💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 5 (26.09.-03.10.2021)

  • 93 083
  • 2 281
  •   1
Отговори
# 2 235
  • Мнения: 9 700
Лично на мен Филатова ми прилича повече на дете, отколкото на жена на тази снимка.

# 2 236
  • София
  • Мнения: 5 758
Не мисля, че някоя от жените там може да бъде наречена дебела, че и с тресящи се сланинки 🙄 Някои са с по-съразмерни и хармонични тела, но никоя не е зле, според мен.

# 2 237
  • София
  • Мнения: 6 088
И за да докажа, че за всеки влак си има пътници, на мен най-много ми харесва Семира. Grinning В лице има нещо, което не ѝ достига, за да е блестяща красавица, но пък на снимките от статията, с грим и всичко, вече наистина е супер.

И за да не се чувства единственият фен на Стоян самотен, присъединявам се и аз. Струва ми се доста раздаващ се, все мъкне/бута онова чудо (и за благодарност тя му кряка и го обижда), а и наистина искаше да си даде парите за племето на реката.

# 2 238
  • Мнения: 3 135
Онова чудо🤣🤣🤣🤣🤣.Не знам аз ли имам прекалено изтънчен вкус,но ни една не ми харесва на 100%.Против съм корекциите(било то миглопластика или микроблейдинг),ринопластики,силикон,хиалурони и пр.Не разбирам защо всяка трета жена има поне една корекция по себе си.А относно поддръжката на добра форма,съм съгласна.Аз също тренирам,но жена с прекалено много мускули ме отблъсква.
Иначе в анкетата гласувах за Красима,Борис,Валентин,Рабухчиев,Морунов и Неделчо.

# 2 239
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И за да не се чувства единственият фен на Стоян самотен, присъединявам се и аз. Струва ми се доста раздаващ се, все мъкне/бута онова чудо (и за благодарност тя му кряка и го обижда), а и наистина искаше да си даде парите за племето на реката.

Носи Мани да те лае!

# 2 240
  • Мнения: 9 700
Силно се надявам тази седмица която започва утре да и е последната в играта на Мани.

# 2 241
  • Мнения: 2 036
По дискусията дебели/увиснали

Човек може да  има целулит и увиснал вид и без да прилича на дебел по общоприетите норми (както и по формулата "височина  минус тегло")    Както жени, така и мъже. 

По темата Паулина - Семира - както и да го мисля, не се сещам нито един аспект - както визуално така и по характер в който Паулина да е по-добре.

# 2 242
  • Мнения: 11 568
След безобразно джукестата Кремена, Соня ми е вече една идея повече симпатична.Simple Smile
Иначе от жените като външност ми харесва Семира.

# 2 243
  • Мнения: 40 931
На мен най-добре ми изглежда Милена. Има много стройни и фини крака и дупе. Нямала била големи гърди? Че то големите гърди да не са нещо задължително? Почти няма жена с големи естествени гърди, които да не висят и да минат теста с молива.

А някой забеляза ли, че Симеон е стопил доста от мазнините в поясната област? По време на игрите даже прозираха плочки в определени пози. Е, не като културистите, ама съвсем добре. А беше с доста тлъстинки като влезе.

Последна редакция: нд, 03 окт 2021, 12:21 от bubanka

# 2 244
  • Мнения: 1 280
Абе истината е ,че за три сезона според мен никоя не може да стъпи и на малкия пръст  на Роберта и Ванчето,ама по нищо .Това разбира се си е лично мое мнение.Жените от трети сезон с нищо не могат да ме грабнат .

# 2 245
  • Мнения: 2 110
Поли и Семира имат различна хубост - едната е руса и синеока, другата е смугла и чернокоса. На мен Семира ми циганее една идея повече, за да ми хареса външно.

# 2 246
  • Мнения: 1 839
И на мен Семира ми изглежда по-добре като цяло. Паулина в тяло е добре, но изглежда като поне 5 години по-възрастна, бих предположила по-резки отслабвания, заради които стои по-отпусната. В лице ми е леко борсучеста. С няколко килограма отгоре, но стегнати, може би изглежда по-добре.

# 2 247
  • London
  • Мнения: 6 732
Stuck Out Tongue Closed EyesBowtie
Лично на мен Филатова ми прилича повече на дете, отколкото на жена на тази снимка.

На 17-18 години е тук.... но да, съзряването в гимнастиката е с голямо закъснение, развиваш се по-бавно. Навярно и заради това самата Елизабет има по-детско излъчване, глас ( както някои забелязаха ) и тн. Но фигурата и на 20 и нещо не й е била по-различна на Филатова, тя и на 60 изглежда добре.Relaxed

Скрит текст:
ЕХ , тази тема с гърдите .... и тяхната форма, навява ми спомени с мен главно действащи лице във форума га бяхме млади.Innocent

# 2 248
  • Мнения: 6 493
За разлика от повечето зрители, аз в този сезон имам много играчи на които симпатизирам. Абстрахирам се от кавгите в които им се налага да се вкарват и отчитам, че мнозина са в супер форма.
От червените с изключение на Мани всички са добре подготвени и имат желание за победа. Драмите при тях са, че осъзнават какъв товар им е натресла продукцията и къде тактично, къде остро се налага да се "боричкат" помежду си, защото нямат правилен ход да роптаят срещу който истински заслужава(продукция-Маня). Ако можех всички бих отбелязала в анкетата.
От Шампионите също всички са в добра спортна форма. Да, дори и Братоев, просто не е това неговото поле за изява. Ще посоча Красима и Александър.
От Сините посочвам Милена, защото гласовете ми отидаха при червените.Satisfied

И отклонение от килограмите на Поли. Как виждам нещата при Приключенците:

Паулина има някакъв чар, някаква харизма караща мъжете да я харесват, а жените да се стремят да ѝ се понравят. Ако помните добре, всъщност Туджаров се завъртя пръв около нея и не, не само защото го играе голям стратег. Wink Само, че Поли леко го финтира и спря поглед на Стратимир. Семира е в подобна позиция, искаше да ѝ се хареса, да блесни, да спечели разположението на Паулина, но това би означавало двете да делят "слава". А Полиното его не би го допуснало, затова и така благосклонно даде шанс на "невзрачната" Милена да се доказва. Wink Освен може би трезвата преценка, че Семира не е добра в игрите.
Тихата коалиция се оформи точно от отхвърлените Туджаров и Семира, които завъртяха и изненадващо справящия се добре Валентин. Милена и Вики бяха просто удобни първи номинации. Рабухчиев не е с Поля, а със Стратимир.

# 2 249
  • Мнения: 9 700
Хубава и интересна гледна точка Cafelate
Но според мен съюз направиха Туджаров и Валентин, към който се присъедини първо Семира, а после и Милена.
Инициатор според мен беше Туджаров, в отговор на съюза на Поли със Стратимир

Общи условия

Активация на акаунт