neznam na kade varvim

  • 2 369
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
До колкото схващам от написаното ти едвам го понасяш. Стоиш с него по навик, поради това, че в момента няма къде да отидеш, поради факта че няма как да се издържаш и аз не знам още какво. Ти си прецени на къде отивате и до колко това положение те удовлетворява.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ню,  hahaha Шапка ти свалям, не си губиш чувството за хумор и в трудни за теб периоди.
Съгласна съм с написаното от Ню... А това, че е "дядо" ме хвърли от коня. На 40 има мъже на които още не им стиска да станат бащи  ooooh! Като си помисля, че след някоя друга година ще ни наричат и нас баби  ooooh!
                                                                     Nerd Nerd Nerd

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Не на насилието у дома  Naughty  Naughty
Какви са тези работи, как така ще налита да те бие, яяяя му тегли една....
Според мен колкото и да е изнервен един мъж не бива по никакъв начин да те удря- днес шамарче, утре 2, ще вземем да те четем в 10те малки негърчета  ooooh! То е ясно, че един мъж винаги може да набие жена си освен ако тя не е някоя джудистка или хвъргачка на чук  Thinking
Вземи се в ръце, почни работа и с твоите 28 години бързо ще му намериш достоен заместник  Peace Помисли детето ти заслужава ли този баща   Sick

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Прецени ситуацията и вземи решение....според мен е най-добре да го напуснеш....

# 19
  • София
  • Мнения: 2 300
Моме, оправи си заглавието...тия интервали за нищо ги нямаш...

# 20
  • Мнения: 4 621
Съдейки от това, което си написала мисля, че вече си взела решение за себе си.
Успех!

# 21
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Щом вече е дядо, пиши го прочетена книга. Ако и отношенията ви са толкова топли, може да не му издържат нервите на човека Mr. Green

# 22
  • Мнения: 745
Дядо?????? Thinking Защо ли си мисля, че не можеш да го понасяш този човек? newsm78
Твърдо против насилието у дома!!!!

# 23
  • Мнения: 9 865
Също съм против насилието и осъждам прояви на насилие както от мъже към жени, така и обратното и особено много спрямо деца, НО... напоследък прочитайки всяка поредна история от този род си задавам въпроса "къде сте гледали, когато сте се женили, когато сте решавали да раждате деца, когато сте избирали "дядовци", когато сте заживявали заедно... "
Неуважение към самия себе си е да обиждаш партньора си, макар и той да греши, или да е слаб... Не ме разбирайте грешно, аз не искам да СЪДЯ за другите, но понякога всичко се разглежда едностранчиво, нали смисълът на съвместния живот е да споделяме и хубавото и лошото, понякога за да се стигне до развод, раздяла, караници не е виновен само единия, а най-често и двамата.

"Take a minute to think about it!"

# 24
  • Мнения: 8 917
Решението е твое и то май вече е взето. Успех Hug

# 25
  • Мнения: 6 167
да ти кажа,
най-омразен типаж мъж за мен е
описания ти съпруг - недоказалия се гений, неразбрания
капацитет и тн. Sick Sick
това е описание за комплексар и половина.

е, едва ли е дядо... на 40г...моя съпруг е на 42 ,
аз съм малко по-голяма от теб. еднаква ни е разликата с мъжете.
сега ще си мисля, че ми е дядо и ще сънувам кошмари, недей така, ще ме откажеш и от
съпружески задължения   Mr. Green

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А ти не знаеше ли , че е дядо като се жени за него ? Къде ти беше акъла? #Crazy

А иначе ,що се отнася до насилието- не се оплаквай, ами на секундата го напускай.

# 27
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз се учудвам, колко жени напоследък пишат анонимно за побой и то едно така спокойно.  #Crazy  Това ще излезе масова практика. Само аз ли се учудвам и ми се струва близко до абсурда (самата практика, де), не знам.  newsm78

# 28
  • Мнения: 6 461
До колкото мога да те разбера ,ти за мен си взела решение,но явно търсиш и тласък от страни.Сега всички писали по темета те подкрепят. Peace
Не  се оставяй да ти посяга този жалък комплексар Naughty

# 29
  • Мнения: 3 394
а какво правиш при него, след като го смяташ за толкова стар??? Избора е бил твой! Сама решавай и сега.

Общи условия

Активация на акаунт