Сполучливи имитации на маркови парфюми - 40

  • 55 651
  • 742
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 421
Angel nova на Заг е чудесен. Изпръсках две 30мл. шишета лятото и започнах трето, но явно ще отлежава за следващия сезон. Определено може и целогодишно да се ползва, но предпочитам в студеното време да извадя тежките аромати.

# 331
  • Мнения: 545
Кой са най новите на Зак?

# 332
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Кой са най новите на Зак?
Ами май Ангел Нова,Bitter Peach...
Всъщност за други не знам,но имат вероятно.Може да попитате човека в базар или в магазина (ако имате такъв в града)

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 421
Кой са най новите на Зак?

Последните дамски парфюми в таблицата на първа страница са най-новите.

# 334
  • Мнения: 2 816
Привет на всички тук.Знаете ли този парфюм имитира ли друг или е собствено изпълнение?

# 335
  • Мнения: 1 911
Аз пъл лятото си взех Ееба Пура на Заг. Но не го носих, че в топлото ми идваше доста. Но сега е чудесен и толкова траен и шлейфов-половин час се разнася след мен

# 336
  • Истанбул
  • Мнения: 306
Това лято в Шумен посетих Мартинез и от интерес реших да пробвам Бакарат Руж на Мфк.Откъм аромат са го докарали обаче имаш чувството,че е сложен преди часове.Един такъв анемичен и слаб.🤨На Д&П много го хвалят,бил под номер М5 обаче може и да е в сектор мъжки парфюми.Една наша мед.сестра ползваше имитацията на Сансиро.Знаех кога е дошла на работа ,без да съм я видяла😁.То шлеф,то чудо!Аз ползвам на Зара мъжкия тъмночервен Нюи 5.

# 337
  • Варна
  • Мнения: 132
Здравейте, искам да взема на мъжа ми "Tom Ford Noir Extreme", някой ползвал ли го е и случайно знае ли от къде да поръчам добра имитация Simple Smile

# 338
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен! Споделям и моите впечатления от Аристеа. Взех си 144F, реплика на Скандал. Останах разочарована, имах чувството, че съм се изкъпала с мухозол. Подсуших около 4-5 аромата от тази марка и всичко ми миришеше на едно и също. Освен че не се доближаваха до оригинала, дори и не ухаеха добре. Спомням си, че душих и Кристал ноар. Другите дори и не си направих труда да ги запомня.
Днес видях, че в страницата на Сансиро са пуснали промоция 50 мл.за 11.90. Не зная да ли е от преди, но аз сега я видях.

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 17:18 от Valentina1409

# 339
  • обл. Шумен
  • Мнения: 336
.....
Все пак да попитам.На Баргело има парфюми в ОЛХ,във Фейсбук...
Иначе няма вече магазини,там май са само Рафаела или нещо подобно.
От България от такива търговци купувате ли?И струва ли си?
Пише,че са внос от Турция.

Аз си поръчах преди 2-3 месеца на Баргело от ОЛХ, 50 мл. за 12 лв. Още при поръчката момичето ми каза, че заради  лок дауна малко ще се забави. Като го получих сверих баркода - излезе ми Турция. Първите дни го усещах, после явно свикнах с аромата, а и той е лек - Cerruti 1881 , но колежката даже ме пита с какъв парфюм съм, че доста се усещал. ☺
А иначе във Фейсбук има групи който доставят козметика и др от Турция, казват ти цената и ако ти е изгодно, поръчваш. Не съм поръчката, но и аз се замислям 🤔🙂

# 340
  • Мнения: 1 911
.....
Все пак да попитам.На Баргело има парфюми в ОЛХ,във Фейсбук...
Иначе няма вече магазини,там май са само Рафаела или нещо подобно.
От България от такива търговци купувате ли?И струва ли си?
Пише,че са внос от Турция.

Аз си поръчах преди 2-3 месеца на Баргело от ОЛХ, 50 мл. за 12 лв. Още при поръчката момичето ми каза, че заради  лок дауна малко ще се забави. Като го получих сверих баркода - излезе ми Турция. Първите дни го усещах, после явно свикнах с аромата, а и той е лек - Cerruti 1881 , но колежката даже ме пита с какъв парфюм съм, че доста се усещал. ☺
А иначе във Фейсбук има групи който доставят козметика и др от Турция, казват ти цената и ако ти е изгодно, поръчваш. Не съм поръчката, но и аз се замислям 🤔🙂
Хубав ли е тоя Cerutti 1881 и близък ли е до оригинала? Защото оригинала е доста странен

# 341
  • Мнения: 2 442
Аз пъл лятото си взех Ееба Пура на Заг. Но не го носих, че в топлото ми идваше доста. Но сега е чудесен и толкова траен и шлейфов-половин час се разнася след мен
Преди една седмица съм си напръскала жилетката и няма отмирисване.Днес ми замаскира другия парфюм и я хвърлих за пране.Страхотна трайност има,няма да пръскам по дрехи вече

# 342
  • Мнения: 6
Здравейте! За първи път пиша тук и не знам точно как се процедира, но ще се радвам да чуя някоя препоръка от вас. Не съм изпробвала много имитации, помирисвала съм доста оригинални аромати. Имам любимци на които бих се радвала да намеря по-достъпен като цена вариант или пък да намеря нови които "да ги заместят". Любимите ми парфюми са:
1. Carolina Herrera- Good girl
2. Burberry- Body
3. Guerlain- L'instant
4. Lancome- Idole
Харесах си едно парфюмче на Tiffany & co, казва се Tiffany and love. Не съм го носила, за да знам как ще е на кожата ми и колко е траен за жалост. Мисля, че в България няма да го намеря, но бих се радвала да намеря подобен на него. От парфюмите по-горе съм ползвала имитация на Good girl от Рефан и честно казано, не съм много впечатлена. Някак много спиртозен ми идва дори и с много капки. Също така Deep garden от Zara, който се твърди, че е негова имитация. Тяхната версия ми харесва повече, но трайността я няма никаква. Няма и час върху кожата и вече не го усещам. Burberry body от Рефан, като че ли харесвам повече, но в магазинчето в моят град ми казаха, че е спрян вече. Ще се радвам на всякакви препоръки, извинявам се за дългия отговор! Simple Smile)

# 343
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Здравейте,
бихте ли препоръчали добра имитация на Gucci Guilty.
Гледах таблицата, но го нямаше.

# 344
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Mishanii,не купувай Идол на Рефан,наливен.
В никакъв случай
Ужаааасен.
Още по-спиртозен и избива някаква кисела нотка.
Оплюхме ги,че освен капсулованите...май не биват на много места.
Капсулован имам на Рефан Good girl.
Бива.На Заг и на Ла Рив са по-хубави,на D&P и на Парфен искам да пробвам,не знам доколко са хубави и не познавам оригинала...

Общи условия

Активация на акаунт