Волен ще се жени :)

  • 2 618
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Каквото и да направи ми е все така безличен!
И на мен!  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 4 111
Хайде да им направим сватбен подарък  Gift  - президент  bowuu и  президентша  4470 !   bouquet  И в скоро време  newsm30
Защо да е предизборен ход? Чак сега има време човека, след изборите пак ще е зает! Много хитро даже!  newsm44

# 17
  • Мнения: 528
Хайде да им направим сватбен подарък  Gift  - президент  bowuu и  президентша  4470 !   bouquet  И в скоро време  newsm30


Хайде да им направим друг подарък-напълно обзаведена стаичка на 4-ти километър, с помощен персонал, включващ лекари и медицински сестри Mr. Green
като ще правим подаръци, поне да са полезни Sunglasses

# 18
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами вече се чуди какво да направи, за да привлича внимание. Стискали милите, влюбени гълъбчета 15 години и решили в деня за размисъл да скрепят техния съюз. Колко романтично.

# 19
  • Мнения: 9 903
здрав пиар, няма що. Волен се жени, а тв СКАТ мистериозно не излъчва от няколко часа. И никой не може да се свърже с работещите в тв  Mr. Green един Бермудски триъгълник ги е погълнал.
Така се привлича внимание.

# 20
  • Мнения: 528
СКАТ не излъчва Shocked дано да е за по-дълго Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 013
Вестник Стандарт 21 април 2006 г.

Капка Георгиева - лечителка и муза
Тя единствена няма да изостави Сидеров след поредния му провал


        Пепа Витанова
 Как беше? Зад величието на един мъж винаги стои жена. И зад провалите му - също. Това с особена сила важи за Капка Георгиева, жената до най-коментирания в момента български мъж - лидера на "Атака" Волен Сидеров.  Капка е олицетворението на онова, което наричат жена вамп. Фатална прелъстителка, превърнала се във всичко за Волен - утешителка, сътворителка, муза, майка и любима. "Тя ме спаси от бесовете", казва за нея Сидеров. "Тя го зомбира. И по-лошото - кастрира го", смятат други. Капка е котка по душа. По гръб не пада. Не е от типа маминка. (Сина й Димитър Стоянов го изгледаха баба и дядо.) Палава натура. С глезен на газела и либидо на Клеопатра.  Как само влезе под кожата на Волен, полигамния! Двамата разказват една история - преди 15 г. в полунощ тя позвънила на вратата му, носела чанта с дрехи и казала: "Оставам!" Предишният й съпруг, синът на Радой Ралин Кин Стоянов още не може да й прости бягството и излива обидата си в "Лютите чушки" по Tв 7. Уволнението на Сидеров като главен редактор на "Демокрация" е шансът на Капка. Избърса сълзите му и разгони до една жените около него. Стана му кръщелница. Накара го и котките да обикне.  Как само влезе тази жена и под кожата на Вера Кочовска! Пророчицата, за която всички знаят, че мрази жените. Капка постъпи с нея както с Волен - една нощ потеглила след "Панорама" към Плевен и позвънила на вратата й. След няколко срещи написа книга за Вера. После й внуши да пророкува, че следващият президент ще е Волен. Капка, Волен и Кин се запознават около групата на младите поети от "Самиздат", Кръг 39 и "Литературен вестник" на Едвин Сугарев, където Капка е редактор. Тя има свежо перо и елегантно чувство за хумор.  Най-светлият й период на журналист е в "24 часа", по времето на Петьо Блъсков. Работеше в една стая с поетесата Миряна Башева, пишеха страхотни неща. После Капка се насочи към мистицизма. От маркетингови съображения. Има страхотен усет за пазар. С Волен направиха издателство и започнаха да се издават. Поделиха си печелившите ниши: докато Капка печели от окултното, за Волен остават национализмът и световната конспирация. Книгата на Капка "Вера - мисия феномен" е на 5-а позиция в класацията на "Хеликон" за най-продаваните книги на 2004 г. В "Убийството на Орфей. Тайната на изгубения Кивот" Капка компилира факти и идеи от други автори, но затова пък го прави със завидно самочувствие. Също както Волен в "Бумерангът на злото", "Властта на Мамона" и "Българофобия". Ако Волен е теоретикът на "Атака", Капка е стратегът.
Той е глобален, тя е по детайлите. Той води партията, тя прави вестника. Като главен редактор на органа "Атака" Капка се държала с подчинените както Сидеров с депутатите си. Не търпяла възражения. Голямата й грешка е, че поощри Волен във войната му с медиите. Ако Капка го беше възпряла, сега журналистите щяха да отворят ушите си и за неговата версия. Най-близкият приятел на Волен от периода му в "Демокрация" - редакторът Свилен Пътов, загина при подобно произшествие. По сходен начин си отиде и друг колега и приятел на Волен и Капка - поетът Свилен Капсъзов. Тези два спомена вероятно са връхлетели Волен по време на удара на магистрала "Тракия" и са отключили инстинкта му за самосъхранение и агресията.  Така или иначе, едно е сигурно: дори да изхвърлят Волен от политиката, Капка пак ще е до него. Тя единствена няма да го изостави. Както не го изостави, когато го изхвърлиха от "Демокрация" и от "Монитор", от царските изборни листи и от "Овъргаз".

