Раждане в Майчин Дом - София (8 тема)

  • 64 818
  • 1 081
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 652
Много благодаря за бързия отговор Simple Smile

# 166
  • Мнения: 11
взеха ми предварително документи, които се попълват при постъпване, но не видях сред тях за избор екип нещо да се попълва...и аз се зачудих за това...

# 167
  • София
  • Мнения: 1 460
взеха ми предварително документи, които се попълват при постъпване, но не видях сред тях за избор екип нещо да се попълва...и аз се зачудих за това...
Това предполагам са документите, които трябва да се попълнят докато те свиват контракции и не знаеш на кой свят си, нали? 😁 От регистратурата ли Ви ги дадоха?

# 168
  • Мнения: 11
взеха ми предварително документи, които се попълват при постъпване, но не видях сред тях за избор екип нещо да се попълва...и аз се зачудих за това...
Това предполагам са документите, които трябва да се попълнят докато те свиват контракции и не знаеш на кой свят си, нали? 😁 От регистратурата ли Ви ги дадоха?
Бях пратила мъжа ми към регистратурата да пита дали оттам може да дадат един комплект, той питал в кабинет,  на който пише "старша акушерка" на 1вия етаж по пътя за регистратурата и оттам му дали.

# 169
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Аз сега си спомних нещо, но не съм много сигурна... Доктор Диков при който раждах ми беше написал една зелена бележка и трябваше, когато и да е, при постъпване да си я представя, заедно с другите документи. И мисля, че точно тя беше за това че ще раждам при него. Че уж бях с планувана дата, но постъпих по спешност ден предварително Joy Така, че може и лекаря лично да го дава този документ...
Иначе другите документи ги попълвах с подгъващи се от контракции крака, в 6:30 сутринта долу в Спешното. А особено вече след прегледа за разкритие и бъркането в носа за Корона теста едвам гледах Cold Sweat Отделно, че маската която държаха да нося през цялото време допълнително ми затрудняваше дишането Close Но и това минава. А аз иначе излязох от вкъщи казвайки ба мъжа ми: Аааа аз отивам само да ме прегледат и си идвам. Не идвай с мен и багаж няма да взимам даже! Доктора нали вчера ме прегледа и каза, че съвсем планирано ще си родя?! Мен само леко ме наболява корема...
И така излизайки набързо уж, се прибрах осем дни по-късно, ама с бебка Wink

# 170
  • Мнения: 11
И аз имам зелена бележка, на която пише датата за планов прием за 210 к-т и приемна диагноза за планово секцио, докторът се е подписал ама не си е написал името. Ще питам доктора следващия път като отида дали нещо допълнително се попълва и ще пиша. Някоя мама ако ходи преди мен също да пита:)

# 171
  • Мнения: 1 457
Като раждах преди 4г, имах уговорка с лекарка, на термин ме прие, не по спешност, документи за избор на екип ми дадоха след като родих, като ме оставиха да лежа преди да ме преместят в стая. Тогава си помислих, че моментът не е най- подходящ, ама предварително нищо не ми дадоха.

# 172
  • Мнения: 739
Миналата година докато ходех в МД на тонове и тогава моята лекарка ми даде да си попълня документите за вкъщи и без да пиша дата, понеже чакахме бебето да тръгне. Каза ми да си ги нося с мен, когато настъпи  момента. Та да не се мъча на деня, когато имам силни контракции. И този път ще я пита  да си взема от рано да си попълня за по-сигурно.

# 173
  • Мнения: 11
А тази част с анестезиологичната анкета попълва ли я? Или анестезиологът си я попълва?
Миналата година докато ходех в МД на тонове и тогава моята лекарка ми даде да си попълня документите за вкъщи и без да пиша дата, понеже чакахме бебето да тръгне. Каза ми да си ги нося с мен, когато настъпи  момента. Та да не се мъча на деня, когато имам силни контракции. И този път ще я пита  да си взема от рано да си попълня за по-сигурно.

# 174
  • Мнения: 535
Хайде честито! Отварят 12 тия етаж от 6ти декември Simple Smile))
Ето и статията: https://bntnews.bg/news/novoto-poslerodovo-otdelenie-na-maichin- … aRXkNQSTKo4kFwyWU

# 175
  • Мнения: 753
Дали аз не разбирам или има грешка. Самостоятелна ВИП стая на ет.7 е 120лв.
Къде е Киро на кирия, като на ет.12 апартамент с опция придружител е 120лв , а ВИП стаята е 70лв.

# 176
  • Мнения: 739
А тази част с анестезиологичната анкета попълва ли я? Или анестезиологът си я попълва?
Миналата година докато ходех в МД на тонове и тогава моята лекарка ми даде да си попълня документите за вкъщи и без да пиша дата, понеже чакахме бебето да тръгне. Каза ми да си ги нося с мен, когато настъпи  момента. Та да не се мъча на деня, когато имам силни контракции. И този път ще я пита  да си взема от рано да си попълня за по-сигурно.

Бяха ми отбелязали какво да попълвам, а честно да ти кажа не си спомням точно часта с анестезиолога. Може да звъннеш на твоя доктор и да попиташ.


А за ремонта това е страхотна новина. Много се зарадвах, като прочетох.
Free2020, аз си мисля, че може да има промени в ценоразписа за 12 етаж. Дано да няма де, но като е подновен е доста вероятно да сложат нови по-високи цени.

# 177
  • Мнения: 652
Също така опцията "с придружител" така или иначе няма да важи. На 7-ми етаж ВИП стаите също имат такава опция иначе.

# 178
  • Мнения: 830
Момичета,  може ли просто човек предварително да отиде в МД и да каже "искам документи за прием"? И къде всъщност трябва да отида? И аз искам да избегна бумагите по време на контракции....

# 179
  • Мнения: 652
Да, аз мисля, че тук беше коментирано. Отиваш на регистратура и молиш за коплект документи за постъпване Simple Smile после си ги попълваш вкъщи без да слагаш дата - ако ги помолиш, би трябвало да ти кажат какво и къде да попълваш.

Общи условия

Активация на акаунт