Как да постъпя

  • 3 598
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 994
Каква точно е ситуацията: забременели сте, не сте съобщили, спонтанен аборт и след него приятелят е разбрал, така ли? И това за 4 месеца, откакто сте заедно? И нямате идея той иска ли деца или не?

# 16
  • Мнения: 59
Или ти не обяснявяш както трябва, или и нас ни лъжеш както приятеля ти.

'Последният път в който излязохме той ме пита дали и него ще лъжа така за напред (понеже не бях скрила, но бях му спестила докато излезе резултата от изследванията - направих спонтанен аборт)'

Така, начи по мое перифразиране и друг си лъгала, за което той знае, за това ти е казал, че не иска да го лъжеш.
Не вярвам проблемът му да е бил аборта, защото сте на 4 месеца, а за 4 месеца нито на секс сте се наситили,нито на срещи, нито и на любов.
По-скоро му е било оправданието лъжата, за да се измъкне истимаро.

# 17
  • Мнения: 7 317
Искал е тактично да ти каже, че е изстинал към теб. Какви толкова изследвания си чакала? Как те биха променили ситуацията?

# 18
  • Мнения: 10
Хах, знаел бил, че няма да изневериш... и как го разбра след 4 месеца...

1. Мисли, че детето не е от него.
2. Мисли, че си направила нарочно аборт
3. Прави чупки и стойки, за да се прави на интересен...

А вие на колко години сте? Сега ми кажи, че този е на 20 и ще си помисля, че тотално се базика с теб.

Не те усещал като преди и що така? Направо си го съкрушила с този аборт...
Хах, знаел бил, че няма да изневериш... и как го разбра след 4 месеца...

1. Мисли, че детето не е от него.
2. Мисли, че си направила нарочно аборт
3. Прави чупки и стойки, за да се прави на интересен...

А вие на колко години сте? Сега ми кажи, че този е на 20 и ще си помисля, че тотално се базика с теб.
На 26 години съм. Като цяло аз искам семейство. Ноо прекалено малко време сме заедно за да е планирано. Но дори и всичко да беше наред, нямаше да се колебая дали да го махна,дори и той ако не искаше.

Не те усещал като преди и що така? Направо си го съкрушила с този аборт...

# 19
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 773
Какви изследвания се правят за спонтанен аборт? Защото на мен след, кюртажа, чаках само хистологията...за 10 тина години, чак толкова ли се напредна медицината?

# 20
  • Мнения: 10 837
Уплашил се е да не забременееш пак или се страхува да не се лепнеш за него вовеки, щото сте преживели такава драма. А реално на него не му се занимава, иска да те разкара и удобно те изкарва виновната. Чиста работа.

А това, че „и него ще лъжеш” е много съмнително. Кажи си кой и за какво си лъгала, той откъде знае?

# 21
  • Мнения: 9 723
Здравейте! Искам да сподрля с вас какво ми се случи преди няколко дни. С приятелят ми сме от близо 4 месеца. Последният път в който излязохме той ме пита дали и него ще лъжа така за напред (понеже не бях скрила, но бях му спестила докато излезе резултата от изследванията - направих спонтанен аборт) и от това ще пита няколко пъти защо не съм му казала.
Кого друг си излъгала и как този твой приятел е разбрал за аборта?
Целият разговор беше в това, че иска да знае дали за напред ще ми спестява подобни неща. Никой друг не знаеше за това.. Колкото и да не знаех какво да правя не беше правилно да спестя. Ноо в подобен момент просто не мислиш.
Пишеш ужасно неграмотно и объркано. От първият ти пост става ясно, че И друг си излъгала. Прочети отново текста в червено. Ще опитам отново. Кого друг си излъгала и как приятелят ти тазбра за аборта, след като не си скрила, ама си му спестила информацията?

# 22
  • Мнения: 10
Уплашил се е да не забременееш пак или се страхува да не се лепнеш за него вовеки, щото сте преживели такава драма. А реално на него не му се занимава, иска да те разкара и удобно те изкарва виновната. Чиста работа.

А това, че „и него ще лъжеш” е много съмнително. Кажи си кой и за какво си лъгала, той откъде знае?
"и мен ли ще лъжеш така" тръгна от там, че следващият ден бях на Йога от 10 до 11 и се колебаех дали да си взема единият час почивка и да кажа на управителя, че имам ангажимент и преглед или просто да споделя с него какво точно искам да правя

# 23
  • Мнения: 10 837
Joy това сериозно ли? Е, да.. или е напълно неадекватен, или се базика с теб. Скатавка на работа е същото като да скриеш аборт...

Пък и ти си в правото си да си ползваш почивката както намериш за добре, защо въобще се обясняваш на шефа ти..

# 24
  • София
  • Мнения: 7 994
Авторке, пишеш така, сякаш българският не ти е роден език. Нищо чудно, че и с приятеля ти не може да се разберете.

# 25
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 926
Момиче, на колко години си?
Може ли такава неграмотност?!
Ти три думи в едно просто изречение не можеш да свържеш...
И ще ми стават родители, майко мила...
Седни, напиши и обясни за какво става въпрос, че никой нищо не разбра.

# 26
  • Мнения: 21 490
Ама много ни затрудняваш.

И с тия изследвания, дето си го чакала, нищо не се разбира. Да не би човекът да е искал секс, а ти след аборта да си чакала преглед и изследвания и затова да е трябвало да му кажеш, защо не може да правите секс, един вид?

Няма логика в цялата история, а колкото до това, че бил изстинал, ами случва се, не сте във връзка от много време, не сте си паснали. Тая бременност едва ли щеше да е много желана от него, струва ми се.

# 27
  • Мнения: 1 993
Може би се сърди, защото не си му споделила такъв сериозен проблем, а сте двойка. Както и да е повече ми прави впечатление последното изречение, че бил казал, че като сте били отделно не си му липсвала, най-вероятно и на теб той не ти е липсвал. Това мисля е достатъчно да решиш какво да правиш.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 994
Тя не е сметнала за необходимо да го уведоми, че е бременна. Негово право е да се сърди, особено ако не иска да става баща. Явно си е представил как се материализира това опасение и си е плюл на петите.

# 29
  • Мнения: X
Човекът ясно е казал, че си му омръзнала.

Общи условия

Активация на акаунт