Перилни препарати и омекотители - 67

  • 39 089
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 910
А не може ли да е произведен 2020 г.
И аз не ги разбирам, а не ги и гледам тия работи 😊

# 16
  • Мнения: 13 532
Варианта 2020г- ден 330 също е възможен. Защо си категорична, интересно ми е?

# 17
  • Мнения: 2 958
Варианта 2020г- ден 330 също е възможен. Защо си категорична, интересно ми е?
От тогава е новата опаковка .Показала съм я в преден пост .  Това е старата , пусната 2010 ,  2013/14 се появи нова  , след това добавката беше спряна . Наскоро се появи нова .

# 18
  • Мнения: 1 377
Здравейте, може ли мнение за този прах на Ариел в Метро, струва ми се изгоден, но дали е читав, че ще отиде над година при мен. За цветно е, нали? Professional, 14кг за 36лв.

# 19
  • Мнения: 2 958
За цветно е . Произведен за румънския пазар . Не е компактен .

# 20
  • Мнения: 2 165
Момичета, бях приготвила пералня с по светли цветове и Мм взел, че си пъхнал червената шапка вътре. Уж съм сложила кърпичка да улавя цветовете, но една моя жълта тениска цялата е на червени петна Cry Така си я харесвах, а сега прилича на парцал. Ако напръскам с обезмаслител и я пусна пак? Моля ви дайте решение как се процедираше. Благодаря ви. Ползвам Ариел прах и за бяло и за цветно.

# 21
  • София
  • Мнения: 12 006
Момичета, бях приготвила пералня с по светли цветове и Мм взел, че си пъхнал червената шапка вътре. Уж съм сложила кърпичка да улавя цветовете, но една моя жълта тениска цялата е на червени петна Cry Така си я харесвах, а сега прилича на парцал. Ако напръскам с обезмаслител и я пусна пак? Моля ви дайте решение как се процедираше. Благодаря ви. Ползвам Ариел прах и за бяло и за цветно.
Обезмаслителя маха мазни петна, не боядисани, така че няма да има файда. Накисни я с вениш за цветно, после търкай на ръка и после изпери в пералня с прах за цветно.

# 22
  • Мнения: 2 958
Пусни я с прах за бяло и цв . кърпички .
Вениш няма да помогне .

# 23
  • Мнения: 2 165
Благодаря ви момичета, ще тичам за вениш тогава. В легена ще я накисна и ще я пусна на дълга 40градуса с кърпичка.

# 24
  • Мнения: 2 958
Вениш е за петна , не за избелване ...
От едно пране няма да избелее цвета  ..

# 25
  • София
  • Мнения: 12 006
Вениш е за петна , не за избелване ...
От едно пране няма да избелее цвета  ..
Напротив, ще избелее - тествано и то с гел за бяло. Сега може и да има калпави препарати за бяло, които да не избелват - не споря. Освен това тя не цели избелване, а отмиване на нежелано оцветените петна в/у цветна дреха - точно за каквото е вениш.

# 26
  • Мнения: 2 165
Да, трябва да махна всички червени петна по жълтата тениска, седи все едно с боички съм я мацала. Благодаря момичета, купих Вениш и ще действам.

# 27
  • Мнения: 5 207
Първо, Вениш за цветно няма.
Второ, Вениш съдържа доста голямо количество избелващи съставки. Защо прахът ще избели ЖЪЛТАТА блуза, а Вениш - не? Какво има да му избелиш на жълтото, извинете?
Трето, Вениш е препарат против петна, а не за отмиване на нежелано оцветяване.

# 28
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз лично съм оправяла двуцветна дреха, като единия цвят (бял), след пране беше станал на петна (от дръгата част на дрехата) - киснах в леген май към 2-3 часа (защото имах друга работа), търкане на ръка и накрая нормално изпиране в пералня - стан като нова.
Как щяло да се избели жълълтот - много лесно - ще стане като избеляла и остаряла дреха, а боядисаните петна (също поизбелели) ще си останат и те.
пп: има вениш за цвето течен.

# 29
  • Мнения: 2 165
Тогава да я накисна с Вениш и после с прах за бяло на 40градуса?  На опаковката на Вениш пише, че не трябва да стои накисната повече от 10минути, 2-3 часа, дали не е много?

Общи условия

Активация на акаунт