🎤 Гласът на България - сезон 8

  • 31 705
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ретро дамите ми напълниха душата Heart

# 391
  • Бургас
  • Мнения: 3 608
Яд ме е че Любо избра Стефан пред Стилиана. Как пък никой не я открадна, толкова по-големи недоразумения останаха...

# 392
  • Мнения: 15 793
Аз гледам малко назад, но да си кажа - много се радвам, че Дара открадна Виктория. За мен тя беше по-добрата от двете. Диапазонът й е огромен, височините й бяха безупречни, а гласа й е толкова звънък. Песента й лепна перфектно и се радвам, че ще я слушам пак Simple Smile

# 393
  • Мнения: 11 778
Яд ме е че Любо избра Стефан пред Стилиана. Как пък никой не я открадна, толкова по-големи недоразумения останаха...
И двамата много ми харесаха. Стефан с много добър вокален контрол и височини, а Стилиана джазираше на моменти и още повече ми хареса. А на кастинга беше страхотна. Жалко че не я откраднаха.
И за Флоралин (май така се казваше) ме е яд.
Стискам палци и за един от фаворитите си - Георги. Дано продължи напред.

# 394
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Яд ме е че Любо избра Стефан пред Стилиана. Как пък никой не я открадна, толкова по-големи недоразумения останаха...
И двамата много ми харесаха. Стефан с много добър вокален контрол и височини, а Стилиана джазираше на моменти и още повече ми хареса. А на кастинга беше страхотна. Жалко че не я откраднаха.
И за Флоралин (май така се казваше) ме е яд.
Стискам палци и за един от фаворитите си - Георги. Дано продължи напред.

Аз се надявам да откраднат този, когото Лечев не избере. И двамата са много добри.

# 395
  • Бургас
  • Мнения: 3 608
Стефан, че пее - пее, но да си ходи в "Гласът на Сърбия".

# 396
  • Мнения: 10 767
На мен също ми като на Лечев ми е мъчно за Георги още от самото начало. Такъв глас, а шофьор на такси...

# 397
  • Мнения: 4 365
Не му завиждам на Иван Лечев сега И двамата са страшилища❤️

# 398
  • Мнения: 9 615
Много тъпо да ги изправи един срещу друг, трябваше да ги запази и двамата. Дано откраднат отпадналия

# 399
  • Мнения: 1 656
Коя беше тази песен? На Борис и Георги.

# 400
  • Мнения: 10 767
Не съм сигурна, че решението как да ги комбинират по двойки и коя песен да изпълнят, е на треньора...
По-скоро е на продуцентите.

# 401
  • Мнения: 22 867
Много, много са добри и двамата, но мен точно на това изпълнение Борис ме грабна повече. По-въздействащ ми беше.

# 402
  • Мнения: 9 615
А от арлекинките коя избраха, че не гледах?

# 403
  • Мнения: 10 767
Голяма изненада - Георги да избере Галена!

# 404
  • Мнения: 11 778
Боряна избраха.

Радвам се, че и Георги продължава. Юхууу
Заслужава!
Не е изненада, че избра Галена. Тя каза точните думи. От мига, в който го е чула, е повярвала, че той е Гласът. И аз бих я избрала Simple Smile
Любо не се постара.

Общи условия

Активация на акаунт