🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 3 - и по света

  • 28 096
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ами да, Дарко. Сладурче!

# 661
  • Мнения: 11 737
Ей, да позная и аз веднъж.
Аз пък го харесвам с цялата му лудост. И като актьор също. Съжалявам, че отпадна.

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Брех , много хубаво пее наистина Дарин, изненада ме . Браво на позналите. Те може би всеки сезон взимат по един от панела на Гала.

# 663
  • Мнения: 13 191
Защо не го харесвате? Той е добър актьор.

# 664
  • Мнения: 3 915
Харесвам го и ми е мъчно, отпадна заради грозният костюм за мен.

# 665
  • Мнения: X
Значи хубавото дупе е на Дарко... Лигльо е, ама е хубав, прощавам му. 😃

# 666
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И аз харесвам Дарин. И хубаво пее, се оказва. Можеше да поостане още малко.

# 667
  • Мнения: 148
Много го харесвам Дарин. Страхотен актьор. Можеше Зайчето да си тръгне преди него, ама здраве да е Simple Smile

# 668
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 887
Харесвам го аз. С друг костюм можеше и по-далече да стигне...

# 669
  • Мнения: 15 317
Защо не го харесвате? Той е добър актьор.
Аз го отхаресвах Wink от момента в който взе да се изявява при Гала. Преди това ми беше симпатичен, но дадената ми възможност да се насладя на глупостите и инфантилното му поведение като панелист при Гала не му направи услуга в моите очи и просто не мога да го понасям. И сега се радвам, че си тръгва. И без това маската му беше скапана.

# 670
  • Мнения: 13 191
Там съм го гледала само 2-3 пъти, но ми направи впечатление, че много си обича дъщеричката. Не успя да ме подразни.
А в няколко постановки и филми ми хареса много.

# 671
  • Мнения: 9 484
Определено тъпия костюм му изигра лоша шега.
За Дарин съм 50/50 - харесва ми като актьор, на външен вид също е хубав, но ми е лигав за мъж.

И аз исках Заека да си ходи. Не ми харесва нито маската, нито Мария и пеенето ѝ, ама ще я бутат до финал.

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 4 700
Защо не го харесвате? Той е добър актьор.
Аз го отхаресвах Wink от момента в който взе да се изявява при Гала. Преди това ми беше симпатичен, но дадената ми възможност да се насладя на глупостите и инфантилното му поведение като панелист при Гала не му направи услуга в моите очи и просто не мога да го понасям. И сега се радвам, че си тръгва. И без това маската му беше скапана.

И аз по същата причина. Добър актьор е, не може да се оспори това. Няколко пъти го видях при Гала, доста се лигавеше, и на мен ми се развали доброто впечатление.

# 673
  • Мнения: 13 191
Там на всички им е такава ролята.

# 674
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ами то по принцип "На кафе" не е много за гледане. Та затова, както papi6 е написала - всички са с такава роля там, че после да не ги харесва човек.

Общи условия

Активация на акаунт