AVON - обсъждане на продукти - тема 29

  • 42 030
  • 760
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 923
Не го оприличавам на типично цветен. Не е сладникав според моя нос. Има една захарност, но е по-скоро по-остра, отколкото тежка. Аз си пръскам и от него и сега, нищо, че няма общо според мен с някогашния. Но не бих си го купила към момента отново.

# 46
  • Мнения: 3 960
По спомен Treselle е белоцветен, омаен и малко остър и умерено сладък. За мен е леко нахален парфюм, за уверена жена или за вечер. Чела съм че са го реформулирали и не е хубав както преди.

# 47
  • Мнения: 18 503
О, аз бели цветя не понасям,интересно как съм го харесала.

# 48
  • Мнения: 2 803
Тези дни видях дъно точно на Тръсел купен когато излезе.Уникален беше..приятелка го купи наскоро,еее нищо общо и като аромат и като трайност.Дано не разочаровам някого,но е факт.🙂🙂🙂

# 49
  • Мнения: 18 503
Проверих го точно цветен си е-роза, тубероза, лотос,крем. Спомням си,че много ми е харесал, но не помня ароматът.
Ще го купувам в един момент,на сляпо пък каквото стане.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Аз ей така по описания и хвалби в нета си купих Treselle, ама не е много мой аромат. Флорален е. Усещам доста силно мирис на някакво цвете, розата знам как мирише, лотоса не особено, туберозата пък хич, но може и да е тя виновницата Joy
Рядко го ползвам, трябва да съм в определено настроение.
Наскоро в инстаграм блогершата Ивана Александрова писа за него, че бил й любим аромат от много години, че често я питали с какъв парфюм е. Мен никой никога не ме е питал Stuck Out Tongue Winking Eye

Може пък да му дам шанс сега в хладното време да видя как ще го усетя...

# 51
  • Мнения: 3 960
Ох, тези инфлуенсъри като почнат да хвалят разни неща. Тя точно тази рекламира Avon от години. Явно има договорка с тях. Изтрих Инстаграм и живея много по-щастлив живот сега отколкото като гледам зле измислени реклами от посредствени хора.

Последна редакция: ср, 06 окт 2021, 22:18 от Lale_Lili

# 52
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Е аз не купих заради нея, а доста преди това Grinning

Сега тествам Her story love inspires 10 мл.
Също не е мой аромат, но ще го изтрая няколко пъти Joy
Усещам някаква нотка като на онез мазила за настинка 🤣🤣

# 53
  • Мнения: 18 503
А то и аз от влога на Ивана за неги се сетих 😄😄😄лошото е, че там не знаеш реклама ли е, наистина ли се харесва при тях вече.
Иначе Ивана е готина. Аз съм си писала с няколко пъти.
И мен никой никога не ме пита с какъв парфюм съм. При цялата ми колекция и мания, това ми е голяма болка. Така искам да отвея хората с аромат и да валят комплименти, ама йок.

# 54
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Treselle е един от любимите ми аромати, още от детските ми години (т.е. поне преди 20). Учителката ми по биология го носеше 😁 Определено е сменена формулата - нито аромата, нито трайността са същите. Не разбирам защо го правят... Всички стари аромати са преформулирани, нито един не е като първообраза си. За съжаление нито един не е подобрен.

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 535

И мен никой никога не ме пита с какъв парфюм съм. При цялата ми колекция и мания, това ми е голяма болка. Така искам да отвея хората с аромат и да валят комплименти, ама йок.

И при мен така...  Simple Smile
От обкръжението ще да зависи...не от това, с което се пръскаме..Защото съм ползвала (и ползвам)и  Аvon, и дизайнерски, и имитации..все същото...

# 56
  • Мнения: 18 503

И мен никой никога не ме пита с какъв парфюм съм. При цялата ми колекция и мания, това ми е голяма болка. Така искам да отвея хората с аромат и да валят комплименти, ама йок.

И при мен така...  Simple Smile
От обкръжението ще да зависи...не от това, с което се пръскаме..Защото съм ползвала (и ползвам)и  Аvon, и дизайнерски, и имитации..все същото...
Всичко съм ползвала. Явно или не се усеща или нв впечатлява, знам ли и аз.

# 57
  • Мнения: 2 031
Спокойно и аз съм в кюпа. Рядко някой забелязва. Grinning И аз от Ивана знам за Treselle, хахаха.

# 58
  • Мнения: 13 665

Аз сега се кефя на ето този на снимката горе. Четох за него от една дама в фрагрантика и съм много доволна че му дадох шанс. Предпреждавам да не хукнете да го купувате всички и веднага , че не е за всеки нос. Според моя нос има зелени смокини и цитруси. Умерено сладък към свеж но не и акватичен. Специфичен. Колкото  повече го ползвам толкова повече неща усещам в пирамидата. в началото цитрусите въобще не ги усещах, сега като послевкусие усещам цитрусов дъх да витае около мен. Много съм доволна. Продължава да преоткривам непознати за мен стари ейвънски аромати.
мисля че следващото което бих опитала е новия ТТАаМур. Не знам дали не е реинкарнация на стария ТТА Амур... който не беше лош, но лично за мен и не беше нещо особено... визирам на фона на други мои любими лимитки на ТТА ( In love, In bloom, Diamond, Romantic Voiage подредени както са по любимост в моята скала )
Чета че обсъждате черна рокля инкандесенс тризъл. Аз стандартната линия аромати на ейвън не съм ползвала и нямам мнение за подобни , Не съм ползвала и Фар ауей, Селебрейт, Пур Бланка, СамъУайт, Персиив и мн.др. винаги залитам на разни издания към стандартните които скоро биват спирани и ме оставят натъжена. Примерно харесвах Инкандесенс Люмиер, Фар Ауей Инфинити, ЛБД Уиикенд, Пърсиив Саншайн и пр. Иначе имам ТТа Тудей от старото издание 50 мл. Една отворена и една запечатана бутилка. Къткам си го. Аз го харесвам но трябва да съм в подходящо настроение за да го нося.

# 59
  • Мнения: 2 803
Кътам си една бутилка от доброто старо време на много харесван от мен но за съжаление вече спрян парфюм Не знам защо спират хубавите аромати но както и да е така са решили А аз ще му се наслаждавам тази есен

Общи условия

Активация на акаунт