помогнете в избора на избелващ крем за лице

  • 9 497
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Аз си купих на ROC със соя и съм много доволна.За месец петната изчезнаха,но проължавам да го използвам,
Какъв е този? Дай опаковка.

# 16
  • Мнения: 191
и моите лунички се махнаха с Рос,нищо не ти пречи и ти да пробваш,може да се окаже благоприятен и за твоята кожа:))

# 17
  • Мнения: 115
Най-ефикасните продукти, които съм ползвала са Iklen на френската фирма Merck. Продават се в аптеките.
Колко струва?
Мелабел съм ползвала,без ефект,но и рано го спрях,защото видях,че съдържа hydroquinone(извинявам се,ако го пиша неправилно,но го нямам под ръка да го препиша),за което казват,че е карцерогенно.
На "Орифлейм"избелващият-evenout,или нещо подобно,не ми подейства.
Правя си маски с лимон,кисело мляко,брашно и най-вече никога не излизам без фактор 100.
Серията включва серум, маска и крем. Маската се ползва веднъж седмично в продължение на месец, струва около 65 лева. Серумът - около 83 лв. Кремът е за поддържане на резултата, струва около 73 лв. Според мен това са силни продукти и са предназначени за наистина упорити петна. Не съдържа хидрохинон (поне така пише), а някаква нова активна съставка. 

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 08:51 от vertigo

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Избелваща маска за лице -
върху филия хляб се намазва кисело мляко (на по-дебел слой), за да му попие водата. След това млякото се маха от хляба и се разбърква с един стрит на прах аспирин. Разнася се върху кожата на лицето на не много дебел слой и се стои докато изсъхне. Може преди да го измиете да го "отроните" от намазаните места с масажни движения (действа като пилинг) и след това се отмива с хладка вода. Много е ефикасно още след 1 маска се вижда ефекта. Може да добавите и лимонов сок, той също действа избелващо. Peace

Подкрепям!Има ефект,но се иска и постоянство,не очаквай чудеса от първият път!

Общи условия

Активация на акаунт