Редно ли е да се бъркаме в живота на децата си?

  • 3 874
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 328
Да не си гражданка на Ватикана? Доброта до смърт, че и не питат....няма какво друго да си. Детето как дойде - пак ли дойде батко Господ с фокусчетата?
От Опус дей съм, дечко, ама ти таз книжка още не си я чел Laughing А детето да ти обяснявам как е дошло нема сми - има малка разлика между това и помпането. За бегането да не говорим, все пак Mr. Green

# 61
  • Мнения: 239
............................
Ти какво правиш в Париж? Там има негри.

Разговор за Париж ли искаш да завържем , нещо , а?  Sunglasses

Темата ти е друга ,все пак , ако се сещаш какво искам да кажа.....

С една снимка имидж на пиче не се прави. Не се натискай ами питай коя тук е последна на опашката все пак. Има Пари Сен Жермен, но има и Манчестър юнайтед ако се сещаш за какво говорим все пак. Laughing

# 62
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ох, тоя Жоро шъ  мъ умори от смях! Изкара пак тема, евала! И мнение изкара! Laughing

# 63
  • Мнения: 293
аз чакам мод да заключи / изтрие темата, моля.

# 64
  • Мнения: 936
Няма да откажа на Ес класата, но няма да я използвам като своя визитна картичка. Разбра ме, нали?

# 65
  • София
  • Мнения: 2 958
............................
Ти какво правиш в Париж? Там има негри.

Разговор за Париж ли искаш да завържем , нещо , а?  Sunglasses

Темата ти е друга ,все пак , ако се сещаш какво искам да кажа.....

С една снимка имидж на пиче не се прави. Не се натискай ами питай коя тук е последна на опашката все пак. Има Пари Сен Жермен, но има и Манчестър юнайтед ако се сещаш за какво говорим все пак. Laughing

 Joy  Много си прозорлив. hahaha
Определено нещо ти хлопа.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 958
аз чакам мод да заключи / изтрие темата, моля.

 Peace

# 67
  • Мнения: 239
Да не си гражданка на Ватикана? Доброта до смърт, че и не питат....няма какво друго да си. Детето как дойде - пак ли дойде батко Господ с фокусчетата?
От Опус дей съм, дечко, ама ти таз книжка още не си я чел Laughing А детето да ти обяснявам как е дошло нема сми - има малка разлика между това и помпането. За бегането да не говорим, все пак Mr. Green

Знам, че не обичаш само Дан Браун. За теб има и Джон Гришам, има Кастанеда, но има и Паоло Коелю - гордостта на твоя вид хора...този бистър извор на философия без грам блудкавост и претенция.

# 68
  • Мнения: 239
аз чакам мод да заключи / изтрие темата, моля.

Аз пък не чакам. Аз вкарвам ли се в теми, които не ми харесват заради автора им, в които да раздавам съвети и накрая да моля да бъдат заключвани? Не. Нещо ти е сбъркано и си малко нахална.

# 69
  • София
  • Мнения: 3 328
Знам, че не обичаш само Дан Браун. За теб има и Джон Гришам, има Кастанеда, но има и Паоло Коелю - гордостта на твоя вид хора...този бистър извор на философия без грам блудкавост и претенция.
Ейййй...пак не позна Laughing Не съм пила все още от този бистър извор, предпочитам ренесансовите и пост-ренесансови класици, ако ме разбираш Mr. Green "Pride and Prejudice", все пак Laughing А там нещата за бъркането в живота на децата са доста ясно формулирани.

# 70
  • Мнения: 239
Знам, че не обичаш само Дан Браун. За теб има и Джон Гришам, има Кастанеда, но има и Паоло Коелю - гордостта на твоя вид хора...този бистър извор на философия без грам блудкавост и претенция.
Ейййй...пак не позна Laughing Не съм пила все още от този бистър извор, предпочитам ренесансовите и пост-ренесансови класици, ако ме разбираш Mr. Green "Pride and Prejudice", все пак Laughing А там нещата за бъркането в живота на децата са доста ясно формулирани.

Аз харесвам Христо Калчев. Там е ясно кой е балък и кой е тарикат с Мерцедес. Гей книги не чета.

# 71
  • Мнения: 6 167
докато е непълнолетно да.
всъщност, до момента на университета.
имам късмет, че с мъжа ми разсъждаваме по еднакъв начин по темите
за възпитание и тн.
та, няма да е голяма драма.
като влезе в университета, живот и здраве да си вземе хляба в ръцете
има пълна свобода, да прави с живота си каквото си иска.
до тогава - диктатура.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 328
От ясно - по-ясно, че и натурално екранизирано. Фнимавай с Мерцедесите, да н` тъ зяносат нейде.
За мен остава радостта от вникването в разликата между гей и истински мъж Laughing Мдам...на зле отиват нещата, като почнеш да мислиш с долнята Mr. Green

# 73
  • Мнения: 239
докато е непълнолетно да.
всъщност, до момента на университета.
имам късмет, че с мъжа ми разсъждаваме по еднакъв начин по темите
за възпитание и тн.
та, няма да е голяма драма.
като влезе в университета, живот и здраве да си вземе хляба в ръцете
има пълна свобода, да прави с живота си каквото си иска.
до тогава - диктатура.

Аз на Александърчо ще му давам неща, които да върши и всичко ще бъде регламентирано - за 6 по математика еди колко си лева, за юношески републикански по бокс еди колко си лева...само така ще се научи на работа и характер. Иначе съм съгласен с теб 100%. И все пак би ми се искало детето ми да работи за фамилията след 18. Вече на никого не мога да се доверявам.

# 74
  • Мнения: X
../Аз на Александърчо ще му давам неща, които да върши и всичко ще бъде регламентирано - за 6 по математика еди колко си лева, за юношески републикански по бокс еди колко си лева...само така ще се научи на работа и характер. Иначе съм съгласен с теб 100%. И все пак би ми се искало детето ми да работи за фамилията след 18. Вече на никого не мога да се доверявам.
браво, тате, а глоба за двойка има ли
П.С. чудно ми е колко там сте зад този ник, или си просто шизофреник
бегай да помпаш, че водната помпа спря...има нужда от мъжка сила

Общи условия

Активация на акаунт