Какво бихте направили вие?!

  • 4 131
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 416
...............................................
catnadeen,
Аз си мисля, че, ако децата ни някога пробват само от любопитство, дори и няма да разборем... Имам доста познати, които донякъде влизат в графа "бисексуални" и се разнообразяват. И никой и не допуска, че са с нетрадиционна сексуална ориентация. Просто, като не ти е природа, никой не може да предположи... Wink Аз лично не приемам подобно "разнообразие". Много пъти съм говорила за бисексуалността в този форум и не крия, че за мен тези хора са "всеядни" и често жестоки, защото се възползат от хомосексуалистите. Разбира се, особено при жените, е малко по-сложно. Има много дами, които са по-привлечени и истински обичат представителките на своя пол, но са попаднали в брачни окови и водят объркан и двойствен живот...  Sad

# 16
  • Мнения: 239
Обичам детето си, ще го обичам винаги без значение с каква сексуална ориентация е.

ОК, но искам всички да си признаят, че винаги ще имате едно свито стомахче заради това, че детето ви е точно онова, което най-малко сте очаквали и искали. Някак си пак ще си го обичате, но на 70%, а не на 100%.
Що за глупост?!Или обичаш или не.Аз не обичам детето си в проценти Naughty И стомахът ми би бил свит от много други неща-наркомания,престъпност и т.н.Да,наистина не бих искала да се изправя пред подобен факт,но има далеч по-страшни неща от сексуалната ориентация.Но каквото и да се случи ще подкрепя детето си,каквото и да ми струва.

Предпочитам детето ми да шмърка като татко си, отколкото да стане гей педерас.

# 17
  • Мнения: 239
Ще го приема. Разбира се, надявам се дъщеря ми е да е хетеросексуална - по-леко ще й е в този свят... Но, ако съдбата й е такава, ще я подкрепя, разбира се.  Hug
Коментарите, че средата влияе на сексуалната ориентация са пълни глупости, между другото.  Rolling Eyes Хомосексуалистите се раждат такива...  Wink

Пепи Гипса си беше читав и трескаше всякакви пиченца. чак след спартакус започна да слуша 'ай ем онли хепи уен ит реинс' все пак и да ми говори за гарбидж, пълп, блър и сизър систърс.

# 18
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Обичам децата си без условия! Naughty
 За мен най-важното е да са ми живи и здрави и да са преди всичко Хора.
 Стомахът ми се е свивал много пъти в моменти на опасност за тях,изживяла съм нечовешката болка от това да не знам ще живее ли детето ми,продължава да ми се свива стомаха всеки път,когато си помисля дали ще може някой ден да ходи,да говори и да се смее,като всички други деца.
Хиляди пъти сам се молила да се оправи и да е здрав!
Винаги може да разчита на любовта и подкрепата ми  и бих направила и невъзможното,за да е щастлив! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 239

Парис Хилтън ми прилича на едно мое бившо пиче поради две причини:

1) винаги е настоявала да е известна независимо с какво
2) винаги е искала да е секси и женствена, но все нещо и липсва въпреки цици, смяна на гардероба, промяна на поведение

Или си жена или си мъж - това е.

# 20
  • Мнения: 239
все ми е тая с кого, как ще спят децата ми стига човека с който го правят да е ДОБЪР - а какъв ще е пола му - не ме интересува
това не значи, че не хая ама съм за свободата на избора
НО!!! при едно условиу - че НАИСТИНА ориентацията на детето ми е такава, а не че се е повело по нечий акъл, просто пробва /считам, че има неща дето НЕ бива  да се пробват ей така само за опита/ или заради МОДА...
АКо детето ми усети, че има такива влечения наистина дълбоко в себе си - ще го приема. ДАже ще му помагам.
Но ако разбера, че е просто за спорта - яки шамарчета ще има за тъпотията му!

Сега ще питате как да се разбере дали е истинска тази секс. ориентация илби просто " нова  мода" - ами има си начини предполагам, пък и нали човек си познава детето...
Е няма да крия, че се надявам да не се сблъскам с проблема - и ще ви кажа честно - не щото толкова ми е неприятно това, а защото ще ме е страх за детето ми - да не би някой да реши "да го вкара в правия път".
ХОрата са нетолерантни към различните - било то от др раса, от др партия, от др отбор... камо ли с др ориентация... което е тъпо когато говорим за свобода! ТА тя прябва да се простира над всичко и всички /е не говорим за свобода да убиваш щото така си решил, нали?/

Съгласен съм с теб. В Младост 3 има точни хора и доста мои приятели.

# 21
  • Мнения: 239
Обичам децата си без условия! Naughty
 За мен най-важното е да са ми живи и здрави и да са преди всичко Хора.
 Стомахът ми се е свивал много пъти в моменти на опасност за тях,изживяла съм нечовешката болка от това да не знам ще живее ли детето ми,продължава да ми се свива стомаха всеки път,когато си помисля дали ще може някой ден да ходи,да говори и да се смее,като всички други деца.
Хиляди пъти сам се молила да се оправи и да е здрав!
Винаги може да разчита на любовта и подкрепата ми  и бих направила и невъзможното,за да е щастлив! Simple Smile

Успех ви желая и много здраве на децата ви. Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 447
Ще го има свитото стомахче, естествено. Вероятно повечето от нас биха го приели в крайна сметка и биха подкрепили децата си независимо от всичко, но не можете да ме убедите, че ви е все едно и грам не ви пука. И че ако утре синът ви заяви, че е травестит, най-спокойно ще му кажете "Ами ето, мама, имам тука едно омаляло сутиенче, заповядай".

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Ще го приема. Разбира се, надявам се дъщеря ми е да е хетеросексуална - по-леко ще й е в този свят... Но, ако съдбата й е такава, ще я подкрепя, разбира се.  Hug
Коментарите, че средата влияе на сексуалната ориентация са пълни глупости, между другото.  Rolling Eyes Хомосексуалистите се раждат такива...  Wink
пълни глупости са, защото не си чела достатъчно .
между другото, всеки има заложено в себе си, макар и минимално влечение към другия пол (тъй казаха по Дискавъри) и от много работи зависи, дали това ще се доразвие или не. Например-претърпяно насилие.
като почнете така да обобщавате генерално кое е глупост и кое не, направо припадам.
Пепи Гипса не го знам, ама знам други хора като него.

# 24
  • Мнения: 239
Ще го има свитото стомахче, естествено. Вероятно повечето от нас биха го приели в крайна сметка и биха подкрепили децата си независимо от всичко, но не можете да ме убедите, че ви е все едно и грам не ви пука. И че ако утре синът ви заяви, че е травестит, най-спокойно ще му кажете "Ами ето, мама, имам тука едно омаляло сутиенче, заповядай".

ето една трезво мислеща жена и истинска българка. одобрявам мнението ви все пак и призовавам да се разграничим от собственото си отрицание.

# 25
  • Мнения: 239
Ще го приема. Разбира се, надявам се дъщеря ми е да е хетеросексуална - по-леко ще й е в този свят... Но, ако съдбата й е такава, ще я подкрепя, разбира се.  Hug
Коментарите, че средата влияе на сексуалната ориентация са пълни глупости, между другото.  Rolling Eyes Хомосексуалистите се раждат такива...  Wink
пълни глупости са, защото не си чела достатъчно .
между другото, всеки има заложено в себе си, макар и минимално влечение към другия пол (тъй казаха по Дискавъри) и от много работи зависи, дали това ще се доразвие или не. Например-претърпяно насилие.
като почнете така да обобщавате генерално кое е глупост и кое не, направо припадам.
Пепи Гипса не го знам, ама знам други хора като него.

Виж сега, влечение към собствения си пол съм имал единствено когато братовчед ми си покани азис на частно парти, но това е разбираемо защото той е артист и добър имитатор на противоположния пол. Освен това бях пил все пак.

Иначе съм съгласен с теб. Всичко е така. Но за влечението към мъжете - аз лично го нямам и твърдо заявявам, че мразя хомосексуалистите.

# 26
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
При мъжете ориентацията проличава обикновено още от детството. Познавах такива момчета, които в последствие се оказаха би или хомо. Родител, който познава добре детето си в повечето случаи ще усети разликата  рано. Не мисля, че нещата могат да се променят - или си такъв или не си. Не знам доколко увлечението по "модата" е само увлечение или скрита природа.
Ще приема децата си такива, каквито са, стига да не загубят освен истинския си пол и човещината си.

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
а какво ще кажете за такова нещо-имахме едно съседче, на нашата възраст момче. гледаше го майка му сама. тая жена според мен не беше много в ред - обличаше го в женски дрехи-с рокли, имаше дълга руса коса и му вързваше панделки. то, съответно играеше само с нас. преди 30тина години е имало такава простотия-родителите като са искали момиче, пък се родило момче, го обличат като жена  Shocked не знам дали това не е повлияло на детето, не съм го виждала от 25 години, ама да ме извинявате, че не може да се влияе.

# 28
  • Мнения: 4 473
Малко off - темата, но много ми е интересно - защо мъжете толкова силно мразят хомосексуалистите? На доста мъже съм задавала този въпрос, но не получих нито един конкретен и сериозен отговор.
Има и лесбийки, нали?! Аз отношение към тях нямам, просто не ги забелязвам. Не съм забелязала и други жени да изпитват чак талкова силна непоносимост към тях. При мъжете обаче е очеИЗвадно.

# 29
  • Мнения: 3 447
Малко off - темата, но много ми е интересно - защо мъжете толкова силно мразят хомосексуалистите?
Дълбоки вътрешни страхове Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт