Американски колеж - двадесет и четвърта тема

  • 47 587
  • 776
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 260
Последните 2 години нямаше закуска, а само грамоти, които бяха получени по пощата.

# 766
  • софия
  • Мнения: 4 985
Рали, и по математика са имали 18 от 20 двойки. Това според мен не е аргумент. Децата игнорират теста и не учат за него, точно защото е арт, майтап им се струва, омаловажават го и после недоволстват втрещени, защото тук не е като предните училища да се подхожда с омаловажаване.  Относно разпускането не виждам как това противоречи на придобиването на добра обща култура и в сферата на изкуствата, Пък и щом им е заложен тест, те са предупредени за него. Какво е нечестното. Това, че не ни харесват резултатите и се сещаме да доумаловажаваме предмета е друго нещо. Виж, ако искат от ученика да рисува като Леонардо съм абсолютно съгласна, че не е правилно.
Защо няма маке up е инетресен въпрос. Аз бих попитала.

Момичета, време е за нова тема. Може ли някой да я пусне?

# 767
  • Мнения: 607
Наборката и беше писала много мил и любезен мейл с питане за make up, проект или каквото прецени госпожата.
Получи само: no bonuses
Нито дума повече😀

# 768
  • софия
  • Мнения: 4 985
Наборката и беше писала много мил и любезен мейл с питане за make up, проект или каквото прецени госпожата.
Получи само: no bonuses
Нито дума повече😀

е това наистина е много тъпо. Да питат декана на осми клас, декана на колежа, учебен отдел?

# 769
  • Мнения: 607
Да, тъпо е…
Вероятно мандалото в хлопнало. Първият срок уж е приключил. Нищо, че се задават 2 нови файнъла😉
Най-много да провокираме недоволство в АРТ дамата ако започнем да питаме по веригата. Тези 2 думи (no bonuses) в мейла са достатъчно ясен индикатор, че тя не желае децата да правят поправка.
Май се говорили с декана и са получили като обратна връзка, че декана не може да се бърка в тези неща.

Наборката и беше писала много мил и любезен мейл с питане за make up, проект или каквото прецени госпожата.
Получи само: no bonuses
Нито дума повече😀

е това наистина е много тъпо. Да питат декана на осми клас, декана на колежа, учебен отдел?

Последна редакция: вт, 01 фев 2022, 14:26 от raly78

# 770
  • София
  • Мнения: 16 193
Деканът ако “не може да се бърка”, учебен отдел може.

# 771
  • Мнения: 607
Sharki,
Дали не са изпуснати всички срокове? За пръв път се сблъсквам с подобен казус и съм в пълно неведение. От една страна срокът е свършил, от друга не е…
Не знам дали няма да се озлоби тази жена….

# 772
  • София
  • Мнения: 16 193
Ако вас ви е страх, на какво учите децата си? Ако  смятат, че са прави (по правилник), да се борят. Винаги има риск да се озлоби някой, ако човек не опита, няма да постигне резултат.

# 773
  • Мнения: 607
Мен няма от какво да ме е страх! Арт няма да имат вече до 12 клас. Просто не обичам разделите с лоши чувства😄

Самата аз не съм груба и нетолерантна. Винаги мисля и за човекът срещу мен. На това уча и детето си. Да не е грубиянка и простакеса, да се поставя и в обувките на другите, да не се държи с околнките по начин, по който не иска да се държат с нея.
Ей такива простички неща…

# 774
  • софия
  • Мнения: 25 446
Аз мисля, че трябва да си избират битките. Другото е хабене на енергия.
Миналата година бях в един от часовете по арт. Въпреки мрънкането вкъщи, че госпожата била такава и онакава, на мен не ми направи впечатление да е нетолерантна или груба. Да, правеше им забележка за думи, произношение, но те са там, за да учат и езика. Поради липса на жизнен опит, а някои и поради особености на характера (като моята), понякога трудно приемат просто критика, която може да ги подобри и я възприемат като грубост или хейт. И аз съм така в първия момент де. Малко хора не са.

Последна редакция: вт, 01 фев 2022, 17:36 от zvаnchе

# 775
  • софия
  • Мнения: 4 985
 
По молба на Шарки създадох нова тема.
Заповядайте!
Нека е на късмет на всички, които ще се запишат за предстоящият приемен изпит.
 https://www.bg-mamma.com/?topic=1407805.msg44231798#msg44231798

# 776
  • Мнения: 76
Благодаря на отговорилите на моето питане.

Общи условия

Активация на акаунт