Има ли доволни от космодиск?

  • 14 728
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Искам да взема на майка ми това,, чудо,, космодиск.Аз лично не вярвам в  него,но тя милата има толкова болести -шипове,остеопороза и си мисли че ще и помогне.Притеснява ме в рекламата  изречението,,Може да върнете продукта ...... ако не е нарушена целостта на опаковката..,,  Как ще го пробваме ако не нарушим опаковката?Моля  някой ако е чувал ,че наистина се връща  без проблем ,ако не си доволен да пише!,

# 31
  • Мнения: 814
Като че ли въпросът опира до психическата нагласа, но преди години купихме космо диск
на свекърва ми , която безрезервно вярваше на рекламата и на нея не й облекчи болките в кръста, сега го позва сестра й, но и тя не намира някакъв особено добър резултат или намаляване на болката.
Аз самата съм скептично настроена, не бих изпробвала на себе си дали има ефект от носенето му и не вярвам на мащабното рекламиране на даден продукт по телевизията, защото по думите на съпруга ми съм Тома неверни.

# 32
  • Мнения: 99
Аз съм от доволните от космодиск, имам го от първата им ТВ реклама в далечната 97-98 год. Покрай мен си го купиха сума ти народ.

# 33
  • Мнения: 1 174
Доволна съм от космодиска,изкарах с него първите и последният месец от бременността си и действително ми помогна.
Случи се така, че извеждах кучето на свекърва ми, понеже тя има проблеми с кръста, а аз пострадах  Simple SmileПри едно рязко движение по време на разходката усетих силна болка в кръста към тазобедрената става и неможах да помръдна...Личният ми лекар каза,че това е от бременноста, тазовите кости се променяли, разширявали и т.н.,а физиотерапевтът,при когото ходих отрече да имам дископатия, радикулит или нещо подобно.Рентгенът отложихме за след раждане.
Един ден,гледайки рекламата му по телевизията просто го поръчах, дори не беше за мен, а за мъжа ми и след като пристигна реших да го пробвам.Е,помогна ми!Ползвах само, кръстовата част и за седмица нямаше и помен от болката...В края на бременността си пак го слагах,защото доста се бях обездвижила и ми действаше като масажьор.

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 16:38 от ive

# 34
  • София
  • Мнения: 8 940
Според мен много зависи от причините за болките. Не може при всичко да помага. Затова според мен и рекламата им е малко подвеждаща. Трябвало е да изследват при какви точно заболявания помага, а не просто да обявяват, че лекува всякакви болки в гърба.

# 35
 newsm78
Според мен тази тема трябва да се изтрие! Как може да повярвате на една пластмаса newsm78И я рекламирате newsm78
Моят отговор е не се поддавай!

# 36
  • Мнения: 4 111
Тази тема е за форум "Баби - бъдещи и настоящи", добра идея не мислите ли? Като се замисля че натам сме тръгнали... А относно въпроса - нали на рекламата казват, че може да се върне ако не почувствате желания ефект? Чувала съм, че го правят доста дълъг и ако човек иска да го използва се налага да го среже, след което пък няма как да го върне. Хитро, нали?

# 37
Здравейте,
казвам се Милена и съм проект мениджър на Космодиск за България.
Влизам в различни форуми,за да разбера какво е мнението на хората за продукта, рекламите и тн.

радвам се,че много хора го намират полезен. Лично аз имам лумбална дискова херния и Космодиск действително ми помогна да преодолея силните болки. Както знаете той не може да лекува, а само облекчава.
Затова препоръчвам да се опита.

А на предишното изказване искам да отговоря, че Космодиск може да се върне дори е да е отрязан отдолу.

Ако някой има въпроси може да ми пише на служебния майл!
milena.samardzhieva@studio-moderna.com

# 38
Има различни мнения,но взехме Космодиск за баба ми,тя каза,че има ефект.Доволна е,даже сега ще взимаме и за дядо.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 709
Може и да не действа при всички ,но при повечето хора ,които аз познавам -ДА
Майка ми е с ужасна дископатия още от моето раждане-ако се преумори ,не може да стане от леглото сама ooooh!.Сменя матраци,легла,мазила...но преди 5г. си взе космодиск-а ,въпреки че не вярваше да й помогне.След около 2 седмици ежедневно носене и то само на кръста,имаше значително подобрение...
И сега се случва да я заболи кръста,и то ако не го е сложила и вържи доста уморителна работа....но след няколко часа я отпуска и болката не е така както в началото...
Брат ми също го ползва -и той има пробреми с кръста- помага му...
Самата аз имам болки понякога по прешление на гръбнака и ако успея да го издържа на себе си поне няколко дни/дългата част/ много ме отпуска
Но както са ти казали-много е индивидуално,стринка ми не беше доволна изобщо и го върна
Поне може да пробваш- после ти връщат парите Peace

# 40
  • Мнения: 250
Две наши приятелски семейства си го купиха по едно и също време.Едните го използват постоянно.Както се вика направо му изпиват сока Simple Smile.Другите го пробваха сумати време с надежда нещо да се промени и накрая го върнаха след пробния период.Така че извода е,не на всички действа!

# 41
  • Мнения: 4 111
Ако има кой да ми го подари в комплект с наколенките на д-р Ливайн  smile3534 , много ще се заразвам, че откакто към родила всичко ме боли  Weary , а съм само на 25...  newsm12

# 42
  • Мнения: 7 122
Преди две-три седмици взех въпросната джаджа да я пробваме върху изпитан Тома неверни. Има подобрение.  Без бой си го призна.  Sunglasses
Беше ми писнало да му гледам аеродинамичната стойка.   

# 43
  • Мнения: 2 961
Баща ми е с дископатия и постоянни болки в кръста и единият крак.От близо месец е с Космодиск-а и казва,че много му помага.Не го сваля дори и като спи.

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да доволна съм , но не съм постоянна  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт