🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 3 - и по света

  • 28 110
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 48 009
Преди 20 години, като бях майчинство,пусках На кафе за фон ... явно съм била доста глупава или е било ново, свежо предаване. Сега пробвах 1-2 пъти...нетърпимо кудкудякане.

# 676
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не гледам тъпотията "На кафе", така че Дарко няма шанс да ме разочарова.

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 4 732
Ами то по принцип "На кафе" не е много за гледане. Та затова, както papi6 е написала - всички са с такава роля там, че после да не ги харесва човек.

Не е точно така, примерно Патрашкова не се лиави. Хепи, преди години и аз с удоволствие гледах предаването, но тогава беше със съвсем друг заряд и атмосфера. Откакто се появиха панелистите, а и Гала взе да се държи съвсем като у дома си, предаването стана нетърпимо, аз отдавна не го поглеждам.
Обаче стана пълен спам, извинявам се за което.

# 678
  • София
  • Мнения: 5 781
За мой срам трябваше да проверя кои са тези хора. Дори и да съм ги засичала някъде, не ги помня. Отпадналият участник и брат му имам предвид. И аз мисля, че е заради грозната маска. А и непопулярната песен. Предполагам, че основно гласуват деца.

# 679
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
marzeliva, Патрашкова им е за коректив там. Satisfied

Много ми е любопитно дали ако Гала беше в панела на Маскирания певец, пак нямаше да познае Дарко, както се случи това с Юли в първи сезон.

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 1 307
Как ще е непопулярна тази прекрасна песен на Елтън Джон? Вярно, че е от 1970 година, но е абсолютна класика. Аранжимента, за моя изненада също ми хареса.

# 681
  • Мнения: 5 846
Още съм в потрес, че се оказа Дарку. 😁
Чак пък да пее уникално и да има уникален глас, то, ако беше така, хората нямаше да го бъркат с Орлин Павлов. 😁
Днес му хванах някакво изпълнение, гърчеше се като ударен от ток. Тия в На кафе съвсем откачиха.

# 682
  • Мнения: 914
Когато беше в Денсинг старс го харесвах едно 70-80 процента. Но после много мазен стана и тъй. Аз не го коментирам като актьор, а като персона.

# 683
  • Мнения: 5 846
Как мислите, може ли Прилепът да е Владимир Михайлов?

# 684
# 685
  • Мнения: 5 846
😟 Аз четох оттук-оттам предположенията ви, и там се предполага Джей Джей, но за мен той има много по-висок и чист глас. И пее много по-професионално.
Калки пък не пее толкова хубаво, макар, че много прилича на него. Иво Димчев би импровизирал, според мен, а този не го прави, освен това е доста вдървен.
Дотолкова съм се напрегнала да позная Прилепът, че дори предположих Филип Аврамов, но нямам идея той яде ли месо.

# 686
  • Мнения: 459
Жалко за Дарин, песента беше страхотна, а и много по-добре изпълнена от останалите...явно костюмът играе огромна роля кой да продължи..

# 687
  • София
  • Мнения: 11 638
За Перлата и аз мисля, че е Лора, Камъкът ми звучи пък като Рафи. Днес самло слушах изпълнението и ми беше на 100% той, ще видя и следващата седмица ще ми звучи ли така.

Исках Мария да отпадне, не е интересна. Дарин не бях успяла да го позная, докато не го каза Владо.

Относно чалга певици, ако има, мисля, че евентуално Лидия е Гъбарко, но може и да е Криси.

Госпожицата твърдо ми е Сантра.

# 688
  • София
  • Мнения: 4 429



Маскираният певец (02.10.2021) - част 1

Сезон 3 Епизод 4




Линковете са без реклами
отварят се и в чужбина.

Скрит текст:
 
За МОБИЛНИТЕ, не са нужни добавки,
но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
трябва да се инсталира разширението HLS плеър
.

за Хром




за Мозила -


В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.

# 689
  • Мнения: 3 715
Очаквайте Дарко в следващия сезон на Капките. Изобщо не ми харесва, че Маги ги кани от предаване в предаване. Къцко 2 сезона в МП и после в Капките. Рафи в предния сезон на Капките, два сезона при Рачков и сега, ако изкочи под някоя маска... Харесвам го, хубаво пее, но ту мъч ми идва.

Общи условия

Активация на акаунт