# 22
  • Мнения: 6 417
Волен се гласи за посланик.  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2 013
Списание ЕВА

две котки, “тройка” с вестник и магическата дума “прости ми”

капка георгиева
волен сидеров

журналисти, живеят заедно

от 10 работят от 3 години

Движейки се в средата на младите и не много млади поети от кръга “Самиздат”, постепенно се сближили. Ако не се срещали в студентския дом, то задължително се сблъсквали в някое от заведенията, където се събирали интелектуалците от кръг “39”. Любовта им била някаква част от еуфорията, обхванала всички в първите дни след 10 ноември, част от творческото преживяване на демокрацията. Един ден - след всички митинги, концерти, събрания през 1991 г. Капка се появила в квартирата на Волен с едно пликче дрехи и казала: “Оставам.” Не се оженили, защото и двамата имали по един несполучил брак зад гърба си и били на мнение, че любовта умира на прага на гражданското. Капка поканила Волен, който е богослов по образование, да стане кръстник на сина й. По-късно кръстил и самата нея. “Тя ме спаси от бесовете”, признава Волен сега.

Може да се каже, че още от годините на литературните четения работят заедно макар и не като сега - бюро до бюро. Малко след 10 ноември Волен става главен редактор на “Демокрация”, Капка започва в “Литературен вестник”, който е издание на синия официоз. Двете редакции са на Раковски 134. Така че щат не щат, двамата били по цял ден заедно, или поне на един адрес. През 1992 Волен напуска. официоз. Капка остава до гладната стачка на Едвин Сугарев през 1993. В свой текст го осъжда публично. Така попада в редиците на “предателите на синята идея” и това още повече ги сближава с Волен.

Точно тогава “узаконяват” съжителството си в една квартира, като си вземат две котки - Живка и Атанас. Капка домъкнала Атанас, но Волен се възмутил: “Щом ние ще сме двойка, нека и котаракът ни да не е сам!” И докарал Живка. Сега, почти десет години по-късно, се чудят как тези котки са живяли с тях по квартири без парно, как са ги следвали навсякъде, създавайки при това и многобройно потомство.

След разрива с литературните кръгове Капка веднага започва в “24 часа”, Волен пише на свободна практика. Времето е на “бедност, любов, страсти, пиене”, както сами го определят. Понякога Волен се запилява с приятели и Капка не знае къде и с кого. Чете Стивън Кинг и умира от страх, докато го чака. “Е, това е почти философски въпрос, смята Волен. Жените не го разбират. Това е някакъв стремеж на мъжа да си очертае територията и да има психологическа бариера, да не се чувства подопечен.” “Ама аз не съм ревнива и не ме е страх, че е с жена, а се тревожа, че може някъде да пострада. Той е достатъчно известен и си има откровени врагове”, контрира Капка.

От две години двамата са най-плътно заедно на работа във в. “Монитор”. Волен започнал първи, Капка се противяла, защото си представяла как планьорките ще продължават и в леглото. “Да правиш тройка с вестника ми се виждаше глупаво и зловещо”, казва сега. Но се наложило. И са се примирили със ситуацията. Даже виждат в нея някакъв чар: “Спорим за работа, скука зельоная.”

Волен: “Не съм от тези мъже, които не искат да работят с жена си, защото няма да могат да се закачат с колежките или да флиртуват. За мен не е невъзможно, но не е основно всичко това.”

Капка: “Той е по-глобален, аз съм по детайлите. Като се събрахме, бяхме диви и неорганизирани и двамата. Връзката ми с този мъж ме промени - научи ме да съм по-земна и практична. Все пак някой трябва да подава декларации, да плаща сметките за тока и водата…”

Нещото, което ги задържа заедно, е еднаквият им начин на мислене. Често една и съща идея хрумва почти едновременно на двамата. След десет години съвместен живот Капка се е отучила да чете художествена литература, предпочита исторически, геополитически, окултни, религиозни четива. “В интерес на работата ми като журналист”, казва. Почиват си обикновено като гледат видео. Вече имат собствен дом, който нямат време да подредят и най-вече книгите. В единствения свободен ден - събота - с часове избират нови книги на площад “Славейков”.

През лятото успяват да отидат само до Созопол от носталгия по ония хипарски времена… Не защото Созопол е същият, а защото нищо друго не могат да измислят. Същото е и с подаръците. След като Волен на два рождени дни подарил на Капка часовник, по взаимно съгласие са се лишили от изненадите - ходят и заедно си избират подаръците.
Имат една вълшебна думичка, която укротява страстите и стопява всяко напрежение във връзката им: прости ми.

# 24
  • Мнения: 5 370
тъй тъй тъъъъй......крайно време е да попитаме Серьогата кога ще да се поожени-не мислите ли? Twisted Evil

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, че какво му е на г-н Йончев, нека си ергенува Whistling

# 26
  • Мнения: 5 370
А, че какво му е на г-н Йончев, нека си ергенува Whistling
Те това беше попадение в десетката...ама не на Иво Инджев.

# 27
  • Мнения: 3 550
тъй тъй тъъъъй......крайно време е да попитаме Серьогата кога ще да се поожени-не мислите ли? Twisted Evil
И аз за него се сетих! Друго като не е направил, една сватба и едно българче можеше да направи.

# 28
  • Мнения: 4 111
Нямало да се жени...  smile3512

# 29
  • Мнения: 4 392
Волен- мозък болен! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт