Питане за сиропа Киетюд?

  • 6 513
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Буболинка, малки сте още за този сироп. В краен случай го предписват на деца над 9 месеца. Аз дадох на Блажето като навърши годинка. Давах и в продължение на 1 месец по схема и ефекта при нас е неоспорим. Досега не ми се беше случвало да спя по цяла нощ, но от месец насам спя. Просто се настрой, че известно време ще спите на пресекулки и това е. Трудно е и адски уморително, но явно има и такива деца. Аз например от умора съм заспивала на решетката на кошарата докато и давам мляко нощем. Направо ужас. Но се убедих, че явно търпението му е майката.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря момичета, не смятам да продължавам със сиропа.

Бубе, я кажи през деня нервна ли е или не. В какво се изразява нервността? Ани пищи и се върти като шило, кара се, плаче, не иска да стой сама, все трябва да я гушкам, но и тогава си пищи. Трябва да е много изморена за да заспи самичка.
И през деня и вечерта е по - страшно, просто заспива права, ако я сложиш да легне почва да пищи чак Cry. Заспиването ни е от 1- 3 часа на вечер, заспива и се стряска след 10 мин. все едно се е наспала и се почва пак - мрън, мрън мрън...... Същото като при вас. Cry

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
...Давах и в продължение на 1 месец по схема и ефекта при нас е неоспорим...

Схемата лекар ли ти я направи? Можеш ли да споделиш повече?   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 230
Бубе, да не е наплашено нещо бебчо? Да я е страх от тъмното? Мислила ли си за това? Пробвала ли си да спите заедно?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Тя си спи при нас откакто се е родила Thinking

Общи условия

Активация на акаунт