AVON - обсъждане на продукти - тема 29

  • 46 665
  • 816
  •   1
Отговори
# 810
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Чак пък и за годността на молив не бих се притеснявала.

# 811
  • Мнения: 13 996
Чак пък и за годността на молив не бих се притеснявала.

ако има чувствителни очи си е за притеснение. Аз съм с такива и съм с възпаление дори от някои кремове за лице макар и да заобикалям очите. Ако ми попадне вода в очите и съм гримирана става страшно. Така че я разбирам че има причини може би.

# 812
  • София
  • Мнения: 4 179
От каква томбола е молива? На Ейвън ли?
Ако е произведен в края на 2021 още е годен, ако не е отварян.

# 813
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
От кремове и аз плача, друга ми беше мисълта. Че колкото и да е стар моливът, ако рисува добре и не мирише зле, нищо му няма. Лекарства се пият с изтекъл срок на годност, на един молив какво да му е негодното.

# 814
  • Мнения: 1 033
Добро утро,моливът е произведен октомври 21 и мирише малко странно,не знам.Аз лично не бих ползвала.Страдам от алергичен ринит и сенна хрема и очите ми парят и без това и ми се подуват напоследък.
Моята дистрибуторка всеки петък организира томбола,печелила съм доста неща -мицеларна вода,ключодържател,крем за ръце,всичко е било ок.Много приятна дама,може да не видяла датата.
Хубав петък

# 815
  • Мнения: 1 033

Здравейте,някой мирисал ли е новите одеколони,аз клоня повече към този с тофи.
Динята мирише тревисто,на градински чай,не усещам диня тук.



Благодаря ви за мнението ,промених си решението,за 2 паунда повече ще поръчам eve truth отколкото този одеколон

Последна редакция: чт, 30 май 2024, 21:02 от marga1977

# 816
  • Мнения: 13 996
честно казано  не съм привърженик на одеколоните. Те са с май-малко маслено-ароматичен елемент и най-голямо съдържание на спирт

Общи условия

Активация на акаунт