10-те най-неприятни момента в секса, според вас.

  • 5 260
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Не мисля, че е уважително или патриотично да не помогнеш на жената по всички възможни начини.
Тъй си е, но има и други, по-деликатни анални стимулации, ако ме разбираш все пак Grinning
А че се променят нещата - и това е така. В края на 80-те тия, дето правехме свирки, минавахме за разкрепостени Blush

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Най-неприятният момент е,  когато нещата вървят повече от добре и в един прекрасен момент се изправяш срещу едно мъниче.  Twisted Evil (не е вярно, че размерът няма значение Naughty)
На второ място са чорапите- ега ти неуважението. #2gunfire
Миризмите ги изключвам- не съм имала мърльовци.
На трето място слагам лигавенето- не е нужно да ме ослюнтявя цялата.
И не на последно място- много неприятен момент - изненадааааа, господинът мразел да прави френска любов.  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 165
Vsi4ko kazano do tuk +SEX s piqn maj Sick

# 18
  • Мнения: 7 837
Скучният секс е най-неприятният момент.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 381
Чорапите, разбира се.
Миризми разни.
Претупване.
Много плюнчави целувки.
Смучки.
Прекалено бързото свършване.
Прекалено бавното свършване.
Протъркване.
Въпросът "Свърши ли?"
Упоритото нежелание да се проумее, че когато казваш "Не обичам да ми бъркат в г*за", имаш предвид точно това.
Peace

# 20
zdraveite
parvo sorry za latinicata no obiasnih na moderatorite che kredora ne raboti s moia windows
Kakto I da e
momicheta kato vi slusham iavno vsichki dosega ste imali opit I sas smradliovci, shtoto niamashe da razpraviate tia nesta tuk, ama se pitam kak iziobsto ste stigali do sex s takiva maje

# 21
  • Мнения: 326
1. Прекалено слюноотделяне;
2. Лош дъх;
3. Мирис на нечисто, или пък пичът си е на принципа "с парфюм всичко се оправя";
4. Мръсно бельо, чорапи;
5. С изненада да установиш, че всъщност "голямата" издатина са тестисите, а не фалоса;
6. Да настояваш за презерватив, а той да изложи 101 аргумента "против";
7. Да претупа любовната игра;
8. Да започне едно яко клатене като в "Американски пай" /всичките части/;
9. Да свърши бързо и да пита, "Ама ти не можа ли? Да не си фригидна - споко, много мацки имат този проблем...";
10. След това да каже "Знам, че съм добър любовник, но не му е времето сега за сериозна връзка... Все пак навън ме чакат безброй тийнейджърки, които искат да спят с мен"..
11. На другия ден пак да ти се обади....

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
zdraveite
parvo sorry za latinicata no obiasnih na moderatorite che kredora ne raboti s moia windows
Kakto I da e
momicheta kato vi slusham iavno vsichki dosega ste imali opit I sas smradliovci, shtoto niamashe da razpraviate tia nesta tuk, ama se pitam kak iziobsto ste stigali do sex s takiva maje
Ти сигурно ухаеш на рози и без да се къпеш.

# 23
  • Мнения: 4 555
За миризми не знам. Аз съм много чувствителна на тази тема и ако не ми мирише хубаво, не може да се стигне до секс и без това.
Но от пот много се отвращавам. Всякакви потни мъже много ме отблъсват, а се случва да ги срещам и без да е в сексуален контекст. Просто вида на изпотен човек ми действа  Sick
Веднъж имах едно гажде, което водих на разходка на Витоша (ей, все попадам на някакви, дето чакат аз да ги водя някъде, не се сещат те да ме заведат  #Cussing out ) и както се изкачвахме нагоре, наклонът му дойде в повече и реши да поспре да си починем. И както се беше изпотил, фанелката му почти залепнала за тялото, а по челото му се спуска струйка, тръгна да ме прегръща и целува. Леле  #Cussing out откачих! Не знам човек как може да не се усеща толкова?!
От друга страна, може в мен да е проблема. Ако сексът стане по-бурен и партньорът ми започне да се изпотява, гледам да намалим темпото, защото изпоти ли се, става ми едно отблъскаващо и просто не мога повече да продължа. Изпарява ми се всякакво желание.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Миризми разни.
Претупване.
Много плюнчави целувки.
Прекалено бързото свършване.
Прекалено бавното свършване.
Протъркване.
Въпросът "Свърши ли?"
Упоритото нежелание да се проумее, че когато казваш "Не обичам да ми бъркат в г*за", имаш предвид точно това.

 yes
Също и кръстосан разпит по време на секс... Stop Имах едно гадже - страхотен любовник, но през цялото време не спираше да ме бомбардира с въпроси, целящи непрекъснато да потвърждавам колко е велик в леглото...

# 25
  • Мнения: 1 416
Любовната игра ми е най-неприятният сбор от моменти...  Rolling Eyes

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Любовната игра ми е най-неприятният сбор от моменти...  Rolling Eyes
Айде и аз да се разпиша против любовната игра. Неприятни са ми млясканията, прегръдките, опипванията и всичко, което забавя минаването посъщество.

# 27
zdraveite
parvo sorry za latinicata no obiasnih na moderatorite che kredora ne raboti s moia windows
Kakto I da e
momicheta kato vi slusham iavno vsichki dosega ste imali opit I sas smradliovci, shtoto niamashe da razpraviate tia nesta tuk, ama se pitam kak iziobsto ste stigali do sex s takiva maje
Ти сигурно ухаеш на рози и без да се къпеш.

Reni sorry ama ne sum vinoven che si popadala na ekzempliari ot koito ti e stavalo gadno
Ne se nahvyrlia vurhu men I lichnata mi higiena)))

# 28
  • София
  • Мнения: 2 381
НЕ е задължително всяка от нас да е попадала на вонящи екземпляри от мъжки пол. Аз например не съм, но цитирах, не си спомням коя форумка, по принцип. И темата не е, за да се караме по между си! Naughty

# 29
Kia ne se karame ) prosto oponirah na Reni
Momicheta kajete kakvo vi haresva togava v sexa pri polojenie che biahte pochti edinudushni v tova kor=eto vi otbluskva

Общи условия

Активация на акаунт