Сполучливи имитации на маркови парфюми - 40

  • 55 807
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 056
По темата - само Д&П ми остана да опустоша, хаха. Това ще е следващата ми спирка. Иначе много искам да си взема Back to Black Kilian и Eli Saab Le Parfum от Гиза, но ще са слепи покупки и май ще помисля още.
Не знам дали има имитация на La belle le parfum, но ми е много приятен за зимата оригиналът.

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 13:15 от bubanka

# 301
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 722
Le parfum на Гиза под формата на масло не излъчваше почти, но тествах миналото лято. В жегите знаете как е..

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 13:14 от bubanka

# 302
  • Мнения: 3 415
Боже, обичала съм виолетки!!! Благодарение на вас и лалето, и she wood ми харесаха. От Заг са.
Я дайте още нещо готинко от Заг 😁

# 303
  • Deutschland
  • Мнения: 5 433
От Заг Poison girl, Магнетизъм на Ескада, My way, Intense cafe имам към момента и са супер дълготрайни на кожата ми. Имах и малката черна рокля, но майка ми го хареса и отиде при нея. Прасковата отлежава, мъжа ми вика, че му ухаел много ретро 🤣.

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 13:14 от bubanka

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Боже, обичала съм виолетки!!! Благодарение на вас и лалето, и she wood ми харесаха. От Заг са.
Я дайте още нещо готинко от Заг 😁
Ама виолетките са много,много хубаво нещо...Флауър Кензо,ако още се продава,е хубав за мен парфюм на Заг...

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 07:11 от bubanka

# 305
  • Мнения: 35 989
дами, не превръщайте темата в поредната за ковид

# 306
  • Мнения: 2 827
rdb, има магазин в Одрин на Баргело и D&P. В близост до тях има и David Walker(много сполучливи), Ayfel, и други. В мол Ераста има Mad. За Лозенград не знам.
Отдавна не бях се включвала тук изчетох ви на един дъх.

Подкрепям за David Walker и за Mad,найстина много добре направени,трайни аромати. С тях се сдобих благодарение на мила съфорумка,за което и благодаря.Тя си знае коя е.😍😍😍
Относно поста с виолетките по-нагоре -харесвам Виолет Блосъм на Зара- пробвай го може да ти допадне. Аз го купих наскоро тъкмо като сезона е.

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 08:18 от Mimeto74

# 307
  • Мнения: 2 243
Наскоро стана въпрос за Roses musk Montal и Sandy rose Refan…вчера ги изрових и ги сравних отново,еми,Рефан добре са се постарали,можеха мааалко още да заоблят розата,по-нежно да излъчва,а не така тежко,но за тези пари си е екстра👍,а Монтал можеха да се постараят за опаковката-тези тенекиени кенчета не оправдават цената на парфюма,вижте след няколко носения в чанта как се е очукало бутилчето…

# 308
  • Мнения: 5 081
Попаднах на ваши мнения от 2017г за добра имитация на Mystery tobacco CH от Рефан. Към момента това ли бихте препоръчали да пробвам или има нови по-идентични, трайни/шлейфови?

# 309
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 722
Аз пък така и в Одрин не съм влизала в David Walker и MAD (само като отвориха мола). Търсих списъци из нета, но на вторите не открих.

В някакъв форум ми излезнаха разни мнения. Lancome Midnight rose пишат че бил много добър на МАД, а на Дейвид май не толкова. Ако изобщо правилно съм разбрала. Тествах като бяхме последно на Баргело, но ми се стори слаб. 🙄 Колежка го е харесала и ме пита, само че аз си имам оригинала и може би заради това съм пристрастна.

Ако някой скоро е бил в двата магазина, помни ли цени? Мад в сайта им са по 110 тл и пише втория за 55 тл.

# 310
  • Мнения: 4 737
Хич не случвам в последно време.Взех си Chanel Tendre на Заг, пълно разочарование.След десет минути няма никой

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 18:27 от Мила

# 311
  • София
  • Мнения: 1 179
Иначе много искам да си взема Back to Black Kilian и Eli Saab Le Parfum от Гиза, но ще са слепи покупки и май ще помисля още.
В Back to Black аз усещам основно мед, ако харесваш аромата на мед...

# 312
  • Мнения: 819
Значи от няколко дни пак следя темата и вече се развихрих да взимам парфюми. Явно не случайно си бях сложила спирачки преди време 🤣
Влязох аз днес в Мартинез и излязох с 155 Тwilly и 242 Decadence. А колко още набелязах... Decadence обаче на първо четене много ми допадна, но после като се напръсках нещо не е май моят парфюм. Ще му дам още един шанс и ако не, заминава в темата за размяна 😁
Twilly предстои да бъде тестван и той тези дни ❤️

# 313
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Момичета,обърнах интернета за актуални списъци на Д&П обаче няма🤔.Освен лично да отида до магазина и да питам .

# 314
  • Мнения: 210
Момичета,обърнах интернета за актуални списъци на Д&П обаче няма🤔.Освен лично да отида до магазина и да питам .

Най-добре е лично, да. Аз така направих.

Общи условия

Активация на акаунт