💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 5 (26.09.-03.10.2021)

  • 92 749
  • 2 281
  •   1
Отговори

Анкета

Посочете по двама участници от всяко племе, на които симпатизирате?

Опции:

* Може да изберете максимум 6 опции.

# 2 250
  • Мнения: 5 875
Тя хубаво Поли даде шанс на "невзрачната" Милена, но от известно време точно Милена се представя по-добре в игрите от Поли. Поли я подценява, което е грешка. В началото нямах никакви очаквания от Милена, според мен беше сбъркала формата, но дръпна напред. Милена може би играе и хитро - не е съвсем и явно в коалиция с Туджаров, Валентин и Семира, но гласът й е решаващ, тъй като имаме 3:3. Сега ще е интересно какви ще са номинациите, ако предложат имунитет на Семира.

# 2 251
  • София
  • Мнения: 1 891
Глас от мен за Елизабет,Андрей,Туджаров и Валентин.От бойците не можах да харесам никой.
Преди 2 седмици щях да добавя и Паулина...
Инак най-красивите жени са струпани в синия отбор.

# 2 252
  • Мнения: 9 700
Милена може би играе и хитро - не е съвсем и явно в коалиция с Туджаров, Валентин и Семира, но гласът й е решаващ, тъй като имаме 3:3. Сега ще е интересно какви ще са номинациите, ако предложат имунитет на Семира.
Всъщност, гласовете са 5-3 в момента.
Ето моето предположение за развитие на играта, ако тази седмица Приключенците са на съвет.
Двоен глас за Семира, който ще и бъде предложен с 90% вероятност изкарва Статимир и Рабухчиев на номинация с Капитанско решение, ако Поли вземе предложения и имунитет. Лично аз силно се надявам отново да го откаже и така на номинация да отидат Поли и Стратимир. Това е оптималното решение за тях според мен в момента. Стратимир се бори в битката за спасение от елиминация и касира 50 гроша, Поли отпада от играта за спасение веднага щом Мани отпадне първа и после я разнася като куцо пиле домат на арената и става с 250 гроша. В същото време Туджаров и сие остават без пари. Възможен е вариант Статимир да вземе парите от Мани, а Поли да се бори до край в битката за спасение на номинация. На по-следващия съвет ще се разиграе драма с много предложени за купуване гласове, достатъчно за номинация на двама от другата коалиция. След което Семира ще отпадне от играта.

Последна редакция: нд, 03 окт 2021, 14:25 от Bengun

# 2 253
  • Мнения: 5 875
Аз пък не искам Поли да е толкова богата, но пък ми се иска Поли да се изправи срещу Стратимир на елиминации и Стратимир да отпадне. Искам някак Милена и Валентин да се сдобият с грошове. Би било прекрасно, ако Милена или Валентин успее да разкара Поли в елиминационна игра, но не вярвам да стане (за жалост). Просто някой трябва да приземи това момиче, не е нормално така да се надува, няма и на какво отгоре.

# 2 254
  • Мнения: 9 700
Важно е кой ще вземе парите от Мани тази седмица.
Ако, разбира се, Продукцията няма ОЩЕ планове за нея.
Моята теза е, че ПСР трябва да се опитат да са те хората, които да приберат грошовете.

# 2 255
  • Мнения: 4 402
Гласувах за Борис, Габи, Морунов, Стоян, Валентин и Милена.
Относно жените в предаването. За мен най-хубава е Габи, после поставям Елизабет и Елия. Милена е сладка, Поли има хубаво лице, но не ми допада в тяло.

# 2 256
  • Мнения: 4 475
Този сезон нямам любимци. Но и никой не ме дразни чак толкова много, дори и Мани.

Най-обезобразените и гротескно изглеждащи жени определено са при Бойците. Някой има ли снимки на тези участнички преди да се наблъскат с хиалурон, силикон и татуировки?

Иначе предаването не е за манекенки и по-грубата конструкция, както и повечето килограми, при някои жени със сигурност им помагат в по-силовите игри и оцеляването на реката, когато не им доставят чувалчета.

# 2 257
  • Мнения: 6 466
Хубава и интересна гледна точка Cafelate
Но според мен съюз направиха Туджаров и Валентин, към който се присъедини първо Семира, а после и Милена.
Инициатор според мен беше Туджаров, в отговор на съюза на Поли със Стратимир

Възможно е, не казвам, че не си прав, но дали е така, защото ни бе показано в тази последователност? За Милена си мисля, че беше близка с Вики и някак естествено беше да се присъедени към "слабаците" в отбора, но си играе играта и то перфектно, за мен.

Тя хубаво Поли даде шанс на "невзрачната" Милена, но от известно време точно Милена се представя по-добре в игрите от Поли. Поли я подценява, което е грешка. В началото нямах никакви очаквания от Милена, според мен беше сбъркала формата, но дръпна напред. Милена може би играе и хитро - не е съвсем и явно в коалиция с Туджаров, Валентин и Семира, но гласът й е решаващ, тъй като имаме 3:3. Сега ще е интересно какви ще са номинациите, ако предложат имунитет на Семира.

Точно, точно!  Просто Миленка ще се окаже не толкова атрактивна за шоуто, за съжаление. Wink

# 2 258
  • Мнения: 9 700
Скрит текст:
Хубава и интересна гледна точка Cafelate
Но според мен съюз направиха Туджаров и Валентин, към който се присъедини първо Семира, а после и Милена.
Инициатор според мен беше Туджаров, в отговор на съюза на Поли със Стратимир
Възможно е, не казвам, че не си прав, но дали е така, защото ни бе показано в тази последователност? За Милена си мисля, че беше близка с Вики и някак естествено беше да се присъедени към "слабаците" в отбора, но си играе играта и то перфектно, за мен.
За играта на Милена до момента - без забележки. Както на терен, така в социален аспект.

Не отговорих на първата част на предния ти пост. Съгласен с теб, Поли има харизма и малко или много отхвърли Туджаров. Според мен се огледа, избра най-силния мъж (според нея) и го очарова. Затова в един от предишните си постове бях писал, че има женски оръжия и ги използва. При Семира си права - там егото и на Поли се обади. Отделно от всичко според мен Семира до голяма степен се дразни на мъжкото внимание, което Поли успява да получи. А и като характери са доста противоположни двете, добро решение на Продукцията е събирането им в едно племе, защото конфликта е заложен още от кастинга.

# 2 259
  • Мнения: 6 466
Bengun, да!
Както си имаме често в отбор 2-ма алфа мъже, сега има сблъсък на две жени, които в живота обират мъжкото внимание, а тук едната болезнено осъзна, че я смятат за посредствена.

# 2 260
  • Мнения: 438
Да се включа и аз.Паулина в никакъв случай не е пълна.Може да има няколко килограма в излишък,но не е нищо фатално.А както някой писа на предните страници,че е 65-70кг,е невъзможно.Аз съм 180/70кг и изглеждам малко по-пълна от нея.Тя е макс 165,така че няма как да е тези килограми.

 Преди няколко десетилетия когато се уволних от казармата бях 183/72 и на снимките съм много слаб. Паулина си е направо да го кажа добре сложена спрямо мен тогава Grinning. Та мисля, е невъзможно жена 180/70 да изглежда да е  по пълна от нея, за мен тя е около 65+кг.

# 2 261
  • Мнения: 5 832
Много, ама много се радвам, че Семира победи. Не я харесвам особено, но онази полска надувка направо ми бърка в червата и нямам търпение да ѝ видя физиономията като се върне Семира. Полимир вече се излага, като влюбено дете в детската градина, дето са дръпнали опашката на другарчето му, жалка картинка. Браво на, Валката, аз бих се влачила по тоя плаж дори. Паулина е супер нагла. Обижда, плюе, после очаква Вальо да се пъне, за да вземе тя грошове и да ги елиминира. Тая живее в някаква паралелна реалност.

# 2 262
  • Мнения: 5 593
А какво ще кажете за Рабухчиев?
Играе го независим уж, но поддържа за сега Поли и Страцимир. Иначе физически е силен, но не е особено умен.
Мисля, че ще стигне доста напред, да не кажа до финал.

# 2 263
  • London
  • Мнения: 6 732
А какво ще кажете за Рабухчиев?
Играе го независим уж, но поддържа за сега Поли и Страцимир. Иначе физически е силен, но не е особено умен.
Мисля, че ще стигне доста напред, да не кажа до финал.
Силен? Напомпан да, силен не. Видяхме го като го дърпаха.....юриста го би с огромна преднина на въпросното дърпане.

# 2 264
  • Мнения: 5 875
Вече и аз така ще викам на Стратимир - Полимир. Много му подхожда.

Общи условия

Активация на акаунт