Смешки от форума 37

  • 68 167
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 638
Ох Joy 10 минути се хиля като зелка:

Цитат на: link=topic=1371418.msg43532052#msg43532052 date=1632655575
Здравейте, родилки ! Сутринта ми падна златната висулка от обецата в дупката на разклонителя, който беше на земята. Обецата ми е подарък от много скъп човек, така де, вече не, но беше. Преди време ви бях писала относно това, че не мога да си изключа печката. Много мами не ме приеха насериозно тогава, но си беше проблем. Дълго време не намирах решение, освен изключването на бушона. Както знаете обаче любовта на мъжа минава през корема и в един нещастен ден апартамента стана паприкаш, след като бях подпалила пердето, готвейки някакъв сръбски специалитет. Годеника ми побесня и ми останаха само обеците от него... Пак се отклоних от темата, но такава съм си аз - руса и сладкодумна ( може би е от зодията ми - близначка). Та чудих се и се маех как да изкарам висулката и я дръпнах с малка десертна вилица. Като един истински титан на мисълта обаче не бях изключила разклонителя от контакта. Побиха ме тръпки, отвориха ми се седемте чакри и косата ми се сви, стана като прическа на българска библиотекарка. Изпих няколко хапчета ношпа, но все още усещам лека болка в главата. Случвало ли ви се е и какви съвети може да ми дадете ?

И отговор:

Цитат на:  link=topic=1371418.msg43532116#msg43532116 date=1632656579
Почти нищо не разбрах от всички глупости.Бръкнала си в разклонител,хванал те е това и пиеш лекарство за корем,така ли?Ако е това,не ми се е случвало,не.

# 16
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Това е тази потребителка, която си беше правила татуировка с топъл силикон. Все си мисля, че някой си прави гаргара с четящите.

# 17
  • София
  • Мнения: 13 827
Яна, дано си права, но аз редовно гледам наградите Дарвин.

# 18
  • Мнения: 12 171
И на мен на трол ми докарва.
Иначе, явно упорито пробва да се самоунищожи.

Последна редакция: нд, 26 сеп 2021, 17:27 от 💜 Clo 💜

# 19
  • France
  • Мнения: 12 786
О, да... сетих се за коя става дума. Joy

# 20
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Един от отговорите в темата й:
Цитат
Мисля, че главоболието е от размера на виличката, трябвало е да ползвате някоя стара руска "душевадка". Освен сега да си сипете една ракия, ама да не е сливовица, и да полегнете, но задължително на дясната страна, друго не ви остава. Утре ако главоболието продължава, идете на фризьор и потъпнете малко цвета на косата, но не повече от 2-3 тона. Ако и това не помогне, трябва да потърсите специалист - прехвърлила 80-те баба, лееща куршум в село с не повече от 15 постоянни жители. В краен случай - някоя медиумка, но трябва да се проучи предварително дали е специалистка по очистване на опърлени чакри, че инак може да ви влоши положението.
Друго не се сещам, дано по-опитни от мен се включат.
Joy

Тати вече заключи темата, но нищо, скоро със сигурност ще има ново включване от потребителката.

# 21
  • Мнения: 15 356
Моля за линк !

# 22
  • Мнения: 125
Хаха това си беше Велико!

# 23
  • Мнения: 19 690
Признавам, че отдавна не съм се смяла така. Защо заключиха Cry

# 24
  • Мнения: 12 171
Защото и Татти реши, че е пързалка.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1371418

# 25
  • Мнения: 4 350
Ами някой е решил да се избъзика здравата. Мирише ми че на ирония.

# 26
  • Мнения: 9 380
Това можеше да просъществува може би по-дълго, ако не беше го бутнала в подфорума за здравни проблеми. Там не му е мястото и правилно Tatti е заключил темата. Ако беше в Актуалните въпроси по може според мен. Но да пише за токов удар в Здравния подфорум и да се будалкаш с това е неуместно за мен.

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
От една несмешна тема
Цитат
От тази тема разбрах, че :
- трябва да се пие вит. С
- не трябва да се пие вит. С
- трябва задължително да се направи снимка, дори без симптоми
- няма нужда от снимка, ако нямаш симптоми
- при Делта заразяваш наред задължително
- но може и да не заразиш контактните ти близки
- нужен е антибиотик от ден едно
- нужен е, ако започне влошаване
- не е нужен, защото не помага
- ваксинираните го изкарват по-леко
- ваксинираните също го карат тежко доста често
- добре е да се правят тестове за антитела
- тестовете за антитела са излишни
- субфебрилната температура не е повод за притеснение
- субфебрилната температура си е притеснителна
Освен това трябва задължително да притежавате термометър, апарат за кръвно, пулсоксиометър, бутилка с кислород, а може и бинокъл за разкош.
Разбрах също, че ако го караш леко, всичко е наред, както и че ако го караш леко, нищо не е наред вероятно, но това ще го покажат кръвните изследвания, които съдържат ПКК с диференциално броене, АСАТ, АЛАТ, Д-димер, CRP, феритин, креатинин, витамини от А, В, С, D група, желязо, цинк, магнезий, хром, бакър. Ако там всичко е наред вероятно имате тромб или кокоши трън, а защо не и двете? Важното е дори да сте добре, да се изследвате до дупка със скенери, рентгени, доплери, ЯМР, при кардиолози, пулмолози, хомеопати, а също и при ветеринар за по-сигурно.

# 28
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Тая с токовия удар беше писала в една група вув Фейсбук.Не е пързалка.😁😁😁😁

# 29
  • Мнения: 5 515
На мен изобщо не ми прозвуча като пързалка това с токовия удар, да, написано е с някакъв неуместен хумор, но ми звучи много възможно да се е случило. Не разбрах защо започнаха подигравките след това.

Общи условия

Активация на акаунт