Как реагирате когато сутрин рано някой е спрял пред вашата кола?

  • 5 859
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 047
Реагирам като мъжа ти.
Натискам клаксона,задействам алармата,а като се появи наглеца го питам дали ще му е хубаво.ако  е на мое място. Една сутрин пред детската градина побеснях направо.Бързах зверски,а някой ме беше запушил и не се появи 10 минути.Като се появи не си дава зор и ме гледа нагло.Нямаше да се разправям,но държанието им ме вбеси."-ЕЕЕ.кво толкова,викат.Ние видяхме кога излезе.Няма и 2 минути." #2gunfire
Като някой запуши входа на гаража пред фирмата го местим с мотокара.
Как ми се иска да имам един мотокар или кран в багажника........
Ако на мен се наложи да запуша някого,оставям бележка с телефона си и наблюдавам колата.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Ако на мен се наложи да запуша някого,оставям бележка с телефона си и наблюдавам колата.
Ей това за пръв път чувам някой да го прави, но е доста разумно  Peace

# 17
  • Мнения: 1 001
Ако на мен се наложи да запуша някого,оставям бележка с телефона си и наблюдавам колата.
Ей това за пръв път чувам някой да го прави, но е доста разумно  Peace
oops кое, бележката или наблюдението  Wink

# 18
  • Мнения: 1 451
Ако на мен се наложи да запуша някого,оставям бележка с телефона си и наблюдавам колата.
Ей това за пръв път чувам някой да го прави, но е доста разумно  Peace
oops кое, бележката или наблюдението  Wink
Офтопик ли вкарваш Клисуров? newsm78
Не беше такъв човек...

# 19
Ако на мен се наложи да запуша някого,оставям бележка с телефона си и наблюдавам колата.
Ей това за пръв път чувам някой да го прави, но е доста разумно  Peace
Не мога да се съглася, че е добра идея. Този, който съм затапил трябва да се набута да ми звъни и след това (ако благоволя), да бъде така добър да изчака моето височаещо пристигане....
Ако мене ме затапи такъв, ще му звънна, ще го изчакам, но когато се появи далеч няма да съм мил. Меко казано. javascript:void(0);
Hug

# 20
  • Мнения: 2 309
Чак пък за телефон.Някой ако ми запуши автомобила,на дали ще му звънна Crossing Arms
Пред дома ми няма как да стане,понеже я спирам на главна улица... Peace
Да речем съм в подобна ситуация,реакцията ми зависи от това колко бързам.Веднъж избеснях,понеже кърмех,а часа за ядене наближаваше и си направих сметка кога да потегля.Какво стана? 20 мин бибитках,гледах и никой.Накрая като се появи...ще си спестя словоизлиянията - отивам да се разпиша в темата за псуващите жени и прочие...

# 21
  • Мнения: 686
Дразня се естествено! Но досега човекът винаги е бил наблизо и я премества преди да успея да се ядосам! Пък и гледам да си пазя нервите!

# 22
  • Мнения: 13 512
не реагирам - колата ми стои в гараж. Wink
И моята е в гараж и като някой спре пред гаража-викам паяка. Веднъж паяка не можа да вдигне едно Porshe  заради ширината на  гумите и се наложи да издиря собственика, който се оказа,че не видял ,че е гараж,паркирал и тръгнал за Добрич  с друга кола. И така 6 коли си останаха в гаража, а той си премести колата следобед. #2gunfire

# 23
  • Мнения: 6 164
Ти ме питай как реагирам като пред нашата спира ЕДИН И СЪЩ човек поне веднъж седмично, щото видиш ли там е лампата и иска да му е на светло...
И си я запушва ама стабилно и бременна бях още и му казах, ако тръгна да раждам посред нощ и как ще тръгнем "Не се притеснявай да ми звъннеш на вратата, аз ще я преместя веднага!" Shocked
И до ден днешен си го прави... Tired
Не е нормален.
Ами звъним си му и той търчи да я мести. ooooh!

