Редно ли е да се бъркаме в живота на децата си?

  • 3 860
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
Тренирането на карате и стрелба също е задължително, за да може да се защити. И за мен математиката е в основата на всички науки, свързани с модерните технологии, но дали ще му върви на дечко?  newsm78 Насила хубост не става е казал мъдрият ни народ.
Съгласен съм. Ако детето е тъпо родителят трябва да го запише на силов многобой или гюле.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Joy Joy Joy Joy

Напиши книга за възпитанието на децата.......или предаване по Скат, на същата тематика

# 17
  • Мнения: 239
Жан-Батист Грьонуй не е циганин  Naughty

Еййй, не ми влизай с тройни имена на френски, че се почувствах като в пряк ефир на гей телевизия ММ.

Циганин е. Роди го циганка, черен беше, цигански лайфстайл имаше, обличаше се като циганин, държеше се като циганин и умря като циганин. Как така не е циганин? Освен това всички французи са цигани вече и без това.

# 18
  • Мнения: 239
Joy Joy Joy Joy

Напиши книга за възпитанието на децата.......или предаване по Скат, на същата тематика

Кандидатствах 100 пъти за предаване, но мафията около професор Вучков не иска да ме пусне в телевизията.

# 19
  • Мнения: 245
Не мисля че е редно, по скоро сме длъжни да ги подкрепяме в това към което се стремят.Не мога да накарам дъщеря ми да стане доктор ако не става за такава или каквото и да е.
А за старта в живота истините и опасностите на вън , така е трябва да са подготвени с това, но дали е безопасно за детската психика и как ще приеме тя тези истини.
С дъщеря ми много сме говорили за тези неща

# 20
  • Мнения: 1 120
Един виц по темата

Разговор между две майки.
- Знаеш ли, Верче, моят сладур най-сетне проходи.
- Питка направи ли му?
- Да, как иначе.
- И на какво посегна?
- Взе едно шишенце от сироп.
- Аааа, ясно, аптекар ще става.
- Глупости. Гласим го вече за шеф на Пирогов.

# 21
  • Мнения: 936
Жоро, сори, ама пак не схаванах какво искаш да кажеш. Заглавието едно, а после започваш някакви общи приказки. Само видях, че пак парадираш с парички(пред тайландката). И още нещо - я го напиши това обръщение към женицата на англ, че не се сещам за думата след yellow. A съм завършила АФ и ми е любопитно. newsm78

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 14:43 от Мама Буби

# 22
  • Мнения: 239
Един виц по темата

Разговор между две майки.
- Знаеш ли, Верче, моят сладур най-сетне проходи.
- Питка направи ли му?
- Да, как иначе.
- И на какво посегна?
- Взе едно шишенце от сироп.
- Аааа, ясно, аптекар ще става.
- Глупости. Гласим го вече за шеф на Пирогов.

Там ще направи добри пари от далаверата с метадона и инсулина все пак.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
Ей тоз младеж се е превъплатил в образа на Жабата, и хич не мяза на сиганин:
Жорка, ти да не би да си искал с тази тема да ни кажеш, че си прочел нова книга и/или си гледал нов филм? Все пак Laughing

# 24
  • Мнения: 239
Жоро, сори, ама пак не схаванах какво искаш да кажеш. Само видях, че пак парадираш с парички(пред тайландката). И още нещо - я го напиши това обръщение към женицата на англ, че не се сещам за думата след yellow. A съм завършила АФ и ми е любопитно. newsm78

ще схванеш някой път, не се отчайвай защото надеждата крепи човека. На вратите на Ада според един пич (Дантьо Дантев - Дантистия) пише '..всяка надежда заеби'.

Пред тайландката ще парадирам, няма пред тебе все пак. Завиждаш, а? Laughing

Когато бях отличник по английски Тачър още не беше започнала приватизацията. Когато съм бил пред офиса на МИ6 007 е бил вътре да се отчита защо не е 01.

Имаме сленг. Става дума за думи като gook, chink. Пусни си който и да е филм със Стивън Сегал или Жан Клод и ще чуеш, че става дума за 'жълтур' или максимум 'бразилски национал'.

# 25
  • Мнения: 239
Ей тоз младеж се е превъплатил в образа на Жабата, и хич не мяза на сиганин:
Жорка, ти да не би да си искал с тази тема да ни кажеш, че си прочел нова книга и/или си гледал нов филм? Все пак Laughing

Новия барабанист в Най Клуба е същия. Кажи ми сега ти нещо като толкова тълковен речник го раздаваш все пак - той ли се прави на французин или актьорчето се прави на барабаниста от Най Клуба?

# 26
  • Мнения: 3 447
Един виц по темата

Разговор между две майки.
- Знаеш ли, Верче, моят сладур най-сетне проходи.
- Питка направи ли му?
- Да, как иначе.
- И на какво посегна?
- Взе едно шишенце от сироп.
- Аааа, ясно, аптекар ще става.
- Глупости. Гласим го вече за шеф на Пирогов.

Ахам, моя само събира боклуците навън и го гласим за шеф на Чистотата - да кара Майбах и Бугати... все пак Flutter

# 27
  • Мнения: 293
мен би ме притеснило синът ми да пише в красива мама - като върл фен на Версаче (е, той си беше гей, мир на праха му!, мани, че твоя Версаче е марка илиенци Joy ) и да обяснява как разнася половин кило злато.. много те тревожат хомосексуалистите, току ги споменаваш, нещо май ти се иска, па не ти стиска, а Mr. Green

е, ако имам син - вся'къв ще си го обичам, стига да не е срамлив като теб от ориентацията си.

# 28
  • Мнения: 239
Един виц по темата

Разговор между две майки.
- Знаеш ли, Верче, моят сладур най-сетне проходи.
- Питка направи ли му?
- Да, как иначе.
- И на какво посегна?
- Взе едно шишенце от сироп.
- Аааа, ясно, аптекар ще става.
- Глупости. Гласим го вече за шеф на Пирогов.

Ахам, моя само събира боклуците навън и го гласим за шеф на Чистотата - да кара Майбах и Бугати... все пак Flutter

Ако искаш да направиш детето си милионер те съветвам да го накараш да събира оригиналните папируси на текстовете на Конса, които след 20 години ще струват колкото Мона Лиза.

# 29
  • Мнения: 936
Имаме сленг. Става дума за думи като gook, chink. Пусни си който и да е филм със Стивън Сегал или Жан Клод и ще чуеш, че става дума за 'жълтур' или максимум 'бразилски национал'

ОК, thanks. I'll keep hoping. LaughingВсе пак, коя е тази дума ур?

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 15:05 от Мама Буби

Общи условия

Активация на акаунт