Лоши и завистливи хора, какво да правим!?

  • 5 268
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 450
колкото повече си мислиш,че някой ти е направил магия ,толкова повече вярваш и си даваш парите за глупости.Да точно така,това че имаме лош период в Живота,не означава че някой нещо е направил,познавам хора,които много вярват и постоянно търсят гледарици и развалят магий,да но тези хора си остават същите дори след развалената магия.
Едно отклонение има хора с такъв характер и се замисли,да не би ти да си тази,която иска да й завиждат ?

# 31
  • Мнения: 7 421
Авторке, на мен си ми сладка и забавна. Въобще не е изключено да е вярно това, което описваш. Потърси помощ и съвет в Църквата, знам, че Киприяновите молитви помагат.

# 32
  • Мнения: 165
Никога не съм можела да разбера хората, които мислят, че околните им завиждат. За мен е абсурдно. Не казвам, че хората не завиждат, не, но е абсурдно когато някой се жалва Ама завиждат ми на хубавата кожа и цоп, акне😂
Може ли верно да си толкова учена и да вярваш в магии? Коя си ти, че толкова да ти завиждат? Единствената жена с хубава кожа? Не разбирам. Ако така работеше, Анджелина Джоли от болницата да не излиза, ако не и да е пукнала още в двайсетте си години.
Това, което за теб в значимо, за другите може да е абсолютна глупост, но ти да си мислиш, че някой ти завижда. Просто не го разбирам.

Когато бях малка с нашите много пътуваме и имах хубави играчки, които в България трудно се намираха. Тогава единствено съм усетила по чисто детски завист от приятелки и с помощта на майка ми бързо оправихме ситуацията, при това без магии😁
Но големи, зрели хора да вярват сериозно, че някой им завижда, при това за кожа или коса...

# 33
  • Мнения: 5 832
А на мен ми прави впечатление, че тези, които постоянно обясняват как някой им завижда, всъщност не притежават нищо за завиждане в повечето случаи. Те са прекрасни, стилни и успели само в собствените си очи.

# 34
  • Мнения: 1 037
Ако се чувствате по този начин и вярвате, че има негативна енергия, насочена към вас, и аз бих ви посъветвала да се насочите към църквата за закрила. Руската църква в София е много хубаво място, където човек да се помоли от сърце за нещо, на мен много ми е помагала. А от роднини на мъжа ви и съфорумки от бг мама спазвайте само едно нещо-дистанция. Като цяло от хора спазвайте дистанция. Покрай тая пандемия съвсем народът е изтрещял и се заяждат за щяло и нещяло просто ей така, за спорта. Къща в планината е идеалното решение.

# 35
  • Мнения: 165
Едно е да се заяждаш, съвсем друго да завиждаш, много моля.

# 36
  • Мнения: X
Вижте, тук не става въпрос толкова за завист, колкото за негативната енергия и напрягането с едни фалшиви отношения, които действат зле на авторката. Явно е чувствителен човек, който не може да е перде и да не й пука и това я натоварва негативно. Не виждам защо я нападате, че и подигравки по отношение на националност подхвърляте, страшно грозно ми се струва. То направо повечето коментари са отровни, а тя просто поиска съвет. Подигравките ми идват в повече.
Ако се чувствате по този начин и вярвате, че има негативна енергия, насочена към вас, и аз бих ви посъветвала да се насочите към църквата за закрила. Руската църква в София е много хубаво място, където човек да се помоли от сърце за нещо, на мен много ми е помагала. А от роднини на мъжа ви и съфорумки от бг мама спазвайте само едно нещо-дистанция. Като цяло от хора спазвайте дистанция. Покрай тая пандемия съвсем народът е изтрещял и се заяждат за щяло и нещяло просто ей така, за спорта. Къща в планината е идеалното решение.
Най-сетне един адекватен коментар! Алелуя

# 37
  • София
  • Мнения: 35 227
Дали ѝ маман ѝ прави магии?
Сори, за подигравка си е.

# 38
  • Мнения: 1 037
Не е за подигравка. Жената търси подкрепа и съвет, няма нужда 50 човека да й скочат като лешояди, камо ли да си правят неуместни шеги с нейната националност. Защо ще й е на жената да се преструва на рускиня, ако е българка? Много задълбавате излишно в изказа й и клавиатурата, която ползва. Дали съществуват магии не мога да бъда сигурна, но негативна енергия има и е много разрушителна, особено ако човек вярва в тези неща.

# 39
  • Мнения: 14 956
Познавам много чисти руснаци. От тях точно трима говорят сносен български и не мешат членове и ерове и не вкарват руски думи, изразяване и граматика в българска реч. Едната е преподавателка в университет, другите двама са дошли ужасно млади, направо деца, в България. Те правят и невъзможното да говорят правилен български език. Останалите руснаци натъртват на руския си изказ.
Познавам и много българи, които се изживяват като руснаци, за да се правят на интересни, а всъщност руското им е в краен случай баба или дядо, а в най-честия случай поне 3 поколения назад и някакви далечни братовчеди в някоя губерния, с които са си гостували едно лято като ученици. Не са чистокръвни.
Третата група са смесените - единият родител, най-често майката, е руснак, другият е българин - тези си говорят и двата езика, не правят странни грешки, не изпускат глагола съм.

Има вероятност (не е чак толкоз малка, признавам) авторката да е рускиня, но ... някак не звучи.

За магиите, някой назад каза, че руснаците не залитат по магии. Това е вярно. Те са по окултното, Таро, духове, астрология...но не и магии.

# 40
  • Мнения: 738
Язък за висшите образования! Не казвай на мъжа ти за предполагаемите магии от майка му, че ако е толкова успешен и интелигентен със сигурност ще го изплашиш човека.
А лоши и завистливи хора има навсякъде, дори и в Русия и от Русия.

# 41
  • Мнения: 1 037
Много задълбавате, наистина. Има хора всякакви - полуруснаци, една червърт, една осма руснаци. Това в случая не знам какво значение и отношение има към така поставената тема.

# 42
  • Мнения: 14 956
ССФ не обича да си правят та*аш с нея с тролски темички и измислени проблемчета. Повечето хора, всъщност, не обичат някой да си прави та*ак с тях с измислени проблемчета и изопачаване на истината. Това отношение има.

# 43
  • Мнения: 1 297
Я, колко грамотно написано на места и сякаш се сещаш, че образът ти е на рускиня и оп, написано на полуруски. Нещо ми намирисва историята...

# 44
  • Мнения: 1 037
Е, добре де, кой ще се занимава да прави тролски теми и с каква цел? И да пише такива фермани чак, ако е измишльотина?

Общи условия

Активация на акаунт