Моля препоръчайте ми добър сироп за кашлица

  • 18 549
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Хустагил или Проспан, много добре действа инхалация с чай от лайка. Да не би да се развива някакво заболяване, защото моето дете две седмици беше на сиропи за кашлица, не се влошаваше, не се и подобряваше, чисти дробове и на третата за малко да ни вкарат в болница (за малко да развие пневмония) и веднага ни изписаха Клацид. Дано не се случи така и при вас, но в момента има вирус, който започва с кашлица, която се лекува дълго (при нас продължи  4-ри седмици).

# 16
  • Мнения: 114
Най - доволна съм от "Мукоплант" на д-р Тайс .  Peace

Последна редакция: сб, 28 окт 2006, 14:27 от Soul Release

# 17
  • Мнения: 755
И ние започнахме да кашляме...след като оздравяхме от друг гаден вирус. Беше три дни на градина и сега кашля ... #Cussing outЗа сега давам само чай Бронхолин , а след консултация с лекаря в понеделник ще видим. Thinking

# 18
  • софия
  • Мнения: 181
За такава кашлица аз давам Синекод+Зиртек,само че на големия/6г/ и като тръгнат храчки-Солволан.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 126
За кашлицата, която е  от стичане на секретите от нослето много ни помага сиропа "Флудитек"

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз не давам сиропи за кашлицата.......само чайове с мед

# 21
  • Севлиево
  • Мнения: 44
Ние имахме подобен случаи, след хрема сектерите се стекоха надолу и за отхрачване ни изписаха Еромед.Доволна съм въпреки че смятам че не е правилно да се влияеш от мненията тук.Както виждаш всеки е използвал различни неща.Опитай се да намериш педиатър на когото имаш доверие.Иначе преди това съм ползвала Проспан , но кашлицата беше суха, а с Ердомеда се чуваше хъркане на секретите в гърлото и когато детето дишаше.

Общи условия

Активация на акаунт