# 24
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...така 6 коли си останаха в гаража, а той си премести колата следобед. #2gunfire
Лелей ooooh!, е чак тЕ такъв номер някой ако ми спретне, Ше го накарам да плати денгубите на половината блок после, сума возила са вътре. Или най-малкото да ми възстанови сумата за таксита през деня, 'щото няма вариант при мене за градска отпуска, ще трябва да намеря начин да се придвижа до работната площадка, а с тоновете хартия не виждам как ще се случи това с градския транспорт.
До момента рекордът по издирване собственик на зарязан пред входа автомобил е 2 часа и половина една вечер - тогава пък не можахме да си влезем Crossing Arms, въртяхме се няколко коли като халтави из махалата и накрая изпонаспирахме кой където намери. А не беше хич рано, към 22:30 ч. Shocked. Разгеле, към 1 през нощта беше изчезнал вече и слизах до долу с палто върху хавлията и ботуши на бос крак Crazy да си прибера колата. Няма начин да се сбърка, че е гараж, 2 рампи има една до друга залепени - нашата и на съседите. Сега съм замислила да поръчам лепенка за вратата със знак забранено спирането (билборд формат Mr. Green), подходящ текст и за натвърд телефона на паяка отдолу написан, пък дано хване дикиш и по-малко се правят на кьорави.

# 25
  • Мнения: 1 047
...
Не мога да се съглася, че е добра идея. Този, който съм затапил трябва да се набута да ми звъни и след това (ако благоволя), да бъде така добър да изчака моето височаещо пристигане....
Ако мене ме затапи такъв, ще му звънна, ще го изчакам, но когато се появи далеч няма да съм мил. Меко казано. javascript:void(0);
Hug
А може би предпочиташ да чакаш,вместо да звъннеш? А и това е в краен случай,както миналата седмица отивам с двете деца при личния лекар в центъра и няма грам място. Затапих две коли пред прозореца на доктора и оставих бележка с тел. Стоях не повече от 15-20 мин.,като през 3-4 мин.излизах да огледам ситуацията.
Не е добре да те запушват и ти да запушваш,но да те запуши някой,който е оставилбележка с тел. е много по-добре,отколкото някой,който не го е сторил. Гаранция. Peace

# 26
  • Мнения: 221
до сега слава богу лично на мен не ми се случвало  ooooh!
но има някаколко коли, които редовно спират пред моя вход. Местата за паркиране по принцип са 3, но те така спират, че никой друг да не може да спре там. Мен не са ме затапвали, но като ги видя и  #2gunfire
Да не говорим за всичките коли, които спират по тротоарите и не можеш да минеш от там  Imp Rage

# 27
  • Мнения: 1 172
Ако има оставен телефон, звъня. Ако няма, пускам фарове и аварийни и почвам яко бибиткане. Ако ме е запушил по подходящ начин и има накъде да го раздвижа, започвам с леко избутване на колата му - броня в броня.
Само веднъж съм реагирала много грубо. Имаше един дядо с Москвич, който редовно запушваше някоя кола и не осъзнаваше, че може да пречи на някой. Взех втората ни кола и запуших неговата. 3-4 дни стояха запушени така.  После не съм го виждала да припарва покрай колите ни.
И аз винаги оставям визитката си на предното стъкло на колата, ако се наложи да запуша някой за 10-20 минути. И задължително казвам в близкото кафене (магазинче, РЕП) къде съм и как да ме открият ако случайно точно тогава искат да излязат.

# 28
  • Мнения: 209
При мен това няма ка да се случи,тъй като колата ми стои на паркинг Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 383
не реагирам - колата ми стои в гараж. Wink
И моята е в гараж и като някой спре пред гаража-викам паяка. Веднъж паяка не можа да вдигне едно Porshe  заради ширината на  гумите и се наложи да издиря собственика, който се оказа,че не видял ,че е гараж,паркирал и тръгнал за Добрич  с друга кола. И така 6 коли си останаха в гаража, а той си премести колата следобед. #2gunfire

Я дайте телефоните на паяците в София, че и на мен ми се е случвало и съм си мислела да го направя, но не го знам. А дали се отзовават на всеки сигнал или си правят оглушки.

Общи условия

Активация на акаунт