Юли 2021

  • 23 318
  • 750
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 76
Здравейте, може ли да споделите опит от кой термометър сте доволни? Аз имам електронен, но не е точен и трудно се мери с него.

# 136
  • Мнения: 232
Здравейте, може ли да споделите опит от кой термометър сте доволни? Аз имам електронен, но не е точен и трудно се мери с него.
Здравейте, може ли да споделите опит от кой термометър сте доволни? Аз имам електронен, но не е точен и трудно се мери с него.

Аз накупих цяла колекция различни и щях да ги хвърля повечето, защото всеки показваше много различни неща! Въобще не препоръчвам тези като пистолет за челото бързите-най неточни са!
Накрая съм най доволна от един който мери в ухото на Braun.

# 137
  • Мнения: 366
Виктор оздравя още в петък, но днес му беше последния прием на антибиотика. Колко дни след това мога да почна със захранването и кога почнахте да ги слагате по-малко седнали(вчера направи 5м.)? От няколко дни като е в полулегнало положение само напъва да се изправя. Педиатърката му има лични проблеми и не знам кога ще отидем на консултация, а съм забравила от баткото. Поне като бяхме в София на прегледа го прегледаха обстойно и го премериха 7300кг, без см. А и венците са му много подути, лекарката каза, че до месец да очаквам първо зъбче 😊

# 138
  • Мнения: 1 033
Ние на 6 правим 5 месеца, от 15,20 дни стои в седнало положение върху мен даже реве не иска да лежи от както разбра, че може и седнала. С обръщането по същият начин, това прави по цял ден обръща се с засилка и ми се смее най-нагло 😃. Дадох веднъж тиква преди 2 дни, но нещо не и хареса. Много ме е страх от това захранване, незнам как и с какво да започна.

# 139
  • Мнения: 366
Да и той в мен седи, даже като го хвана за ръчичките почва да се изправя още повече. Аз с баткото почнах с морков, картоф, тиква. Мисля и сега така да направя.

# 140
  • Мнения: 1 033
Момичета, кога са ваксините? Нашата докторка е ужас и от вас разбирам и я водя. Направи и я чак на 3м и половина.

# 141
  • Мнения: 366
Знам,че сега ваксини не се правят заради пандемията. Поне нашата не слага, последно му беше на 2м.,тогава му беше и първата.

# 142
  • Мнения: 177
И при нас така. На този етап нямаме заради пандемията.

# 143
  • Мнения: 488
И ние пропуснахме ваксина и детски консултации през октомври и ноември заради пандемията, но педиатърката ни извика тези дни и сложи ваксината, която беше по ред. Остават ни още 2 и не знам как ще ги преживея, бебка всеки път се къса от рев само като влезем в кабинета Cry

# 144
  • Мнения: X
На моето бебе ѝ сложиха всички ваксини. Другата седмица става на 5 месеца и този месец няма ваксини.

# 145
  • Мнения: 90
И при моето така процедираха.

На моето бебе ѝ сложиха всички ваксини. Другата седмица става на 5 месеца и този месец няма ваксини.

# 146
  • Мнения: 1 073
И аз за първи път чувам, че заради пандемията няма консултации и ваксинация… при моята педиатърка има зелени коридори в определени дни и е само за здрави бебета. Не сме изпускали месец.

# 147
  • Мнения: 231
Мами, започнахме захранването за сега съм дала тиква и картоф утре ще дам и морков. Давам пюре към 12-13 часа, а на следващото хранене давам каша, тъй като първо започнахме с нея. Педиатъра така ни посъветва, защото бебето е с рефлукс. Пробвах безглутенови овесена, ориз с банан и само оризова, но след кашата много плаче и е много изнервен. Мога ли вместо каша пак да давам пюре-него го харесва и му понася. Или просто да спра кашата и да давам пак мляко. Не знам какво да правя.
След няколко дни сме на консултация и ще питам, но моля за съвет.

# 148
  • Мнения: 298
Мами, започнахме захранването за сега съм дала тиква и картоф утре ще дам и морков. Давам пюре към 12-13 часа, а на следващото хранене давам каша, тъй като първо започнахме с нея. Педиатъра така ни посъветва, защото бебето е с рефлукс. Пробвах безглутенови овесена, ориз с банан и само оризова, но след кашата много плаче и е много изнервен. Мога ли вместо каша пак да давам пюре-него го харесва и му понася. Или просто да спра кашата и да давам пак мляко. Не знам какво да правя.
След няколко дни сме на консултация и ще питам, но моля за съвет.
Не му давай морков и тиква,като цяло всички червени зеленчуци засилват рефлукса.Това ми го каза гастроентеролог.
На Ам или на кърма е бебчо?
Моят син също не иска каши въпреки че това беше препоръката на педиатърката заради рефлукса.Давам на обяд пюре уж бяхме заместили хранене, а сега започна да се дърпа.

# 149
  • Мнения: 35
Здравейте, мами! Тъй като скоро започваме захранване(на 21.12 прави 5 месеца и мислим тогава да започнем)се зачетох в "Захранване впдено от бебето" и съм очарована от метода, та въпроса ми е има ли мами, които са подходили с този метод и как минава всичко, как са реагирали децата?
Цунки и гушки на бебоцитеее😇🥰

Общи условия

Активация на акаунт