Money talks!!!

  • 1 524
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Всичко е според зависи.
Има хора, с които мога да си говоря съвсем спокойно колко съм дала за кичури и такива пред които дори не споменавам, че съм си правила  Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 6 167
Всичко е според зависи.
Има хора, с които мога да си говоря съвсем спокойно колко съм дала за кичури и такива пред които дори не споменавам, че съм си правила  Joy Joy Joy

аааа, ама това темата за кичурите ли еееее? Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Money talks - without words! Enjoy the silence...

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
аааа, ама това темата за кичурите ли еееее? Mr. Green

Е, не точно...образно казано е....Simple Smile
ИзползУвах пример, разбираем за всички:)

Аз редовно не мога да обясня на разни хора защо си купувам ЕДИН чифт обувки за 200 лв вместо ПЕТ чифта за по 40.

Всеки си печели парите и си ги харчи както намери за добре.
Коментирам разходите си само с хора, които знам че ще ме разберат правилно.

# 19
  • Мнения: 1 180
Ха-ха-ха, май доста разбуних духовете с тия прословути кичури!!!
Сега по темата - в 90% от случаите се правя на "ударена" - никога не споменавам кое колко струва /веднъж споменах и стана една...../ - дори пред някои хора ми е неудобно да спомена, че се возя на такси /щото пък нямам кола/.

# 20
  • Мнения: 1 629
Късно е, Таня! Във форумските анали оставаш като Таня с кичурите за 100лева Laughing Хубавото е, че се забравя, я виж, почти никой не помни на Върджито гладаческите перипетии Mr. Green

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 17:26 от мюриель

# 21
  • Мнения: 147
Разговорите за пари не са ми никакъв проблем, като искат хората да се фукат, че очилата струват 400 , дънките 250 и незнам какво си още там, да се фукат. Имали са пари изхарчи ли са ги. Аз не съм от хората, които казват на всеослушание кое колко струва, като ме питат конкретно казвам, нямам какво да крия.  Но колкото и да си говорим и да смятаме, че е долно да се говори за пари , все пак в днешно време светът се върти около парите и без тях сме направо за никъде Peace

# 22
  • Мнения: 6 167
аааа, ама това темата за кичурите ли еееее? Mr. Green


Аз редовно не мога да обясня на разни хора защо си купувам ЕДИН чифт обувки за 200 лв ...


веднага се засрами.  Stop

или искаш да ти викат " Реза с обувките от 200 лева"  както Таня  ' Таня с кичурите за 105( 2 е нямала)  лева"

 hahaha hahaha hahaha

# 23
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ако искат да ми викат "Реза  с обувките за 200 лв и кичурите за 40 лв." няма да се трогна особено:)
Пестя от наркотици и си купувам каквото искам  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 648
Ми реалист съм Crazy Наясно съм, че има хора, които носят само обувки от по 200 лв., знам, че други получават толкова на края на месеца Rolling Eyes
Лошият вкус, поне за мен е, когато някой си няма идея как да си харчи парите, но държи да подчертае цените по себе си Whistling
Говоренето в стойности за мен е адекватно, когато и двете страни го искат Peace
   Хора, които посещават скъпи салони, които пазарят маркови дрехи, които като цяло живеят луксозно не се впечатляват и не се изненадват от цени Naughty

# 25
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Принципно винаги има и ще има и по-богати и по-бедни от всеки от нас. Според мен, наистина е проява на добър вкус човек да си мери приказката спрямо аудиторията... В противен случай, вероятността е голяма да бъде възприет или като жалък, или като арогантен... (Виж Жоро01 като добър пример.)

От друга страна, чак пък винаги да трепериш да не изпуснеш нещо тривиално, което може случайно да подразни някой по-чувствителен на тема пари и това не си е работа...
А пък с най-близките приятели, според мен всички табута падат. Слава Богу харесваме се с тях не заради това, на кой какви са му финансите...

# 26
  • Мнения: 239
Принципно винаги има и ще има и по-богати и по-бедни от всеки от нас. Според мен, наистина е проява на добър вкус човек да си мери приказката спрямо аудиторията... В противен случай, вероятността е голяма да бъде възприет или като жалък, или като арогантен... (Виж Жоро01 като добър пример.)

От друга страна, чак пък винаги да трепериш да не изпуснеш нещо тривиално, което може случайно да подразни някой по-чувствителен на тема пари и това не си е работа...
А пък с най-близките приятели, според мен всички табута падат. Слава Богу харесваме се с тях не заради това, на кой какви са му финансите...

Не съм арогантен ами обичам да създавам стил, да съм трендсетър. Оправил съм живота на бая народ все пак. човек ако не дава пример на останалите значи трябва веднага да си потърси някой, който да му е за пример ако се сещате за какво иде реч

# 27
  • Мнения: 25 623
Жалко е, когато единствената характеристика на един човек е сумата, която е броил за вещите си.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт