Интернет Love

  • 2 398
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Добре де, хубаво нещо е да си намериш приятелче по нета...ама ако е италиано..както в много случаи, Peace ха кажете как се поддържа връзка от разстояние пък??? Thinking newsm78 Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 6 167
под секрет - всичките все италианци намират Thinking
Така си е. В Италия има голям внос на булки, понеже повечето от местните моми са... хм... със странен манталитет Whistling

А от форума до сега съм се запознала с 4-5 девойки Grinning Това също си е интернет Wink
Какво мислят скептичните по въпроса?


ооо, аз теб съм те виждала на живо и не беше разочерование  hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 1 049
Ина4е за протокола и аз предпо4итам фейс ту фейса като теб  Peace
по него време си нямах идеа от интернет  Embarassed ама сега като включа месенжера голям сеир  пада Mr. Green аз много ги бъзикам  италянските любовчии  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 379
Добре де, хубаво нещо е да си намериш приятелче по нета...ама ако е италиано..както в много случаи, Peace ха кажете как се поддържа връзка от разстояние пък??? Thinking newsm78 Crossing Arms
Ние нашата връзка си я поддържаме успешно вече над 4 години. Значи може Wink
Истината е, че сумарно около 5-6 месеца в годината съм в Италия, а през останалото време съм в София.
Човек си подрежда приоритетите.
Повечето такива двойки се женят до 1-2 години и се събират.
Обаче, когато ние се запознахме, аз бях на 19 Mr. Green и не ми беше до женитба, дори не съм предполагала, че ще излезе нещо много сериозно.
Избрах университета и не мисля, че сгреших Peace
Уча и в същото време имам дълги ваканции, които допълнително удължавам като си изтеглям изпитите по-рано Wink
Когато не уча, поддържам връзка Laughing

# 19
  • Мнения: 664
И аз в кюпа, т.е. кю-то:) Но преди това имах едно много горчиво разочарование  (пак с парижанин). И за италиянците сте прави, ама аз все попадах на големи любовчии, а не обичам бързите работи Wink

# 20
  • Мнения: 3 521
...ама ако е италиано..както в много случаи, Peace ха кажете как се поддържа връзка от разстояние пък??? Thinking newsm78 Crossing Arms

а бе моето не е италиано, а германо, ама летеше всяка втора събота и неделя до София...Кой как се уреди Mr. Green.

# 21
  • Мнения: 1 947
  И ние сме в списъка.  Joy Но не беше интернет Лове - много малко си бяхме писали по icq, на живо си е друго. От задочно запознанство не бих хукнала по чужбина заради мъж. Laughing
   А един италианец в яху ми беше споделил, че не харесвал италианките, защото си гледали само фигурата и удоволствията и не искали да раждат деца. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 379
ОФФ:
Анна В., видях ти снимката на аватара и искам да те питам как се връзва този шал, за да стане като кенгуру? Много често виждам майки да носят така бебетата си и изглежда много сладко Simple Smile
А шалът с какви размери трябва да е? И дали е досатъчно удобно за детето?

# 23
  • Мнения: 295
Ние сме от "традиционалистите", но пък вярвам, че някой може да срещне голямата любов по интернета. Случват се такива работи. Имам приятелка, която чрез интернета се запозна и омъжи и доколкото знам е много щастлива, друга приятелка пък чрез писма и също е много щастлива. Всичко си е до човека и до емоционалност. Както казва, Лени, има такива приказки...

# 24
  • Мнения: 6 390
Абе око да види, ръка да пипне  Mr. Green друго си е Whistling Mr. Green
На интерент не вярвам за лични отношения, но доста двойки познавам събрали се по някой чат  Wink

# 25
  • Мнения: 4 399
Брей, колко сте много. И аз познавам няколко човека, но не допусках че е толкова разпостранено.

Иначе за мен важи горе-долу следното:

Аз като се запознах с моя мъж изобщо си нямах представа "що е то интернет и има ли той почва у нас"  Wink Божеее, т'ва трябва да е било преди стотина години ooooh! (края на миналото хилядолетие)
След като се запознах с интернета и чата, се въздържах да търся онлайн-любови по разбираеми причини, вече бях омъжена жена Wink

Само дето Интернет имаше, но още нямаше чат и места за запознанства. Значи сигурно е било преди 99 години.  Laughing

# 26
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ОФФ:
Анна В., видях ти снимката на аватара и искам да те питам как се връзва този шал, за да стане като кенгуру? Много често виждам майки да носят така бебетата си и изглежда много сладко Simple Smile
А шалът с какви размери трябва да е? И дали е досатъчно удобно за детето?

и а3 офф...не сьм Анна, ама да кажа - нарича се по нашенско "траге тух", сиреч - кьрпа 3а носене....има много видове такива, има пдобна, но с халки- слинг.....а как се врь3ва е най-добре да ти покаже някоя мама с бебо.....

# 27
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 096
 Доста отдавна и маше подобна тема.
И аз съм от интернетните не само love, но и брак. След тримесечно писане на писма ми дойде на гости за седмица. След това мен не ми дадоха виза да му върна гостенското . И при второто му посещение след още шест месеца правихме сватба. Голям риск от наша страна, но си заслужаваше.

# 28
  • Мнения: 2 379
ОФФ:
Анна В., видях ти снимката на аватара и искам да те питам как се връзва този шал, за да стане като кенгуру? Много често виждам майки да носят така бебетата си и изглежда много сладко Simple Smile
А шалът с какви размери трябва да е? И дали е досатъчно удобно за детето?

и а3 офф...не сьм Анна, ама да кажа - нарича се по нашенско "траге тух", сиреч - кьрпа 3а носене....има много видове такива, има пдобна, но с халки- слинг.....а как се врь3ва е най-добре да ти покаже някоя мама с бебо.....
Мерси, Амейка. С Анна се разбрахме на лични Wink Даде ми и един сайт, където подробно е показано с илюстрации как се правят тия въртели.

# 29
  • Мнения: 6 390
Доста отдавна и маше подобна тема.
ето една от тези теми, но за съжаление вече се заключват, и не могат да се подновяват след някакъв период от време неактивност в темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75564.msg1305597#msg1305597

Общи условия

Активация на акаунт