Защо не ми се прави секс ,ама хич

  • 2 594
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Нямам желание за секс от към края на 3-я месец. Нашия татко доста отдавна е на сухо, но какво да се прави. Явно хормоните си казват думата. Споко ще оцелее Peace

# 16
  • Мнения: 1 029
Не се притеснявай, съвсем нормално е да не изпитваш желание в този момент. Сигурна съм, че като родиш сексът ще бъде както преди, а може и по-хубав.  smile3521
Явно при всеки е различно, аз пък имах голямо желание до края на бременността, както и веднага след раждането...

# 17
  • Мнения: 1 217
Благодаря Ви момичета за отговорите.Таткото е даже много разбран.Когато видя бебока на видеозона как мърда и се върти сам ми каза ,че не му е удобно от бебчо да правиме любов. Embarassed,но все пак се притеснявах.

# 18
  • Мнения: 1 986
 Точно така-при всеки е различно,зависи накъде ще го отнесат хормоните Crazy LaughingПри мен изчезна всякакво желание за секс Confused,добре,че таткото не е настоятелен и видимо не страда от това положение LaughingВсичко ще се нареди,не се тревожи Peace

# 19
  • Мнения: 300
И при мен положението беше същото, но нещата започват вече да си влизат в релсите. Не се притеснявай просто организмът ти сега няма нужда от секс, а с таткото ще си наваксате после.
 Безпроблемна бременност и леко раждане.   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 230
Нищо тревожно! До края на бременността не ми се правеше секс, а таткото го беше страх. Веднъж, в началото на бремеността ми, ми се случи нещо странно, по средата на един акт, както си бях много възбудена, така за 2 мин пресъхнах и до там бях. Направо се бях шашнала. Естествено нещата се регулираха. А след бременността, желанието ми дойде към 3тия месец.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
На мен ту ми се правеше неистово, ту направо не можех да понасям допира на кожата му до себе си... Хормоните са виновни  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 1 183
Аз също изгубих желание отдавна за секс,незнам защо,но поне таткото ме разбира и не ме мъчи Embarassed

# 23
  • Мнения: 875
изобщо не се притеснявай. аз съм горе-долу като теб. в началото имах огромно желание и страхотни оргазми, но в 5 и 6 месец не исках и да си помисля за секс, въпреки че се чувствах пълна с енергия. сега съм към края на 7мия месец и нещата са на приливи и отливи. и на мен ми е гадно, че държа моя на сухо повече от когато и да било, но гледам да му обръщам максимално внимание в други ситуации, както и да правим по различни неща в леглото, които да го задоволяват него. и най-важното - говорим си. казвам му как се чувствам по отношение на половия ни живот и той ме разбира. и най-важното - казвам си, че малко остана! (не че после ще ни е само до секс де Simple Smile ). търпение и успех!

# 24
  • Мнения: 639
Според мен всичко е от хормоните, които са вповечко в твоето състояние, така че - споко! Нещата рано или късно ще се нормализират Peace
Peace

# 25
  • Мнения: 1 212
Споделям и аз :
Когато разбрах че съм бременна/ някъде края на 1 вия месец/ , докъм началото на 4 тия умирах за секс!!!!
Такова чудо не беше ми се случвало да мисля за това по всяко време от денонощието.Не знам дали беше във връзка с хормоните или в контекст на изричната забрана от тогавашният ми гинеколог за сексоправене, обаче положението беше критично Confused
Сега ако ме питаш / почти започвам 8 ми месец / не мога и да си помисля за секс с този корем и така е от няколко месеца...."раницата" ми отпред така тежи  и ме опъва , дори и нищо да не правя , че каквато и да е поза от Камасутра за мене е абсурдна.... Crazy
Отделно мисля ,че за всичко останало са виновни хормоните

# 26
  • Мнения: 2 039
Здравейте мами.Преди да забременея с бъдещия татко имахме страхотен полов живот,всичко си беше ок.В третия месец преживях най-хубавия оргазъм през живота си,но сега когато съм вече почти в 7 месец не ми се прави грам секс.Горкия татко близо 4 месеца е на "сухо.А иначе знам ,че точно тези месеци се увеличава много сексуалното желание,а при мен не е така.Скоро опитахме пак, а аз даже не се навлажних.
При вас как е било и дали това е нормално???
Добре дошла в клуба  Joy!!!Чак сега започват да ми се навъртат мръснишки помисли относно благоверния ми Grinning !

# 27
  • Мнения: 1 416
Аз през бременността си съм правила само няколко пъти секс. Последно май ми се случи в 5-тия месец. Нямах потребност от плътски удоволствия...  Wink

# 28
  • Мнения: 2 757
И аз правех рядко секс през бременността най-вече от страх за бебето ми се убиваше всяко желание. След раждането лека полека взех да се съвземам ама не е като преди и мъжо не е особено щастлив. Ама какво да се прави... Едно за сметка на друго.

# 29
  • Мнения: 37
Zdraveite reshix i az da se vklucha Simple Smile Ne se pritesnjvai i az bjx taka. Njkade do kam 3 mesec imax jelanie, posle izchezna, i ot vreme navreme go pravixme Simple Smile No kolkoto po napredvax tolkova po trudno mi stavashe, no beshe dosta zabavno Wink Mislex si che kato rodj vsichko shte se opravi no uvi ne e kakto predi i vse oshte njmam koi znae kakvo jelanie Sad ama i  s moj revlio na glavata kakvo jelanie, gledam da go prespa i da legna malko da si pochina i vednaga otkartvam i az Cry Tatkoto me razbira uj de Wink ne mi pravii problemi. Da se nadjvam che po natatak shte e po dobre Wink

Общи условия

Активация на акаунт