъй като и при Йоана го има този проблем. Тя ми обясни че идва от сливиците, които вече са се развили достатъчно, и задържат храна, която си гние там - оттам и лошия дъх...

# 19
  • Мнения: 819
Забелязвала съм и аз,ама нашият лекар ни каза,че е от зъбите?!!!
newsm78
 #Crazy

# 20
  • Мнения: 5 362
И при нас е така - сутрин след сън има лош дъх.Не се е разболявала и аз мисля,че е от храната.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Забелязвала съм и аз,ама нашият лекар ни каза,че е от зъбите?!!!
newsm78
 #Crazy

Какво от зъбите  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 237
И Калина от няколко дни е с лош дъх (по-скоро ацетонов) и сега се стреснах да не би да се разболява.... Sad Дали е възможно  да е от храна,хич не ми се ще да правим пак изследвания.

# 23
  • Мнения: 819
Ми,не знам,като никнело зъбче,имало лош дъх?!

# 24
  • Мнения: 809
Мда, и аз се чудех от какво е този лош дъх от няколко дни насам. Сега знам - болни сме. Вече кашля. Sad

# 25
  • Мнения: 176
Ние сме с лош дъх като имаме зачервено гърло с храчки.

Общи условия

Активация на акаунт