Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (3)

  • 46 447
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 138
Mechs има жени пътуват по 400 км и имат успех, има такива които почиват и нямат успех така че както прецениш. По скоро в деня на трансфера си остани в София и на следващия ден пътувай ако си го решила... Божа работа е всичко и успех☘☘☘

# 721
  • Мнения: 438
Благодаря Simple Smile аз по-скоро нямах предвид за деня на трансфера точно, а примерно след 3-4 дни. Изобщо главно лежите ли, не се разхождате дълго? до деня в който разбирате , че сте/не сте бременни. Но да, аз ще говоря с и него де разбира се.

# 722
  • София
  • Мнения: 1 358
На мен ми каза да си почивам само в деня на трасфера. След това да си живея живота, като единственото нещо което спазвам и до сега е да не вдигам тежко.

# 723
  • Мнения: 205
Честита радост, Рончо! Момичета, исках да попитам как протича стимулацията при Станулов? Имам предвид колко често ви вика за прегледи? По веднъж на ден или повече?

# 724
  • Мнения: 665
Горе-долу през ден ходиш на преглед и 2-3 пъти ти взимат кръв

# 725
  • Мнения: 205
Да, а вика ли ви примерно сутринта за вземане на кръв и после следобед за резултати и преглед?


Горе-долу през ден ходиш на преглед и 2-3 пъти ти взимат кръв

# 726
  • Мнения: 114
Ходите само веднъж на ден. Взимат Ви кръв за изследване, прави преглед и ви назначава лекарства. После ви се обажда по телефон дали всичко с изследванията е наред.

# 727
  • Мнения: 1 302
На мен ми каза да си почивам само в деня на трасфера. След това да си живея живота, като единственото нещо което спазвам и до сега е да не вдигам тежко.

Сега съм озадачена защо на мен ми каза да не пътувам, а плановете ни бяха за 3-4 дни след трансфера. Иначе не съм лежала, всеки ден си правех разходка, да раздвижа кръвта Stuck Out Tongue

# 728
  • Мнения: 5 149
След трансфер до положителен резултат вибрациите могат да имат негативен ефект и да попречат на имплантация. Могат и да нямат.
На мен след положителен тест в 5та седмица ми каза да не пътувам.
Всеки си има глава на раменете и сам си преценява дали си заслужава риска да пътува или не. Той не може да забрани нищо, само препоръчвана база на опит и литература Simple Smile
Ps: Само казвам - жегата и излагането на слънце са абсолютно и категорично нежелателни при бременност. Но пак - всеки сам си преценя риска.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 691
~~~ НОВА ТЕМА ~~~

Честита радост, Рончо! Sparkling Heart

# 730
  • Мнения: 438
След трансфер до положителен резултат вибрациите могат да имат негативен ефект и да попречат на имплантация. Могат и да нямат.
На мен след положителен тест в 5та седмица ми каза да не пътувам.
Всеки си има глава на раменете и сам си преценява дали си заслужава риска да пътува или не. Той не може да забрани нищо, само препоръчвана база на опит и литература Simple Smile
Ps: Само казвам - жегата и излагането на слънце са абсолютно и категорично нежелателни при бременност. Но пак - всеки сам си преценя риска.

Така е, риск няма да поемам, но трябваше да разбера, че има такъв. Бях се зачудила, защото при инсеминации, ми беше казал, че няма проблем, та исках да видя дали и при инвитрото е така, но явно не е. Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт